Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Malicki: Pite na scenie piwo podczas koncertu z okazji pożegnania lata było bezalkoholowe a koncerty rockowe rządzą się swoimi prawami

Wrzesień 28, 2012 1:47 PM

W odpowiedzi na nasze pytania dotyczące zarzutów postawionych przez Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg, dyrektor kancelarii prezydenta Mastalerza Wojciech Malicki, przysłał do naszej redakcji pismo komentujące zaistniałą sytuację. Poniżej treść pisma:

- Alex Carlin jest autentycznym rockmanem, a koncerty rockowe rządzą się swoimi prawami. Między innymi takim, że organizatorzy często są zaskakiwani zachowaniem wykonawców na scenie. Nie wiedzieliśmy, że w „repertuarze” Aleksa znajdzie się picie piwa na scenie. Zgadzamy się z zarzutem, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Choć muzyk sam twierdzi, że było to piwo bezalkoholowe, a kufel piwa to fragment jego rockowego emploi – a dowodem na to, że nie spożywał alkoholu jest fakt, że po koncercie wsiadł za kierownicę swojego auta i wyjechał z miasta. Jednak ponad wszelką wątpliwość Alex Carlin nie zachowywał się nieobyczajnie, obscenicznie, ani nie nawoływał do picia alkoholu – czego dowodem niech będzie fakt, że poza tym pismem – nie otrzymaliśmy ani jednej skargi od mieszkańców, że z jakiś powodów poczuli się dotknięci, czy zniesmaczeni występem Amerykanina. Nie będziemy komentować zarzutów o miernym poziomie artysty – skądinąd z powodzeniem koncertującego na całym świecie, rekordzisty Guinnessa w długości grania na gitarze bez przerwy – bo o gustach się nie dyskutuje, a Alex wystąpił w Tarnobrzegu bez żadnego wynagrodzenia.

O zarzutach Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg wobec tarnobrzeskiego magistratu możesz dowiedzieć się tutaj

foto: Agata Rybka

27 Responses to Malicki: Pite na scenie piwo podczas koncertu z okazji pożegnania lata było bezalkoholowe a koncerty rockowe rządzą się swoimi prawami

  1. Olo Odpowiedz

    28 września 2012 at 14:36

    “a dowodem na to, że nie spożywał alkoholu jest fakt, że po koncercie wsiadł za kierownicę swojego auta i wyjechał z miasta.” A to dobre :) Dowodem był by wydruk z alkomatu a nie to, że po piwie ktoś wsiada do auta. Statystyki policyjne mówią same za siebie ilu “takich” jeździ po naszych drogach. W tym momencie nikt nikomu już nic nie udowodni choć każdy normalny człowiek dobrze wie jakie to było piwo.

    “Alex Carlin nie zachowywał się nieobyczajnie, obscenicznie, ani nie nawoływał do picia alkoholu – czego dowodem niech będzie fakt, że poza tym pismem – nie otrzymaliśmy ani jednej skargi od mieszkańców, że z jakiś powodów poczuli się dotknięci, czy zniesmaczeni występem Amerykanina.” – ale jedna skarga i film trafił do Stowarzyszenia MM na kilkunastu bawiących się uczestników, których widać na filmie…

  2. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 września 2012 at 14:46

    Trochę nieścisłości, ale warto je sprawdzić, zanim wrzuci się do sieci.

    • NW24 Odpowiedz

      28 września 2012 at 18:09

      Jest to oficjalne stanowisko Urzędu Miasta w odpowiedzi na zadane przez nas pytania. W wypowiedzi nic nie zostało pominięte, gdzie w takim razie widzisz te nieścisłości?

  3. siarkoholik Odpowiedz

    28 września 2012 at 16:12

    o kurde, Norbert dopuscil do glosu swojego rzecznika prasowego :D

  4. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 września 2012 at 18:35

    W tym, że są różne wersje: co spożywał artysta, czy otrzymał za koncert wynagrodzenie. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120928/POWIAT0304/120928750 – w każdy dzień inna wersja.

    • NW24 Odpowiedz

      28 września 2012 at 19:11

      To po to był cały ten komentarz aby wypromować swój własny artykuł?

    • Piotrek Odpowiedz

      28 września 2012 at 19:13

      Tylko Ty detektywie masz różne wersje, w głowie… Nawet nie wiesz o czym piszesz. Z obu wypowiedzi wynika jasno, że Urząd Miasta nie wydał na tego artystę ani złotówki a Ty zawzięcie szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma. Za to pewnie Ci płacą…

  5. Grzegorz Lipiec Odpowiedz

    28 września 2012 at 19:22

    Nie był, a po co mam promować . Przeczytajcie wypowiedzi, a potem poddawajcie ocenie. Dla mojej przyjemności możesz usunąć.

  6. STARUCH Odpowiedz

    28 września 2012 at 23:03

    Facet wszedł na scenę a Palacz przyniósł mu piwo za darmo! Wziun gitarrę i pioł piosnki…Pierdolicie Malicki i Czaplińska. W tym środowisku to nawet jak bąka puścisz to wołają honorarium…

  7. kss Odpowiedz

    29 września 2012 at 20:05

    Kiedyś Kaśka Kowalska na Zwierzyńcu dała koncert nabita jak meserszmit z piwkiem w ręku(normalnym:) i nikt afery nie robił a dziś to szkoda nawet gadać.

  8. HAHAHA Odpowiedz

    29 września 2012 at 23:09

    Maliki chyba wie jakie piwo pije. Jak by nie wiedział to by nie mówił.On wie ,że mówi prawdę żebyście też uwierzyli. Tam serwowali tylko bezalkoholowe prawda Panie Malicki. (Śmierdzi to wszystko Jerzym U)

  9. HAHAHA Odpowiedz

    29 września 2012 at 23:15

    Panie Malicki! …a świstak zawija w sreberka?

  10. spoko Odpowiedz

    30 września 2012 at 13:06

    Noooo… a jak się dobrze wsłuchać, to Carlin za każdym razem jak wrzeszczał PIWO to po cichutku dodawał “bezalkoholowe” ;)

  11. HAHAHA Odpowiedz

    30 września 2012 at 16:14

    Przecie wiadomo że Malicki tak musi jak chce pracować. Biedny facet wystawili go na front ( On zapewne wie jakie to było piwo, ale co gościu może? wiatry dmuchnąć?)

  12. HAHAHA Odpowiedz

    30 września 2012 at 21:34

    Gość podobno jest ekspertem i wie jakie piwo podano

  13. HAHAHA Odpowiedz

    30 września 2012 at 21:57

    A ten Pan Malicki to zna inne piwo jak bezalkoholowe? Bo jak nie zna to nie powinien zabierać głosu w tej sprawie.

  14. HAHAHA Odpowiedz

    30 września 2012 at 21:58

    Wrzućcie jakąś fotkę tego pana bo ja lubię “satyryków”

  15. Fix Odpowiedz

    30 września 2012 at 22:27

    Gdybym musiał odpowiadać za taką pierdołę spowodowaną pseudo luzacką postawą organizatora koncertu – Jakuba Palacza też podobnie bym sie tłumaczył. Może z tym piwem bezalkoholowym Wojtek przesadził :) Ten artysta nie napił by sie piwa gdyby Kuba mu go nie przyniósł. Co innego gdyby sam wlazł na scenę z kuflem piwka i mówił jakie ono jest cool… Kuba narobił kwasu i tyle. Poszumi to trochę, sprawa ucichnie i koniec. Organizatorzy czyli UM Tbg wyciągną kolejną lekcję na przyszłość(pierwszą lekcję dostali z tym nieszczęsnym namiotem) i za rok Wąsikowie będą mieć trudniejsze zadanie aby coś śmierdzącego zwęszyć, chyba że sami to podrzucą… :)

  16. Anciula Odpowiedz

    1 października 2012 at 08:49

    Zadziwiające jest to, że we wszystkich sprawach głos zabiera Norbert Mastalerz. teraz sza… Gdzie się podział nasz prezydent? hey hey? prezydencie!!! przecież masz zawsze racje w każdej sprawie. Czyżby rozliczacie około 40 tys za film, który zrealizował Kuba Palacz wakacje tbg?

  17. mar Odpowiedz

    1 października 2012 at 17:36

    Tarnobrzeg miasteczko żenujących rządów Mastalerza.Miejsce korupcji i kolesiostwa .Miejsce marnotrawienia publicznych pieniędzy(niegospodarność)miejsce buty ,arogancji i prywaty za publiczne pieniądze.Obudź się Tarnobrzegu!!!!!

  18. bezrobotny Odpowiedz

    1 października 2012 at 18:10

    Nie będzie Mastalerza to co się zmieni w mieście? Zmienią się osoby u władzy, zmienią się zależne stołki od UM, zmienią się wykonawcy prac i usług wszelakich a biedni i bezrobotni szarzy obywatele nadal będą biedni i bezrobotni. Mami się nas tylko pustymi obietnicami aby w dniu wyborów osiągnąć swoje cele. Mastalerza rozliczymy z obietnic i jego piramidy. Każdy obiecuje, że wszystkim “da” tylko później okazuje się, że nie ma z czego.

  19. HAHAHA Odpowiedz

    1 października 2012 at 18:44

    zaraz będzie” trzynasta”

  20. siarkoholik Odpowiedz

    1 października 2012 at 19:18

    @Anulcia

    tez sie zdziwilem ze po dwoch latach dopuscil do glosu swojego “rzecznika prasowego” :D

  21. roman Odpowiedz

    1 października 2012 at 21:55

    Ludzie przeczytajcie jeszcze raz wypowiedź Malickiego:

    Zgadzamy się z zarzutem, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Choć muzyk sam twierdzi, że było to piwo bezalkoholowe, a kufel piwa to fragment jego rockowego emploi – a dowodem na to, że nie spożywał alkoholu jest fakt, że po koncercie wsiadł za kierownicę swojego auta i wyjechał z miasta

    jak byk stoi, że magistrat zgadza się, że piwa nie powinno być na scenie, a wersję o tym, że było to piwo bezalkoholowe podał sam muzyk, a Malicki ją tylko przytoczył.