Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Wrzesień 7, 2015 12:20 PM

Remonty skrzyżowań i dróg w Tarnobrzegu, prace na terenie dworca PKS oraz akcja “Biała sobota” – to główne tematy poruszane podczas dzisiejszej konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Kiełba. Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

10 Responses to Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

  1. KASANDRA Odpowiedz

    7 września 2015 at 12:28

    Ciekawe jaką tym razem “sensację ” nam zafunduje “jego huśtawkowość miłościwie nam panujący”? Po huśtawce bawił się z działkowcami. Ot taki “rozrywkowy włodarz nam się trafił, a Biuro Obsługi Inwestora pęka w szwach ale od niepotrzebnych urzędników.

  2. Gdzie jest Norbert ???! Odpowiedz

    7 września 2015 at 16:30

    Gdzie jest Norbert ?? Gdzie jest Norbert ?? Co mu sie stało ???

  3. obywatel Odpowiedz

    7 września 2015 at 19:41

    Bardzo proszę o nagłaśnianie pytań dziennikarzy.

  4. az Odpowiedz

    7 września 2015 at 22:04

    To on ma o czym jeszcze gadać????

  5. kibic Odpowiedz

    8 września 2015 at 09:24

    Człowieku! przygotowujesz konferencję prasową a przygotowania merytoryczne to totalne nieporozumienie.Miejsca pracy i inwestorów,gdzie masz? wynik twój: miesiąc i sześć dni wydałem pozwolenie,da się? da nie jak za pana Dziubińskiego latami.Borów będzie uzbrajany? a tam nie ma trzech działek pana Wąsika?!ma budować dewloper dwa domki pod sprzedaż?! Pozwolenia są wszystkie panie Kiełb?

  6. janusz Odpowiedz

    9 września 2015 at 18:18

    mieszkańcy odsuneli Mastalerza od rządzenia i już widać pierwsze efekty-powstają galerie, bedzie wyremontowany dworzec, ogolnie cos zaczyna się dziać, bo inwestorzy mają do czynienia z poważnym prezydentem a nie nieobliczalną i mściwą postacią, stawijającą kosmiczne warunki.
    Gdyby Mastalerz rządził nastepne 5 lat, daje uciąć rękę, że żadna galeria by nie powstała i miasto wciąż wyglądałoby jak skansen.

    • Arek Odpowiedz

      9 września 2015 at 22:34

      Grzegorz, czy to ty?

    • kibic Odpowiedz

      10 września 2015 at 10:14

      A co ma galeria wspólnego z Urzędem i Prezydentem? Widać wiesz gdzie dzwoni ale nie wiesz w którym kościele! To teren prywatny i Kiełb nie ma prawa wypowiadać się za inwestora bo to nie jego działka! Gdzie są inwestorzy panie Kiełb? gzie miejsca pracy? szkolnictwo rujnujecie! Dlaczego nie rozliczono Wąsika! Czyżby miał haka na Kiełba? Jak tam Borów i działeczki? uzbraja się już Wasikowi? Oszukał Kiełb wyborców! ale przyjdzie czas rozliczeń i taczki jako taxi podstawimy!!!!!!!!

      • ksk Odpowiedz

        10 września 2015 at 22:49

        A zgoda na budowę i pozostałe papierki, które należy mieć by zacząć budowę na prywatnej działce to gdzie się załatwia?
        .
        No i w jaki sposób rujnują oświate?

  7. Andrzej Odpowiedz

    11 września 2015 at 17:06

    Niech Kiełb pracuje cztery lata, poźniej go ocenimy.