Janusz Korwin-Mikke w Tarnobrzegu (video)

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej Janusza Korwina-Mikke, kandydata na prezydenta RP. Konferencja odbyła się dzisiaj, nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

foto&video: Piotr Morawski

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
9 lat temu

ale sie dzis zblaznil do konca calkiem dno porazka

Wojciech
9 lat temu

Dobrze prawi, trzeba rozp…ć to biurokratyczne państwo. Większośc społeczeństwa jeszcze do tego nie dojrzała i o to chodzi obecnej władzy. Kazdy obiecuje i nic nie robi a lud wybiera pomiędzy pisem a po.

yyy
9 lat temu

A co opowiadał Korwin co to on nie będzie robił w Europarlamencie ??? I co z tego wynikło oprócz spania ??? A kasiorę trzepie. I czy aby nie o to chodziło ???

gostek
9 lat temu

Szalone pomysły ale gdyby ktoś zaczął je realizować to nie wyobrażam sobie tego kraju, tysiące nie potrzebnych urzędników na bruk, związkowcy, uprzywilejowane grupy. To jest normalnie nie wykonalne. Jest jedna sytuacja która może to zmienić, wojna i odbudowa na nowo tego świata. Nie wiem co gorsze, obecna sytuacja czy powojenna.

garbaty
9 lat temu

czy któraś z Tarnobrzeżanek mogła liczyć na zbliżenie z jurnym starcem ?
fajne spotkanie,krul,jakiś jego fircyk i mikrofony.a podobno sale pękają w szwach gdy przyjeżdża monarcha.
dykcja fatalna,poglądy 19 wieczne,życzę mu by na starość został niewolnikiem na plantacji bawałeny w Luizijanie i jak własnymi łapami rok przepracuje niech się odezwie jaki to wspaniały system ten 19 wiek w usa.

Jaro
9 lat temu

wyjątkowej urody kretyn

gość
9 lat temu

Korwin chciałby być królem (i ja też) ale nigdy niewolnikiem. Niewolnictwo chciałby zafundować ludowi. Po poparcie idzie do ludu,a potem do roboty gdzie chcesz i jakiej chcesz od rana do nocy za” kromkę chleba”i bez kodeksu pracy.

KaRol
9 lat temu

Czego on szuka w TBG???

jaja
9 lat temu

Tyle, że my jesteśmy teraz niewolnikami. Możesz zdecydować czego się twoje dziecko uczy w szkole? nie. Czy możesz sam zdecydować czy się ubezpieczyć? nie Czy możesz sam wybrać gdzie się leczysz? nie
Rząd może Ci zabrać dziecko gdy jesteś za biedny itd itd.

A w tym strasznym XIX w. wynagrodzenia rosły REALNIE z roku na rok (przy ciągle spadającym czasie pracy). A w UE od 15 lat wynagrodzenia nie rosną realnie nawet o 0,1 %

gość
9 lat temu

Co by to było jakby każdy rodzic chciał decydować o programie w szkole? Nie ma przymusu szczepień to jest epidemia. Niewolnicy nie mieli własnej woli, zagonili ich na pańskie pole i musieli pracować od wschodu do zachodu słońca. Niewolnikom nie wolno było opuszczać miejsca pobytu itd. itp. Są okoliczności, na które musi być przymus dla dobra wspólnego. Prawda jest taka, że jesteśmy narodem żle rządzonym, nieuczciwym, udających bohaterów i ciągle narzekającym. ale ..”życie moje twoje to jest polityka..”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content