Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zamek w Dzikowie w konkursie na Unijną Perłę Podkarpacia

Listopad 6, 2012 5:03 PM

Projekt realizowany przez tarnobrzeski samorząd pn. „Adaptacja zespołu parkowo-zamkowego w Dzikowie dla potrzeb Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega – etap III” został nominowany w kategorii Perła wśród projektów dot. turystyki i kultury w konkursie „Unijne Perły Podkarpacia”. Do 25 listopada potrwa głosowanie internetowe.

Aby zagłosować na Zamek Dzikowski w Tarnobrzegu wystarczy kliknąć na poniższy link, wybrać „Adaptacja zespołu parkowo-zamkowego w Dzikowie dla potrzeb Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega – etap III – Gmina Tarnobrzeg” i kliknąć głosuj.

Głosowanie potrwa do 25 listopada br.
Link do głosowania
http://www.pife.podkarpackie.pl/index.php/konkurs-unijne-perly-podkarpacia/3-perla-wsrod-projektow-dot-turystyki-i-kultury

Celem konkursu, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu.

Tytuł Unijnej Perły Podkarpacia zostanie przyznany również w kategoriach: Perła wśród projektów społecznych, Perła wśród projektów przedsiębiorców,, Perła wśród projektów dot. infrastruktury technicznej i publicznej, Perła wśród projektów dot. ochrony środowiska, społeczeństwa informacyjnego i rewitalizacji – w tych kategoriach miasto Tarnobrzeg nie reprezentuje żadna inicjatywa.

Zwycięzcy otrzymają tytuł „Unijnej Perły Podkarpacia”, statuetkę, dyplom oraz zestaw upominków. Projekty nominowane oraz zwycięskie będą prezentowane w regionalnych mediach (telewizja, radio) oraz w publikacji podsumowującej I edycję konkursu.

One Response to Zamek w Dzikowie w konkursie na Unijną Perłę Podkarpacia

  1. spoko Odpowiedz

    7 listopada 2012 at 14:42

    Tarnobrzeg jest perłą Podkarpacia w każdej kategorii, a dlatego nie bierze udziału w konkursach, żeby nie odbierać szans innym miastom. O.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>