przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W grębowskim ośrodku szkolno-wychowawczym oddano do użytku wyremontowaną salę gimnastyczną (fotoreportaż)

Marzec 21, 2013 6:16 PM

Uroczyste otwarcie i przekazanie wyremontowanej sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Grębowie odbyło się w minioną środę. W inauguracji uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz powiatu oraz uczniowie i absolwenci szkoły.

Po uroczystym otwarciu wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez wychowawców i uczniów placówki.

-Serdecznie dziękuje za zaproszenie, niezmiernie cieszę się z efektów wykonanej pracy. Życzę również wielu osiągnięć na szczeblach sportowych i nie tylko wszystkim podopiecznym placówki. – mówił Starosta Krzysztof Pitra, który na ręce dyrektor szkoły w prezencie przekazał piłki sportowe.
Kolejnym punktem programu był mecz piłki siatkowej pomiędzy absolwentami a obecnym uczniami szkoły.

Również jak co roku odbyło się już IV Spotkanie z Kuchnią której tematem przewodnim były „Baranki Wielkanocne Inaczej” w zmaganiach gastronomicznych wzięło udział 5 szkół z terenu województwa podkarpackiego w tym: Zespół Szkól Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Strzyżowie. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Mielcu, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Grębowie. Na pięknie udekorowanych stołach można było zobaczyć wiele pysznych potraw a także ręcznie wykonanych ozdób o tematyce wielkanocnej. Uczestnicy spotkania zostali obdarowani drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami.

foto&tekst: Katarzyna Młyniec

One Response to W grębowskim ośrodku szkolno-wychowawczym oddano do użytku wyremontowaną salę gimnastyczną (fotoreportaż)

  1. zx Odpowiedz

    22 marca 2013 at 12:09

    Szanona Redakcjo a gdzie zapowiadany reportaż….?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>