Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom, fundusze na likwidację wyrobiska w Piasecznie, dotacje dla osiedlowych klubów piłkarskich, sytuacja finansowa w Siarce Tarnobrzeg – wycofanie się sponsora, projekt nowego budżetu obywatelskiego, 65 tysięcy na organizację Jarmarku Dominikańskiego, miasto kontra dopalacze, 35 tysięcy za film promujący Tarnobrzeg, zmiana na stanowisku prezesa Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – Huberta Czuba zastąpiła Anna Wach, budowa placów zabaw nad Jeziorem Tarnobrzeskim oraz wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu na terenie plaży – to tematy poruszane podczas dzisiejszej konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Kiełba – szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
5 lat temu

Dziś prezydent wywala lekką ręką z biednego budżetu miasta 400tys na szczepienia tylko 2 -latków a za chwilę mówi, że w 2017 roku te szczepienia będą finansowane przez państwo. Aż tacy bogaci jesteśmy? Czy lobby szczepionkowe przerobiło kilka naiwnych osób w mieście?

Obywatel
5 lat temu

Ja mam pytanie do pana prezydenta: Czy prawdą jest że wyrzucony został pan Czub? Czy prawdą jest że pan Jania złożył wymówienie z zarządu spółki? po tym jak nowy zarząd powołał panią z PiS?. Dlaczego ten fakt utajniono? Dlaczego Prezydent,mimo zaprosin na spotkanie spółki nie przychodził? Czy prawdą jest że pan Jania nie chce mieć nic wspólnego z naszm prezydentem?

tbg100
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Tak to niestety prawda.
A to co mówi o doświadczeniu nowego Prezesa to może dzieciom w przedszkolu opowiadać.
A nasz kwiat dziennikarstwa wierzy w te bajki i karuzela się
kręci.

Głosowałem na G. Kiełba !
5 lat temu

Wyzwoliciel od niewoli mastależowskiej ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

Głosowałem na G. Kiełba !
5 lat temu

Grzegorz Kiełb ! Prezydentem ! Grzegorz Kiełb ! Prezydentem ! 🙂

Obywatel
5 lat temu

Już niedługo nim będzie!Referendum~!!!!!!!!!!!!!

obywatel
5 lat temu
Reply to  Obywatel

Szkoda, że nie można na tym portalu założyć konta, czy coś i mieć indywidualną nazwę konta. . .

olo
5 lat temu

Zero logiki tego pseudo prezydenta. A jaka jest gwarancja że w punkcie gastronomicznym „gość” nie wyżłopie kilku piw i nie wlezie do wody, albo nie przytnie komara na plaży? Błagam niech on niczego już nie zmiana i nie niszczy tego co zastał. Może nie wszystko było złe?

obywatel
5 lat temu
Reply to  olo

Czytając Twój komentarz stwierdzam, że sam/-a nie bardzo rozumiesz o co tu chodzi. Słuchałeś/-łaś konferencji, czy tylko jakiś nagłówek skłonił do „głębokich przemyśleń”?

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x