W grębowskim ośrodku szkolno-wychowawczym oddano do użytku wyremontowaną salę gimnastyczną (fotoreportaż)

Uroczyste otwarcie i przekazanie wyremontowanej sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Grębowie odbyło się w minioną środę. W inauguracji uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz powiatu oraz uczniowie i absolwenci szkoły.

Po uroczystym otwarciu wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez wychowawców i uczniów placówki.

-Serdecznie dziękuje za zaproszenie, niezmiernie cieszę się z efektów wykonanej pracy. Życzę również wielu osiągnięć na szczeblach sportowych i nie tylko wszystkim podopiecznym placówki. – mówił Starosta Krzysztof Pitra, który na ręce dyrektor szkoły w prezencie przekazał piłki sportowe.
Kolejnym punktem programu był mecz piłki siatkowej pomiędzy absolwentami a obecnym uczniami szkoły.

Również jak co roku odbyło się już IV Spotkanie z Kuchnią której tematem przewodnim były „Baranki Wielkanocne Inaczej” w zmaganiach gastronomicznych wzięło udział 5 szkół z terenu województwa podkarpackiego w tym: Zespół Szkól Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Strzyżowie. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Mielcu, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Grębowie. Na pięknie udekorowanych stołach można było zobaczyć wiele pysznych potraw a także ręcznie wykonanych ozdób o tematyce wielkanocnej. Uczestnicy spotkania zostali obdarowani drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami.

foto&tekst: Katarzyna Młyniec

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zx
8 lat temu

Szanona Redakcjo a gdzie zapowiadany reportaż….?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content