Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Najlepsi sportowcy uhonorowani

Luty 2, 2015 11:50 AM

Karolina Kołeczek, biegaczka z sandomierskiej “Trójki” została najlepszą sportsmenką Sandomierza ubiegłego roku, a Andrzej Mirek – najlepszym szkoleniowcem.  Ogłoszenie wyników odbyło się podczas XI edycji Noworocznych Spotkań Sportowców, która odbyła się w miniony piątek w Centrum Rekreacji MOSiR w Sandomierzu.

Spotkanie było okazją do podsumowania ubiegłorocznej sportowej działalności sandomierskich ośrodków, szkół, klubów i stowarzyszeń. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz miejskich, Rady Miasta Sandomierza, klubów i stowarzyszeń, dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz zawodnicy, a także mieszkańcy Sandomierza. Podczas spotkania przybliżone zostały sylwetki wyróżniających się zawodników oraz ich trenerów.

Dyplomy i wyróżnienia dla najlepszych sportowców oraz trenerów a także podziękowania dla sędziów, działaczy, sponsorów wręczał burmistrz Sandomierza oraz dyrektor sandomierskiego MOSiR-u.

W kategorii sportowców niepełnosprawnych:

I miejsce zajął Rafał Ciba z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ Radość Życia” w Sandomierzu.
II miejsce- Paweł Rurarz, ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Sandomierzu.

Najlepsi trenerzy sportowców niepełnosprawnych:

I miejsce – Damian Łysiak (Ośrodek „ Radość Życia)
II miejsce – Karolina Wilk (ŚDS)

Najlepsi sportowcy w kategorii “Sandomierskie Szkoły”.

I miejsce – Wiktoria Gromada (SP nr 1)
II miejsce – Adam Kołodziej (SP nr 3)
III miejsce – Wiktoria Styczeń (SP nr 2)

Najlepsi trenerzy w kategorii “Sandomierskie Szkoły”.

I miejsce- Marcin Sykucki (SP nr 1)
II miejsce – Tomasz Dzieciuch (SP nr 3)
III miejsce- Krystyna Idzik (SP nr 2)

Tytuł Ambasadora Sandomierskiego Sportu trafił do utalentowanej biegaczki Karoliny Kołeczek.

Najlepsi sandomierscy trenerzy

I miejsce – Andrzej Mirek
II miejsce – Andrzej Orłowski
III miejsc – Jacek Stawiarz
IV miejsce – Mariusz Stola
V miejsce – Tadeusz Krawiec

Najlepsi sandomierscy sportowcy

I miejsce- Karolina Kołeczek (UKS „ Trójka” sekcja Lekkiej Atletyki)
II miejsce- Filip Mendala (MUKS Wisła Junior Sandomierz)
III miejsce- Jan Kras (Sandomierski Klub Karate)
IV miejsce- Jakub Kuźmicz (Klub Tenisa Stołowego)
V miejsce- Radosław Wręczycki (Ludowy Klub Sportowy)
VI miejsce- Patrycja Duma (MUKS „Foka” Sandomierz)
VII miejsce- Wiktor Siekiera (PZW Koło nr 1w Sandomierzu)
VIII miejsce- Paulina Bryła (MUKS „ Piątka” Sandomierz)
IX miejsce- Daniel Skowron (SPR „Wisła”)
X miejsce- Mariusz Kukiełka (SKS „ Wisła”)

Podczas uroczystości wyróżniono również Kacpra Łopacińskiego, do niedawna zawodnika MUKS „ Foka” Sandomierz.

info: MOSiR Sandomierz
foto: Ewelina Ura-Kamińska/UM Sandomierz

2 Responses to Sandomierz: Najlepsi sportowcy uhonorowani

  1. Sandomierz Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 14:11

    MUKS “Piątka” Sandomierz Mistrzem Województwa Świętokrzyskiego w siatkówce dziewcząt.

  2. sandomierzanin Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 18:03

    WISŁA SANDOMIERZ , najlepsza runda w historii Klubu!!!
    a trener Tadeusz Krawiec zajmije ostatnie miejsce w plebiscycie , podobnie jak piłkarz WISŁY – hehehehehe
    ALE KOMPROMITACJA !!!
    CO ZA WSTYD !!!
    CO ZA NIEMOTY ŻYCIOWE WYBRAŁY TYCH ZAWODNIKÓW I TRENERÓW, hehehehe
    ALE CO NIEKTÓRZY MAJĄ POJĘCIE O SPORCIE I POPULARNOŚCI POSZCZEGÓLNYCH DYSCYPLIN!!! – HEHEHE
    ALE KABARET – JAK SŁOWO DAJE…………..SZKODA GADAĆ
    Krawiec na ostatnim 5 mięjscu!!! – hehehehehe
    ale kompromitacja wybierających!!!
    Stawiarz, Stola, Orłowski przed T. Krawcem – SZOK SZOK SZOK
    dobrze ,że w Sandomierzu nie ma jeszcze sekcji warcabów i wszechstronnego konkursu konia wierzchowego bo i pewnie i Ci byli by na szczycie – hehehehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>