Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Tarnobrzega z absolutorium (fotoreportaż oraz video)

Czerwiec 28, 2012 11:15 PM

Niejednogłośnie Rada Miasta Tarnobrzega udzieliła prezydentowi Norbertowi Mastalerzowi absolutorium za wykonanie budżetu za ubiegły rok. Czternastu radnych głosowało za, trzech było przeciw, jeden wstrzymał się od głosu. Przy czternastu głosach za, jednym sprzeciwie i trzech wstrzymujących się przyjęte zostało również sprawozdanie z wykonania budżetu za rok ubiegły.

Pozytywną opinię sprawozdania z wykonania budżetu wydała również Regionalna Izba Obrachunkowa, która oceniała poprawność sporządzenia sprawozdania z wykonania budżetu gminy, nie oceniając celowości wydatkowania środków i gospodarność wykonujących budżet w zakresie zadań własnych gminy.

Zaplanowane dochody zostały zrealizowane na poziomie ponad 95 procent, plan wydatków wykonany został w prawie 92 procentach w stosunku do założeń. Dług miasta na koniec roku wyniósł 103.496.061,17 zł, co stanowi 44,92 procent wykonanych dochodów przy 60 procentach dopuszczalnych przepisami. Deficyt budżetowy planowany pierwotnie 31.647.737 zł, faktyczne wyniósł 29.020.615,37 zł.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto: Piotr Morawski

6 Responses to Prezydent Tarnobrzega z absolutorium (fotoreportaż oraz video)

 1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  29 czerwca 2012 at 12:45

  Dobra opozycja potrzebna od zaraz!!! Tadeuszu na litość boską czy Ty wiesz o czym mówisz? Posłuchaj jeszcze raz swojej wypowiedzi. KOMPLETNIE żadne sensowne zdania nie zostało powiedziane. Jeżeli TO jest cała opozycja to już dziś mogę pogratulować kolejnej kadencji Mastalerzowi. Opozycja powinna dopingować do lepszej pracy a nie kompromitować się.

  Do pana Partyki: gdzie można zobaczyć ten film promujący inwestycje w naszym mieście?

 2. kicia Odpowiedz

  29 czerwca 2012 at 13:38

  Masz świętą rację, radny Gospodarczyk kompletnie nie przygotował się do swojego wystąpienia a byłego prezydenta Dziubińskiego w ogóle nie było, krytykują a kiedy przychodzi moment,żeby przedstawić argumenty wychodzi bełkot.

 3. fix Odpowiedz

  29 czerwca 2012 at 17:49

  Śmieszna sprawa z tą opozycją. Mastalerz nic nadzwyczajnego nie zrobił ot po prostu pracowała jak każdy inny na jego miejscu ale uwielbia jechać po radnym Gospodarczyku, aż miło się tego słucha :)

 4. Atom Odpowiedz

  29 czerwca 2012 at 18:37

  Polityczka w te upały niektórym politykierom nie służy, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Foteczki przynajmniej fajne :)

 5. spoko Odpowiedz

  29 czerwca 2012 at 20:54

  A kto wręczył prezydentowi po głosowaniu tę karykaturkę? Bo na filmiku nie ma… I dlaczego pan Mastalerz dostał rysunek z postacią pana Krzaklewskiego – przystojnego związkowca (ongiś)?

 6. Szpak Odpowiedz

  1 lipca 2012 at 13:01

  No,Środa,nadworny grafik na zamówienie Mastalerza ładnie to ujął.Będzie nagroda,oj będzie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>