Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Studniówka w tarnobrzeskim “Koperniku” – cz.2 (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 21, 2013 10:56 AM

Studniówka w tarnobrzeskim Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika odbyła się w minioną sobotę. Poniżej prezentujemy obszerny fotoreportaż oraz materiał video z części oficjalnej.

Wkrótce zaprezentujemy fotoreportaż oraz video reportaż z części “nieoficjalnej”. Zapraszamy
Zdjęcia ze studniówki znajdziesz również tutaj

video: Agnieszka Nycz


foto: Piotr Morawski

25 Responses to Studniówka w tarnobrzeskim “Koperniku” – cz.2 (fotoreportaż oraz video HD)

  1. fan Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 13:26

    dlaczego nie ma poloneza klasy 3f? :(

  2. NW24 Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 13:39

    Za kilka godzin będzie ta brakująca klasa, była kręcona innym aparatem.

    • Stary Fix Odpowiedz

      22 stycznia 2013 at 23:39

      Będziecie na dworze w Baranowie Sandomierskim może u społeczniaków na studniówce?

      • Piotr M. Odpowiedz

        22 stycznia 2013 at 23:54

        Którego jest ta studniówka?

        • Stary Fix Odpowiedz

          23 stycznia 2013 at 00:11

          Już odpowiadam Piotrze.

          26.01 – baluje Rolnik(Dwikozy) i Górnik :)
          02.02 – baluje Kozerówa (Nowa Dęba bodaj)
          09.02 – baluje Społeczne (Baranów Sand.)

  3. fan2 Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 14:54

    Super wykonujecie swoją pracę, żenada na prawdę :)

    • LO Odpowiedz

      21 stycznia 2013 at 17:22

      Żenujące są takie komentarze. Dwie osoby z tego portalu zrobiły kawał dobrej roboty. Masz nagrane wszystkie polonezy i możesz je oglądać półtora dnia po studniówce, dwa fotoreportaże(pierwszy już był w sieci jak kończyliśmy pierwsze 0,5 :) – prawie 450 zdjęć wszystkich klas tylko z oficjalnej części a ty k. marudzisz. Nieco więcej szacunku dla czyjejś ciężkiej pracy. 3F nie miała kamerzysty i fotografa? Poczekasz z miesiąc na zdjęcia i film to docenisz pracę tego portalu.

  4. john travolta Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 15:04

    a zdjęcia brakującej klasy też będą dodane?

    • Piotrek Odpowiedz

      21 stycznia 2013 at 15:45

      Przecież masz linka do drugiego materiału NW24 tam poszukaj zdjęć brakującej klasy.

  5. Michał Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 15:07

    Czy wie jak się nazywa cała nazwa tytuł 3 poloneza?

    • Zenon Odpowiedz

      21 stycznia 2013 at 15:30

      Oczywiście, że tak. Czas honoru-Bartosz Chajdecki. I to właśnie polonez tej klasy podobał mi się najbardziej. I w dodatku jeszcze piękna Asia S. Rewelacja dla mnie.

  6. igrek Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 16:46

    Chyba były dwie Asie S. :D

    • Zenon Odpowiedz

      21 stycznia 2013 at 19:11

      Zdjęcie numer 63 – niesamowicie piękna Asia! ;)

  7. Brother, klasa 3g Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 18:41

    Bardzo dobra robota! Wielkie dzięki za super zdjęcia, a jest ich ze mną i moją partnerką całkiem dużo;) Czekam na zdjęcia klasowe i pozdrawiam!

  8. Brother, klasa 3g Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 18:42

    ps. Kiedy będą zdjęcia klasowe i film oddany do klasy?:)

  9. xoxo Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 19:05

    Czemu w zamieszczonej drugiej części nie ma w ogóle zdjęć klasy 3f?

  10. gościu Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 19:18

    Podajcie linka do zdjęć klasy 3f :(

  11. 14 minuta Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 22:41

    Polonez jednak nie musi być tak do końca sztywnym tańcem a tańczący czasem potrafią rozluźnić sztywną atmosferę. Gościu z 14 minuty w materiale video rządzi :D Szacun chłopie.

    • :D Odpowiedz

      21 stycznia 2013 at 22:49

      ooo masakra ale jaja :D

      • Stary Fix Odpowiedz

        22 stycznia 2013 at 01:07

        To się nazywa luz :)

      • Stary Fix Odpowiedz

        23 stycznia 2013 at 23:47

        Studniówki mają też swoich bohaterów, którzy biją w Jachowiczu swoje rekordy. Rekordzistą jest bez wątpienia Michał Spasiuk. Nieprzerwanie od 2009 roku. Po piętach starają mu się deptać Klaudia Łysoń i Grzegorz Bargieł.

  12. janek Odpowiedz

    21 stycznia 2013 at 23:57

    Miło popatrzeć na ładne dziewczyny, zdjęcia nr.43 to mój typ jeśli byłoby głosowanie.

  13. jdgjd Odpowiedz

    23 stycznia 2013 at 00:15

    maja mikulec rządzi ;]

  14. Viking Odpowiedz

    23 stycznia 2013 at 08:37

    FOTO NR 43 – DLA MNIE KRÓLOWA BALU!
    FOTO NR 64 – AMY WINHAUSE!

    natomiast panowie to krzyżówka elegancji hutnika z kierownikiem PGR-u tudzież pensjonariuszami zakładu karnego czyli szaro, buro, nudnie, łyso.