Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wąsik: „Kobiety, alkohol i sex to motto miejskiej imprezy na pożegnanie lata w Tarnobrzegu”

Wrzesień 28, 2012 11:00 AM

Jako wielki skandal i podejrzenie popełnienia przestępstwa określił Wojciech Wąsik prezes zarządu Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg występ jednego z artystów podczas imprezy na pożegnanie lata w Tarnobrzegu.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej w siedzibie Stowarzyszenia zaprezentowano film, prezentujący fragment występu jednego z artystów zaproszonych przez tarnobrzeski magistrat na imprezę zorganizowaną z okazji pożegnania lata. Na filmie Alex Carlin pije piwo podczas występu, które dostarcza mu organizator koncertu Jakub Palacz.

- Ktoś kto zachowuje się tak na scenie, promując piwo i używając wulgarnych słów – to zachowanie według mnie podpada pod paragraf – wyjaśnia podczas konferencji prezes Wąsik. – Skandalem jest promowanie takiej patologii z publicznych pieniędzy i środków unijnych. To demoralizowanie i deprawowanie dzieci i młodzieży za pieniądze podatnika w niedzielne popołudnie – dodaje.

Stowarzyszenie złożyło zawiadomienia w tej sprawie do wielu instytucji w Polsce a przede wszystkim do Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie. – Wyrażamy zdecydowany sprzeciw przeciwko takim działaniom – tłumaczy W.Wąsik. – Tę imprezę organizowali koledzy prezydenta, współpracujący z nim podczas kampanii wyborczej. Moim zdaniem powierzenie im organizacji to była forma spłaty zobowiązania – dodaje.

Prezes Wąsik zwrócił również uwagę na fakt, iż obecnie w Tarnobrzegu realizowany jest program “Pedagodzy Ulicy”, którego pomysłodawcą jest radny Sławomir Partyka. Akcja ta częściowo jest finansowana z budżetu miasta. – Może gdyby pan radny wybrał  się na tę imprezę i zareagował na tę sytuację to przyniosłoby lepszy efekt niż mówienie o temacie i  problemie – dodał.

Komentarz tarnobrzeskiego magistratu w tej sprawie znajdziesz tutaj

Więcej w materiale video ( m.in. film z pożegnania lata oraz komentarz prezesa Wąsika) . Zapraszamy

foto: Agata Rybka/UM Tarnobrzeg
video: youtube: WOJTEK1964TBG

17 Responses to Wąsik: „Kobiety, alkohol i sex to motto miejskiej imprezy na pożegnanie lata w Tarnobrzegu”

  1. koksiarz Odpowiedz

    28 września 2012 at 11:29

    skandalem jest pytanie takiego idioty o zdanie…
    natomiast prezydent mógłby świętowanie swojego sukcesu po 2 latach skończyć i wziąć się za jakąś robotę dla miasta.

  2. Olo Odpowiedz

    28 września 2012 at 12:00

    Widać, że światowej sławy artysta oraz organizator nie znają reguł obowiązujących podczas imprez plenerowych ba na dodatek MIEJSKICH. Zachowują się jakby występowali w ciemnym małym klubiku z garstką pijanych rockowych “melomanów”. 60 tysiaków za taką nędzną imprezę… ciekawe jaką część tej kasy dostał Alex oraz organizator???

  3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    28 września 2012 at 12:06

    Nie byłem na zakończeniu lata, widzę że wiele mnie nie ominęło :) Niech ktoś mnie oświeci jak występ pana Alexa Carlina, który za pośrednictwem youtuba poszedł w świat będzie promował Jezioro Tarnobrzeskie? Jak tego typu imprezy i jasny przekaz ma ściągać turystów z rodzinami i dziećmi nad nasze jezioro?

  4. obserwator Odpowiedz

    28 września 2012 at 12:28

    Nie byłem na tej imprezie i z tego co widzę, nie ma czego żałować. Jak dla mnie występ tego artysty to wtopa, często muzycy popijają piwo w trakcie koncertu ale na imprezie miejskiej powinno to być zabronione!!!

  5. Mr Turnarround Odpowiedz

    28 września 2012 at 12:44

    “Kobiety alkohol i sex….” przecież nie ma nic wspanialszego w połączeniu tego wszystkiego z muzyczką w plenerze :)
    Zapewne WW wolałby pewnie coś w stylu: Komeżka, pomnik, plenum, msza(lne wino) itd. – ale zdaje się że to już jego problem.
    Jak słusznie ktoś zauważył – skandalem jest pytanie takiego idioty o zdanie !!!!

  6. naoczny świadek Odpowiedz

    28 września 2012 at 14:52

    Witam! No beka niezła z materiału. Oczywiście impreza jak dla mnie dno kompletne. Kiedy to inne miasta wokoło potrafią zrobić fajne rodzinne imprezy tak w TBG-u lipa jak zwykle. Już zeszłoroczne pożegnanie wakacji było o wiele lepsze i to pod względem frekwencji jak i wykonawcy( chociaż znając życie zaraz się znajdzie ktoś kto napisze, że w Tarnobrzegu wszystko kręci się wokół Reggae). Jeśli chodzi o alkohol i dzisiejszą młodzież proponuję zapytać Kogoś kto mieszka na Dzikowie o niejakiego chłopca o nazwisku K…..a, którego mama jest szanowaną Panią pedagog (jak również jest czynną działaczką Wąsikowego stowarzyszenia, jak były wybory na Dzikowie to w pierwszym szeregu walczyła ), zresztą tato również nauczyciel. A syn… Z puszkami piwa po całym osiedlu biega jak również w McDonaldzie wysiaduje piwo pije i wyklina że aż uszy więdną.Trzęsie całym osiedlem. Ten to przykład dopiero daje. Mam nadzieje,że nie po rodzicach ale z prawidłowym wychowaniem to tak na bakier. Wystarczy kogoś na osiedlu zapytać. Sami z problemem sobie nie mogą poradzić.

    • spoko Odpowiedz

      28 września 2012 at 15:26

      Impreza tak jak i twój wpis poniżej granicy dobrego gustu. Jeszcze napisz że ma dziadka z Wehrmachtu.

      • naoczny świadek Odpowiedz

        28 września 2012 at 16:02

        Mój komentarz nie jest skierowany by mieć do chłopaka z osiedla pretensje ( i mam gdzieś czy ma dziadka z Wehrmachtuczy też nie), że jest jaki jest. Jego sprawa. Chodzi mi tylko o uzmysłowienie Panu Wąsikowi, że martwi się o dobro naszych dzieci bo jakiś tam aRTYSTA popijał browar na scenie,Pani pedagog wygłasza na konferencji wykład o nastolatkach pijących alkohol, a tymczasem nie widzi co reprezentują ludzie którzy razem z nim bija pianę a sami dobrego przykładu nie dają.

  7. tael Odpowiedz

    28 września 2012 at 17:40

    Panie Wąsiku jedno zasadnicze pytanie.
    Czy jest Pan w posiadaniu niezbitych (ekspertyzy) dowodów jaki płyn znajdował się w pojemniku na scenie??

  8. davey Odpowiedz

    28 września 2012 at 20:58

    A może on też bezalkoholowe pije?Jakiś tam Carlin publicznie może to i on idąc za wzorem czyni podobnie.Nie przyszło ci to do głowy?

  9. HAHAHA Odpowiedz

    29 września 2012 at 12:48

    gnojowica i full

  10. lamanche Odpowiedz

    30 września 2012 at 14:54

    koncert był straszny, nie ma co ukrywać – zamiast miło spędzać , może i ostatnie słoneczne popołudnie z dziećmi to trzeba było im zatykać uszy i oczy – darcie się i pijaństwo to jedyne co o tym koncercie można powiedzieć. jeśli chodzi o sprawę piwa, to jest to niemożliwe, żeby było ono bezalkoholowe znając upodobania w tym kierunku wykonawcy koncertu i jego tarnobrzeskiego przyjaciela. Film o którym wspomniano na konferencji RÓWNIEŻ propaguje pijaństwo i to bez ogródek! Każdy rodzic jest odpowiedzialny za wychowanie swojego dziecka, ale mówi się zawsze głośno o tym, że szkoła i miasto powinno pomagać im w tym wychowaniu. no, jeśli chodzi o miasto, to zapewniając takie koncerty i sponsorując takie filmy nie tylko nie pomaga ale i przeszkadza w tym. W co drugiej scenie pojawia się butelka wina, a główny aktor gra zalanego w trupa. Jak dla mnie jest to jednoznaczne z tym jakby ktoś po prostu powiedział: “Jeśli wakacje z TBG to tylko z alkoholem”.

  11. HAHAHA Odpowiedz

    30 września 2012 at 16:18

    Słyszałem,że gościu ma kredyt i musi pracować.A jak musi to musi słuchać bo jak nie to na trawkę i tu jest trup w szafie

  12. HAHAHA Odpowiedz

    30 września 2012 at 21:37

    W masztalandi wszyscy muszą słuchać i basta.

  13. Anciula Odpowiedz

    1 października 2012 at 08:42

    No wdzięczy się Mastalerz wdzięczy : stołek dyrektorski w ASA dla Ojca Palacza? Film wakacje TBG prezentowany ostatnio w TDK za około 40 tys zł?
    To obnaża jak miernym prezydentem jest Mastalerz, a tłumaczeni Malickiego bruku sięgnęły.

  14. rozum Odpowiedz

    4 października 2012 at 12:00

    Ile dorosły człowiek może pomieścić obłudy w sobie? Pan Wąsik i jego kompanii zrobią wszystko aby wrócić do koryta. Gdyby ten Alex był gwiazdą muzyczną za którą młodzi poszli by w ogień to może bym zrozumiał, że ten łyk piwa to znak do naśladowania. W przypadku Alexa w moim mniemaniu mogło to zadziałać odwrotnie. Ten człowiek nie ma nic do zaoferowania dzieciom lub dzisiejszej młodzieży. Przesłanie jest jasne – będziesz pił piwo – niczego wielkiego w życiu nie osiągniesz. Gdyby Ci strażnicy moralności w naszym mieście wiedzieli, że to RODZIC jest największym przykładem dla młodego człowieka. Ten sam rodzic, których setki można wyliczyć na każdej miejskiej(i nie tylko miejskiej) imprezie siedzących pod parasolami z jedynie słusznym płynem. Często wózki stoją obok a starsze dzieci siedzą z kiełbaską przy stole. Gdzie wtedy są ci strażnicy i obrońcy moralności? Siedzą obok?

  15. tbg Odpowiedz

    4 października 2012 at 13:00

    a kto przejmuje sie opinią Wasika? Przecież to człowiek o inteligencji ogórka kiszonego ;) Dziwie sie mediom ,że poswiecaja ,, Dyzmie” tyle swojego czasu.