Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Mały Książe zagra dla Igora

Maj 21, 2013 9:31 AM

II Koncert Charytatywny „Gramy z Małym Księciem dla Igora”, odbędzie się 24 maja br. o godz. 17.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Biletem wstępu jest cegiełka, którą będzie można nabyć w sekretariacie Zespołu Szkół Społecznych nr 2 im. Małego Księcia w Tarnobrzegu. Po koncercie odbędzie się aukcja charytatywna.

W tym roku pieniądze zbierane są dla Igora, ucznia klasy III SP w Winiarach. We wrześniu 2012 roku chłopiec został potrącony przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych. W stanie zagrażającym życiu trafił na oddział intensywnej opieki medycznej szpitala w Tarnobrzegu, a po kilku miesiącach rozpoczął dalsze leczenie i rehabilitację w Rzeszowie i Krakowie.
Przed wypadkiem Igor osiągał sukcesy w szkolnych i gminnych konkursach recytatorskich oraz przeglądach piosenki. Żadna uroczystość szkolna nie odbyła się bez jego czynnego udziału.
Aby Igor mógł odzyskiwać sprawność, potrzebna jest ciągła i systematyczna rehabilitacja oraz pomocny i niezbędny sprzęt. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, które przekraczają możliwości rodziny i bliskich Igora.
Sugerowana minimalna cena cegiełki – 5 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>