Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję video z konferencji Sławomira Kosakowskiego

Sierpień 12, 2015 8:32 PM

Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję video konferencji zwołanej przez podwykonawcę w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo-Technologicznym Sławomira Kosakowskiego. Konferencja odbędzie się w siedzibie TVL, w czwartek 13. sierpnia, początek transmisji – godz.11.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

*******************************************************************************************************************************************************************

8 Responses to Zapraszamy na transmisję video z konferencji Sławomira Kosakowskiego

  1. ano Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 08:51

    Powie prawdę o tym zamieszaniu?Przecież każdy wie że prezydent Kiełb nie dał pieniędzy a są albo były na koncie zabezpieczone do momentu zakończenia spraw sądowych. W kampanii użyto Kosakowskiego jako poszkodowanego przez U.M. Ciekawi mnie czy powie prawdę jak było?

  2. Zygmunt Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 09:10

    Musi mieć kolejne rewelacje skoro zwołuje konferencje prasową po wygranych przez Kiełba wyborach. Był już finał sądowej sprawy Mastalerza przeciwko nierzetelnej dziennikarce TVL Kociubie i Kosakowskiemu?

  3. Brawo ! Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 11:28

    Sławomir ! Sławomir ! Sławomir !

  4. Miasto inwestycji :D Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 11:38

    Norbert jeszcze Ci dom rozbiorą. :D

  5. referendum Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 11:38

    Żenada,żenada,żenada!!!!!!!Pieniędzy nie dostał od U.M. są nadal zdeponowane w Sądzie a w kampanii tak krzyczał na Mastalerza że nie otrzymał zapłaty! Jesteś facet niepoważny! Przyłącz do mojego domu na odcinku 50 metrów kosztował mnie z materiałami 1600 złotych a ty bredzisz o 26 000 tysiącach złotych.Kosakowski zwołuje konferencję w radiu TVL!!! żenada,żenada!!

  6. renifer Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 12:15

    Czy ten facet ma dobrze pod sufitem?

  7. górnik Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 13:10

    “brawo” TVL trzymacie dalej wysoki poziom ….żenady

  8. waldek Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 13:19

    Ludzie, co z was z dziennikarze. Przecież ten Kossakowski złorzeczył na Mastalerza, że mu nie zapłacił kasy za prace wykonane w parku. A Mastalerz tłumaczył się, że wpłacił te pieniądze do depozytu sądowego, bo takie jest prawo. Dlaczego nikt nie zapytał, czy Kiełb wycofał pieniądze z depozytu i przekazał je Kossakowskiemu? Skoro jest taki dobry. Moralność Kalego? Mastalerz nie zapłacił źle, Kiełb nie zaplacił dobrze?