przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Podsumowanie roku urzędowania prezydenta Mastalerza (video)

Grudzień 16, 2011 8:21 PM
Według prezydenta Mastalerza przez rok jego urzędowania zrealizowanych czy też będących w różnych etapach realizacji jest ok. 70% elementów zawartych w jego przedwyborczym programie tzw. “Piramidzie potrzeb”.

Podczas zwołanej po roku urzędowania konferencji prasowej prezydent przedstawił wizję swoich rządów jako czasu działania, pracy i sukcesów na niemalże każdej niwie. Na pytanie o największą porażkę, stwierdził wymijająco, że jest nią brak czasu, nie wspominając choćby o konfliktach w jakie popadł z różnymi środowiskami w skutek podejmowanych przez siebie decyzji. Jedyną porażką do której się przyznał, jest brak bezpłatnego internetu w mieście, choć jak dodał, problem ten zostanie rozwiązany wraz z początkiem nowego roku.

Prezydent nie wspominał również o swojej walce z “psimi odchodami”, która jak każdy chyba może naocznie  stwierdzić, nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, podobnie jak walka ze zmową cenową tarnobrzeskich stacji paliw czy z przejazdem tirów przez miasto, które pomimo znaków zakazu nadal korkują nasze miasto. Omawiając zakończone inwestycje w mieście, prezydent musiał przyznać, że niemalże każda z nich została przygotowana czy też była rozpoczęta jeszcze za rządów jego poprzednika, Jana Dziubińskiego.

Zobacz zapis video z konferencji.

video: Piotr Morawski

Część 2 Prezydent odpowiada na pytania dziennikarzy

8 Responses to Podsumowanie roku urzędowania prezydenta Mastalerza (video)

 1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  17 grudnia 2011 at 13:43

  Mastalerz:” Na pewno porażką moją jest uciekający czas” Chce być pierwszym prezydentem, który zatrzyma czas??? :) Życzę powodzenia. W międzyczasie proponuję wziąć się do roboty a nie próbować zatrzymać czas. Ciepłej posadki zostało już tylko trzy latka… Pod koniec kadencji powie, że czasu nie udało się zatrzymać gdyż w Tarnobrzegu za szybko uciekał… i trzeba dać mu szansę na kolejne lata, gdyż cztery to jednak było za mało.

 2. Marek Odpowiedz

  17 grudnia 2011 at 17:18

  Przegadany temat i zero konkretów, to co zmieniło się w mieście, to nie jest zasługą obecnego prezydenta tylko jego poprzednika. A co na przyszłość? tutaj nie padły żadne fakty, wiadomo, to dopiero 1/4 kadencji, ale jeśli tak to będzie wyglądać, to za 3 lata będziemy w tym samym miejscu.

 3. Antytalerz Odpowiedz

  17 grudnia 2011 at 20:15

  Panie Mastalerz nie kompromituj się Pan ! Nic Pan nie zrobił dla tego Miasta oprócz staczania go w przepaść, dług Miasta już na progu bankructwa i zarząd komisaryczny tuż tuż ! A sposób zachowania na konferencji prasowej to nie do opisania samozachwyt nad własną osobą i traktowanie Dziennikarzy jak swoich podwładnych niższego szczebla.

 4. brendon łolsz Odpowiedz

  18 grudnia 2011 at 11:35

  rzygać mi sie chce juz od tej jego comiesięcznej, pustej paplaniny.
  Wez sie w koncu za jakies sensowne działania Masztalerz bo na razie tylko odcinasz kupony od tego co załatwił miastu Dziubiński.

 5. tbg Odpowiedz

  18 grudnia 2011 at 12:05

  Mastalerz nie wspomniał o wielu sprawach, które celowo chciał przemilczeć. Tak czy inaczej jego konferencja poziomem przewyższa konferencję zwołaną przed UM. Sensownie o jego rządach, inwestycjach i zrealizowanych obietnicach będzie można mówić dopiero za dwa lata, teraz jest to zwykłe bicie piany z jednej drugiej strony.

 6. Anciula Odpowiedz

  18 grudnia 2011 at 21:12

  Jeden stek bzdur,kłamstw i bełkotu. Ani jednego konkretu czym Pan Mastalerz mógłby się pochwalić !

  Najlepszy w tym wszystkim Kołek – jak by niemową był a Malicki – na jedno zadane pytanie nie umiał odpowiedzieć ! buahaha

 7. KOLEK Odpowiedz

  18 grudnia 2011 at 23:42

  BAJU BAJU .

 8. J23 Odpowiedz

  18 grudnia 2011 at 23:45

  WYBIERACIE LUDZI CO MAJĄ KASĘ ,A ONI WAS MAJĄ W DUPIE .TO KARIEROWICZE.WCZEŚNIEJ PROWADZĄCY HANDEL OBWOŹNY….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>