Sandomierz: Najlepsi sportowcy uhonorowani

Karolina Kołeczek, biegaczka z sandomierskiej „Trójki” została najlepszą sportsmenką Sandomierza ubiegłego roku, a Andrzej Mirek – najlepszym szkoleniowcem.  Ogłoszenie wyników odbyło się podczas XI edycji Noworocznych Spotkań Sportowców, która odbyła się w miniony piątek w Centrum Rekreacji MOSiR w Sandomierzu.

Spotkanie było okazją do podsumowania ubiegłorocznej sportowej działalności sandomierskich ośrodków, szkół, klubów i stowarzyszeń. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz miejskich, Rady Miasta Sandomierza, klubów i stowarzyszeń, dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz zawodnicy, a także mieszkańcy Sandomierza. Podczas spotkania przybliżone zostały sylwetki wyróżniających się zawodników oraz ich trenerów.

Dyplomy i wyróżnienia dla najlepszych sportowców oraz trenerów a także podziękowania dla sędziów, działaczy, sponsorów wręczał burmistrz Sandomierza oraz dyrektor sandomierskiego MOSiR-u.

W kategorii sportowców niepełnosprawnych:

I miejsce zajął Rafał Ciba z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ Radość Życia” w Sandomierzu.
II miejsce- Paweł Rurarz, ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Sandomierzu.

Najlepsi trenerzy sportowców niepełnosprawnych:

I miejsce – Damian Łysiak (Ośrodek „ Radość Życia)
II miejsce – Karolina Wilk (ŚDS)

Najlepsi sportowcy w kategorii „Sandomierskie Szkoły”.

I miejsce – Wiktoria Gromada (SP nr 1)
II miejsce – Adam Kołodziej (SP nr 3)
III miejsce – Wiktoria Styczeń (SP nr 2)

Najlepsi trenerzy w kategorii „Sandomierskie Szkoły”.

I miejsce- Marcin Sykucki (SP nr 1)
II miejsce – Tomasz Dzieciuch (SP nr 3)
III miejsce- Krystyna Idzik (SP nr 2)

Tytuł Ambasadora Sandomierskiego Sportu trafił do utalentowanej biegaczki Karoliny Kołeczek.

Najlepsi sandomierscy trenerzy

I miejsce – Andrzej Mirek
II miejsce – Andrzej Orłowski
III miejsc – Jacek Stawiarz
IV miejsce – Mariusz Stola
V miejsce – Tadeusz Krawiec

Najlepsi sandomierscy sportowcy

I miejsce- Karolina Kołeczek (UKS „ Trójka” sekcja Lekkiej Atletyki)
II miejsce- Filip Mendala (MUKS Wisła Junior Sandomierz)
III miejsce- Jan Kras (Sandomierski Klub Karate)
IV miejsce- Jakub Kuźmicz (Klub Tenisa Stołowego)
V miejsce- Radosław Wręczycki (Ludowy Klub Sportowy)
VI miejsce- Patrycja Duma (MUKS „Foka” Sandomierz)
VII miejsce- Wiktor Siekiera (PZW Koło nr 1w Sandomierzu)
VIII miejsce- Paulina Bryła (MUKS „ Piątka” Sandomierz)
IX miejsce- Daniel Skowron (SPR „Wisła”)
X miejsce- Mariusz Kukiełka (SKS „ Wisła”)

Podczas uroczystości wyróżniono również Kacpra Łopacińskiego, do niedawna zawodnika MUKS „ Foka” Sandomierz.

info: MOSiR Sandomierz
foto: Ewelina Ura-Kamińska/UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sandomierz
5 lat temu

MUKS „Piątka” Sandomierz Mistrzem Województwa Świętokrzyskiego w siatkówce dziewcząt.

sandomierzanin
5 lat temu

WISŁA SANDOMIERZ , najlepsza runda w historii Klubu!!!
a trener Tadeusz Krawiec zajmije ostatnie miejsce w plebiscycie , podobnie jak piłkarz WISŁY – hehehehehe
ALE KOMPROMITACJA !!!
CO ZA WSTYD !!!
CO ZA NIEMOTY ŻYCIOWE WYBRAŁY TYCH ZAWODNIKÓW I TRENERÓW, hehehehe
ALE CO NIEKTÓRZY MAJĄ POJĘCIE O SPORCIE I POPULARNOŚCI POSZCZEGÓLNYCH DYSCYPLIN!!! – HEHEHE
ALE KABARET – JAK SŁOWO DAJE…………..SZKODA GADAĆ
Krawiec na ostatnim 5 mięjscu!!! – hehehehehe
ale kompromitacja wybierających!!!
Stawiarz, Stola, Orłowski przed T. Krawcem – SZOK SZOK SZOK
dobrze ,że w Sandomierzu nie ma jeszcze sekcji warcabów i wszechstronnego konkursu konia wierzchowego bo i pewnie i Ci byli by na szczycie – hehehehe

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x