przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nowa Dęba: Mikołaj odwiedził dzieci w szpitalu powiatowym

Grudzień 6, 2012 5:40 PM

Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych pacjentów Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie w czwartek 6 grudnia. Św. Mikołaj mimo, że zabiegany w nowodębskim Szpitalu zabawił dłuższą chwilę. Wizyta sprawiła dużo radości przebywającym na Oddziale Dziecięcym małym pacjentom, którzy cierpią nie tylko z powodu choroby, ale także rozłąki z rodzicami.

Wspomnienie odwiedzin Mikołaja i podarowanych przez niego prezentów, to jedne z najwspanialszych chwil dzieciństwa każdego człowieka jakie pozostają w pamięci do końca życia. Dlatego właśnie personel szpitala stara się, aby co roku dzieci przebywające w placówce nie były pozbawione tych radosnych przeżyć.

Oczywiście wizyta Mikołaja nie byłaby możliwa bez pomocy sponsorów – ludzi o wielkim sercu, którzy bezinteresownie wspierają nas w tych działaniach. Warto podkreślić zaangażowanie: Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, Firmy Sanfarm z Nowej Dęby oraz terapii zajęciowej z Oddziału Psychiatrycznego z Nowej Dęby dzięki, którym każde dziecko otrzymało symboliczny prezent. – Cieszymy się, że swoją obecnością możemy dodać trochę radości dzieciom, dla których pobyt w szpitalu jest smutnym zdarzeniem – mówią sponsorzy.

Prezenty, które pozostały na oddziale zostały przekazane na izbę przyjęć, aby na małych pacjentów, którzy tego dnia zostali przyjęci do szpitala czekała radosna niespodzianka.

foto&info: Marek Ostapko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>