przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Anna Komorowska spotkała się z przedstawicielami organizacji społecznych

Kwiecień 15, 2015 9:42 AM

Anna Komorowska odwiedziła Sandomierz w miniony wtorek. Celem wizyty małżonki Prezydenta RP było spotkanie z przedstawicielami organizacji społecznych, działających na ternie miasta.

Z Pierwszą Damą w ratuszu spotkali się przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Klubu Seniora, Sandomierskiej Akademii Seniora, Klubu Amazonek, Ośrodka Pomocy Społecznej i Środowiskowego Domu Samopomocy. Po oficjalnym powitaniu i słowie wstępu wygłoszonym przez sandomierskie władze, obyła się dyskusja z Pierwszą Damą na temat sytuacji organizacji społecznych na terenie Sandomierszczyzny. Anna Komorowska chętnie odpowiadała na pytania uczestników zgromadzonych w sandomierskich ratuszu. Z zainteresowaniem odnosiła się do działalności każdego z podmiotów. Pierwsza Dama w sposób szczególny zaakcentowała istotę funkcjonowania w każdej społeczności lokalnej Uniwersytetów Trzeciego Wieku i wszelkich inicjatyw związanych z aktywnością seniorów. W spotkaniu uczestniczyła także Marzena Okła-Drewnowicz Poseł na Sejm VI kadencji i Członek sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

Po dyskusji, przedstawiciele władz miejskich zaprosili Pierwszą Damę do Sandomierskiego Mieszkania Treningowego. Inicjatywa tworzenia i prowadzenia takich miejsc spotkała się z dużą aprobatą Małżonki Prezydenta RP.

info: UM Sandomierz

foto: Ewelina Ura/UM Sandomierz

3 Responses to Sandomierz: Anna Komorowska spotkała się z przedstawicielami organizacji społecznych

 1. Nie dla Komorowskiego Odpowiedz

  15 kwietnia 2015 at 15:32

  ” Środki otrzymywane przez brytyjski dwór królewski z budżetu państwa są niższe od tych, które Polska przeznacza na Kancelarię Prezydenta. Brytyjczycy wydają na swoją królową o 5 mln złotych mniej niż Polacy na obsługę Bronisława Komorowskiego.

  Dlaczego Bronisław Komorowski “kosztuje” 171 mln zł? Prawie 73 mln spośród pieniędzy przeznaczanych na Kancelarię Prezydenta pochłaniają pensję i nagrody dla urzędników. Kilkadziesiąt kolejnych milionów kosztują zakupy towarów i usług niezbędnych do funkcjonowania prezydenckiego urzędu.
  Coraz szybciej rosną również wydatki na ordery i odznaczenia – wysokość tej części budżetu głowy państwa wzrosną aż o 13 mln złotych w porównaniu do 2009 roku. Jak tłumaczą urzędnicy ma to związek ze zwiększeniem ilości przyznawanych odznaczeń i wprowadzenie nowych. Do Gwiazdy Iraku i Afganistanu dołączą jeszcze: Gwiazda Konga, Czasu i Morza Śródziemnego. “

 2. Bul Komoruski Odpowiedz

  15 kwietnia 2015 at 16:19

  Taki wstyd dla miasta .

 3. IDIOTOLOG Odpowiedz

  16 kwietnia 2015 at 11:37

  I ZNOWU ŻARŁA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>