Podsumowanie roku urzędowania prezydenta Mastalerza (video)

Według prezydenta Mastalerza przez rok jego urzędowania zrealizowanych czy też będących w różnych etapach realizacji jest ok. 70% elementów zawartych w jego przedwyborczym programie tzw. „Piramidzie potrzeb”.

Podczas zwołanej po roku urzędowania konferencji prasowej prezydent przedstawił wizję swoich rządów jako czasu działania, pracy i sukcesów na niemalże każdej niwie. Na pytanie o największą porażkę, stwierdził wymijająco, że jest nią brak czasu, nie wspominając choćby o konfliktach w jakie popadł z różnymi środowiskami w skutek podejmowanych przez siebie decyzji. Jedyną porażką do której się przyznał, jest brak bezpłatnego internetu w mieście, choć jak dodał, problem ten zostanie rozwiązany wraz z początkiem nowego roku.

Prezydent nie wspominał również o swojej walce z „psimi odchodami”, która jak każdy chyba może naocznie  stwierdzić, nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, podobnie jak walka ze zmową cenową tarnobrzeskich stacji paliw czy z przejazdem tirów przez miasto, które pomimo znaków zakazu nadal korkują nasze miasto. Omawiając zakończone inwestycje w mieście, prezydent musiał przyznać, że niemalże każda z nich została przygotowana czy też była rozpoczęta jeszcze za rządów jego poprzednika, Jana Dziubińskiego.

Zobacz zapis video z konferencji.

video: Piotr Morawski

Część 2 Prezydent odpowiada na pytania dziennikarzy

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
10 lat temu

Mastalerz:” Na pewno porażką moją jest uciekający czas” Chce być pierwszym prezydentem, który zatrzyma czas??? 🙂 Życzę powodzenia. W międzyczasie proponuję wziąć się do roboty a nie próbować zatrzymać czas. Ciepłej posadki zostało już tylko trzy latka… Pod koniec kadencji powie, że czasu nie udało się zatrzymać gdyż w Tarnobrzegu za szybko uciekał… i trzeba dać mu szansę na kolejne lata, gdyż cztery to jednak było za mało.

Marek
10 lat temu

Przegadany temat i zero konkretów, to co zmieniło się w mieście, to nie jest zasługą obecnego prezydenta tylko jego poprzednika. A co na przyszłość? tutaj nie padły żadne fakty, wiadomo, to dopiero 1/4 kadencji, ale jeśli tak to będzie wyglądać, to za 3 lata będziemy w tym samym miejscu.

Antytalerz
10 lat temu

Panie Mastalerz nie kompromituj się Pan ! Nic Pan nie zrobił dla tego Miasta oprócz staczania go w przepaść, dług Miasta już na progu bankructwa i zarząd komisaryczny tuż tuż ! A sposób zachowania na konferencji prasowej to nie do opisania samozachwyt nad własną osobą i traktowanie Dziennikarzy jak swoich podwładnych niższego szczebla.

brendon łolsz
10 lat temu

rzygać mi sie chce juz od tej jego comiesięcznej, pustej paplaniny.
Wez sie w koncu za jakies sensowne działania Masztalerz bo na razie tylko odcinasz kupony od tego co załatwił miastu Dziubiński.

tbg
10 lat temu

Mastalerz nie wspomniał o wielu sprawach, które celowo chciał przemilczeć. Tak czy inaczej jego konferencja poziomem przewyższa konferencję zwołaną przed UM. Sensownie o jego rządach, inwestycjach i zrealizowanych obietnicach będzie można mówić dopiero za dwa lata, teraz jest to zwykłe bicie piany z jednej drugiej strony.

Anciula
10 lat temu

Jeden stek bzdur,kłamstw i bełkotu. Ani jednego konkretu czym Pan Mastalerz mógłby się pochwalić !

Najlepszy w tym wszystkim Kołek – jak by niemową był a Malicki – na jedno zadane pytanie nie umiał odpowiedzieć ! buahaha

KOLEK
10 lat temu

BAJU BAJU .

J23
10 lat temu

WYBIERACIE LUDZI CO MAJĄ KASĘ ,A ONI WAS MAJĄ W DUPIE .TO KARIEROWICZE.WCZEŚNIEJ PROWADZĄCY HANDEL OBWOŹNY….

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content