Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Lipiec 27, 2015 2:46 PM

Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom, fundusze na likwidację wyrobiska w Piasecznie, dotacje dla osiedlowych klubów piłkarskich, sytuacja finansowa w Siarce Tarnobrzeg – wycofanie się sponsora, projekt nowego budżetu obywatelskiego, 65 tysięcy na organizację Jarmarku Dominikańskiego, miasto kontra dopalacze, 35 tysięcy za film promujący Tarnobrzeg, zmiana na stanowisku prezesa Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – Huberta Czuba zastąpiła Anna Wach, budowa placów zabaw nad Jeziorem Tarnobrzeskim oraz wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu na terenie plaży – to tematy poruszane podczas dzisiejszej konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Kiełba – szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

9 Responses to Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

  1. gość Odpowiedz

    27 lipca 2015 at 15:43

    Dziś prezydent wywala lekką ręką z biednego budżetu miasta 400tys na szczepienia tylko 2 -latków a za chwilę mówi, że w 2017 roku te szczepienia będą finansowane przez państwo. Aż tacy bogaci jesteśmy? Czy lobby szczepionkowe przerobiło kilka naiwnych osób w mieście?

  2. Obywatel Odpowiedz

    27 lipca 2015 at 17:16

    Ja mam pytanie do pana prezydenta: Czy prawdą jest że wyrzucony został pan Czub? Czy prawdą jest że pan Jania złożył wymówienie z zarządu spółki? po tym jak nowy zarząd powołał panią z PiS?. Dlaczego ten fakt utajniono? Dlaczego Prezydent,mimo zaprosin na spotkanie spółki nie przychodził? Czy prawdą jest że pan Jania nie chce mieć nic wspólnego z naszm prezydentem?

    • tbg100 Odpowiedz

      27 lipca 2015 at 21:39

      Tak to niestety prawda.
      A to co mówi o doświadczeniu nowego Prezesa to może dzieciom w przedszkolu opowiadać.
      A nasz kwiat dziennikarstwa wierzy w te bajki i karuzela się
      kręci.

  3. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    27 lipca 2015 at 19:43

    Wyzwoliciel od niewoli mastależowskiej ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

  4. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    27 lipca 2015 at 19:46

    Grzegorz Kiełb ! Prezydentem ! Grzegorz Kiełb ! Prezydentem ! :)

  5. Obywatel Odpowiedz

    27 lipca 2015 at 20:13

    Już niedługo nim będzie!Referendum~!!!!!!!!!!!!!

    • obywatel Odpowiedz

      28 lipca 2015 at 08:57

      Szkoda, że nie można na tym portalu założyć konta, czy coś i mieć indywidualną nazwę konta. . .

  6. olo Odpowiedz

    27 lipca 2015 at 22:31

    Zero logiki tego pseudo prezydenta. A jaka jest gwarancja że w punkcie gastronomicznym “gość” nie wyżłopie kilku piw i nie wlezie do wody, albo nie przytnie komara na plaży? Błagam niech on niczego już nie zmiana i nie niszczy tego co zastał. Może nie wszystko było złe?

    • obywatel Odpowiedz

      28 lipca 2015 at 09:00