Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Janusz Korwin-Mikke w Tarnobrzegu (video)

Luty 25, 2015 6:10 PM

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej Janusza Korwina-Mikke, kandydata na prezydenta RP. Konferencja odbyła się dzisiaj, nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

foto&video: Piotr Morawski

 

 

10 Responses to Janusz Korwin-Mikke w Tarnobrzegu (video)

  1. Ania Odpowiedz

    25 lutego 2015 at 19:10

    ale sie dzis zblaznil do konca calkiem dno porazka

  2. Wojciech Odpowiedz

    25 lutego 2015 at 21:37

    Dobrze prawi, trzeba rozp…ć to biurokratyczne państwo. Większośc społeczeństwa jeszcze do tego nie dojrzała i o to chodzi obecnej władzy. Kazdy obiecuje i nic nie robi a lud wybiera pomiędzy pisem a po.

  3. yyy Odpowiedz

    26 lutego 2015 at 07:13

    A co opowiadał Korwin co to on nie będzie robił w Europarlamencie ??? I co z tego wynikło oprócz spania ??? A kasiorę trzepie. I czy aby nie o to chodziło ???

  4. gostek Odpowiedz

    26 lutego 2015 at 07:43

    Szalone pomysły ale gdyby ktoś zaczął je realizować to nie wyobrażam sobie tego kraju, tysiące nie potrzebnych urzędników na bruk, związkowcy, uprzywilejowane grupy. To jest normalnie nie wykonalne. Jest jedna sytuacja która może to zmienić, wojna i odbudowa na nowo tego świata. Nie wiem co gorsze, obecna sytuacja czy powojenna.

  5. garbaty Odpowiedz

    26 lutego 2015 at 08:37

    czy któraś z Tarnobrzeżanek mogła liczyć na zbliżenie z jurnym starcem ?
    fajne spotkanie,krul,jakiś jego fircyk i mikrofony.a podobno sale pękają w szwach gdy przyjeżdża monarcha.
    dykcja fatalna,poglądy 19 wieczne,życzę mu by na starość został niewolnikiem na plantacji bawałeny w Luizijanie i jak własnymi łapami rok przepracuje niech się odezwie jaki to wspaniały system ten 19 wiek w usa.

  6. Jaro Odpowiedz

    26 lutego 2015 at 11:40

    wyjątkowej urody kretyn

  7. gość Odpowiedz

    26 lutego 2015 at 16:29

    Korwin chciałby być królem (i ja też) ale nigdy niewolnikiem. Niewolnictwo chciałby zafundować ludowi. Po poparcie idzie do ludu,a potem do roboty gdzie chcesz i jakiej chcesz od rana do nocy za” kromkę chleba”i bez kodeksu pracy.

  8. KaRol Odpowiedz

    26 lutego 2015 at 17:01

    Czego on szuka w TBG???

  9. jaja Odpowiedz

    26 lutego 2015 at 22:23

    Tyle, że my jesteśmy teraz niewolnikami. Możesz zdecydować czego się twoje dziecko uczy w szkole? nie. Czy możesz sam zdecydować czy się ubezpieczyć? nie Czy możesz sam wybrać gdzie się leczysz? nie
    Rząd może Ci zabrać dziecko gdy jesteś za biedny itd itd.

    A w tym strasznym XIX w. wynagrodzenia rosły REALNIE z roku na rok (przy ciągle spadającym czasie pracy). A w UE od 15 lat wynagrodzenia nie rosną realnie nawet o 0,1 %

  10. gość Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 14:33

    Co by to było jakby każdy rodzic chciał decydować o programie w szkole? Nie ma przymusu szczepień to jest epidemia. Niewolnicy nie mieli własnej woli, zagonili ich na pańskie pole i musieli pracować od wschodu do zachodu słońca. Niewolnikom nie wolno było opuszczać miejsca pobytu itd. itp. Są okoliczności, na które musi być przymus dla dobra wspólnego. Prawda jest taka, że jesteśmy narodem żle rządzonym, nieuczciwym, udających bohaterów i ciągle narzekającym. ale ..”życie moje twoje to jest polityka..”