przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Dzień Dziecka w wodzie (zdjęcia)

Czerwiec 8, 2012 11:01 PM

154 osoby wzięły udział w II Rodzinnych Zawodach Pływackich rozegranych z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami zabawy byli Prezydent Miasta Tarnobrzega, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu oraz Stowarzyszenie AQUA – SWIM.

Celem imprezy było upowszechnianie czynnego wypoczynku, propagowanie pływania rekreacyjnego, zaszczepienie pozytywnych zachowań zdrowotnych, nauka wypoczynku poprzez sport i zabawę.

W zawodach startowały zespoły rodzinne dwu lub trzy osobowe i miały do wykonania różne zadania i konkurencje na czas.
Zespoły zostały podzielone na kategorie wiekowe w odniesieniu do “delfinka drużyny”. Najmłodsi uczestnicy (od 2 do 5 lat) konkurencje “Kumkające żabki” i “Poławiacze pereł” wykonywali w basenie rekreacyjnym – brodziku.

Kolejni zawodnicy w wieku od 6 do 9 lat razem ze swoimi zespołami mieli do wykonania min. zjazd na czas zjeżdżalnią, natomiast zespoły z najstarszej grupy wiekowej (klasy 4-6 szkoły podstawowej) miały konkurencje “Holowanie w kole” i pokonywali wodny dmuchany tor przeszkód. Każdy zespół otrzymał od organizatorów upominki i nagrody, a za czołowe miejsca można było wygrać m.in. zaproszenie na pizzę czy bezpłatną wejściówkę na basen.

Firmy, które wspierały imprezę i fundowały nagrody to: Bank Gospodarki Żywnościowej w Tarnobrzegu, Pizzeria “Tertio”, Drukarnia Nadwiślańska, Tygodnik Nadwiślański,”Seriusz” Gastronomia System, Biuro Turystyki Młodzieżowej “Juventur” w Tarnobrzegu. Patronat medialny:Tygodnik Nadwiślański i Radio Leliwa.

info&foto: Rafał Zasuwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>