Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

O Siarce Tarnobrzeg – konferencja prasowa prezydenta Kiełba (video)

Listopad 2, 2015 3:11 PM

Sytuacji w Siarce Tarnobrzeg poświęcona była dzisiejsza konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega. Grzegorz Kiełb odniósł się m.in. do ostatniej wypowiedzi byłego prezesa Siarki B. Potańskiego. W konferencji uczestniczył również Marek Bukała.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

78 Responses to O Siarce Tarnobrzeg – konferencja prasowa prezydenta Kiełba (video)

  1. tarnobrzeżanka Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 16:05

    Niech prezydent zmieni te różowe koszula i krawaty, w które ubiera go kociuba, fatalny gust….

  2. grabarz Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 16:08

    O rzesz ty w mordę. Kiełb pogrzebie cały sport w mieście. Jak można porównywać Tarnobrzeg do Rzeszowa czy Poznania? W tych miastach działa kilkaset bogatych firm a u nas jest w sumie kilka w tym może ze dwie bogatsze. Szkoda że dziś nie porównał nas do Stalowej Woli gdzie klub z placu targowego wyciąga ok miliona złotych rocznie. Wcześnie porównywał nas do Mielca i mówił o jednej zawodowej drużynie zapominając że tam mają ekstraklasę piłki ręcznej i siatkówkę.

  3. tarnobrzeżanka Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 16:25

    Mamy super prezydenta !!!
    Kto na niego głosował ? Na razie jeszcze nic nie pokazał, wiele zniszczył, pokłócił się z wieloma środowiskami. Nauczyciele się na niego szykują, za to gimnazjum nr 3 pod supermarket w centrum miasta. Kolejne złamane słowo. Tylko obietnice i obietnice a ze spełnianiem gorzej. Jakie doświadczenie ma w zarządzaniu ludźmi i miastem ? Żadne i są tego efekty, z niczym sobie nie radzi. A przepraszam, doskonale radzi sobie z kociubą bo już z nią mieszka…

  4. ja Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 16:34

    BRAWO PREZYDENT KIEŁB !!!!!

  5. tbg Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 16:36

    Ja piernicze brać za eksperta od sportu tego alkoholika bukałę to jest już szok. Panie Prezydencie trochę rozumu bo z takimi ludźmi jak ten pajac to nie zajedziemy daleko

  6. Janusz Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 16:45

    będą jajca jeśli powstaną dwa nowe województwa i będzie trzeba przeprowadzic wyobory samorządowe ponownie

  7. Panie prezydencie G. Kielb. Jest pan naprawde madrym,sprawiedliwym czlowiekiem.Cale szczescie, że to pan jest przy wladzy bo ta banda nierobow rozkradlaby publiczne pieniadze na swoje fanaberie.Lepiej aby Siarka grala w IV lidze swoimi chlopakami zwiazanymi z miastem niz pseudo pilkarzami w II za nasze miejskie pieniądze.Brawo ,brawo brawo panie prezydencie.

    • pyk Odpowiedz

      2 listopada 2015 at 20:53

      Dlaczego nazywasz tych ludzi pseudopiłkarzami? Pomimo rzucanych pod nogi kłód grają jak z nut, wciąż licząc siew walce o awans- ci jak to określiłeś/łaś nasi nie dali rady awansować do okręgówki- jak nie wiesz o czym piszesz, to w ogóle nie zabieraj głosu a tak w ogóle to już widzę jak te oszczędzone na klubie pieniądze wypizgują nasze miasteczko z peryferii do centrum gospodarczego kraju.

  8. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 16:47

    Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

  9. Kiss Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 18:28

    Tyle warty co jego audytorzy… Stek kłamstw, miernoto.

  10. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 19:06

    I jest mi wstyd!!!

  11. ja Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 20:20

    ja też głosowałem i dumny jestem, że panów z ks siarka pogonił

  12. Pogonić Platformę Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 20:31

    To Plaforma ! Platforma ! Platforma ! Do domu !

  13. Kibic Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 20:32

    Trzeba go pogonić w referendum, już całe miasto o tym mówi.

    • Zibi Odpowiedz

      2 listopada 2015 at 21:35

      możesz mu skoczyć na wentyl od roweru

      • kibic Odpowiedz

        3 listopada 2015 at 12:43

        niech sobie przypomni, kto mu kupował garnitur na kampanie, teraz nosi różowe koszule, przypuszczam że były na promocji w ciuchlandzie

  14. ja Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 20:47

    No właśnie dość dość – kasę na dzieci, a nie na panów z KS

  15. ja Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 20:48

    Brawo Kiełb

    • Lutek Odpowiedz

      2 listopada 2015 at 22:08

      brawo ON!

    • Grześczyszczykiewicz Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 16:15

      BRAWO JA :D

  16. ja Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 20:50

    Kibic- dawaj swoją kasę na NM i spółkę, a nie moje pieniądze

  17. Lizusy Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 21:05

    Pan Bułeczka nieźle pupeczkę liże pewnie za trzecią rączkę też się trzyma i każdy komentuje psychikę Kiełba bo wygląda na to że jest pedałem. Za niedługo nic się nie będzie działo w Tbg-u i nawet ludzie z domu nie będą wychodzić bo po co.

    • Zibi Odpowiedz

      2 listopada 2015 at 22:06

      jeśli to ma zatrzymać w domach łyse pały aby na mury nie szczały to zdecydowanie podoba mi się taka wizja

  18. dog Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 21:13

    Na co nasz prezydent zamierza wydawać publiczne pieniądze? Na wszystkim oszczędza, wszystkim ucina. Z wszystkimi wojuje. Lada moment zlikwiduje ze dwie szkoły, przedszkole, cały sport poleci ze dwie klasy niżej. Może kulturę będzie dotował? Żeby mnie jeszcze było stać na bilet do teatru

  19. Romek Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 21:24

    Zobaczymy kiedy Grześ odpali Bukałę. Panie Bukała obecny dyktator nie przywiązuje się do ludzi…

  20. D. Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 21:26

    Mówi, że trzeba uśpić psa, który gryzie. Kto szkodzi miastu?

  21. allo Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 21:41

    Hej.Nie jestem za ani przeciw postepowaniu prezydenta.Jedno mnie zastanawia.Dlaczego miasto nie chce kupic akcji klubu i to wiekszosci,przeciez jesli mial by wiekszosc to moglby rzadzic i miec swoich zarzadcow.Mysle ,ze poprostu Tarnobrzeg jest biednym miastem,tylko prezydentowi ciezko to powiedziec.

    • Lutek Odpowiedz

      2 listopada 2015 at 22:07

      hej, a ja jestem za a nawet przeciw

  22. tarnowies Odpowiedz

    2 listopada 2015 at 22:27

    Jak juz swpominalem czasy Dziubinskiego wrocily. Znow w tym miescie wszystko pada a to przez bardzo wybitna polityke Pana G. Naprawde cza szkoly porobic zeby taka polityke prowadzic. Ciecia Ciecia Ciecia itp. A zrobil pan cos dla tego miasta? Podatki tez ciete? Jakos nic nie widac. Ten czlowiek jest chory na co niektorych ludzi. Zieje nienawiscia smiejac sie z wszystkich. Jak dla mnie to on tnie ale GLUPA. Pogonic klamce wraz z jego dupo-opciagaczami. Nienawidze klamcow brzydze sie ich. A taki siedzi za wieksze pieniadze na stolku i ma wyjebane na was wyborcow. Za niespelnianie obietnic kara dozywotniego odsuniecia od polityki kara grzywny 500tys. zl. A zobaczycie ani jeden pchal sie nie bedzie. Srodkowy palec na nowe rzady w Tarnowsi.

  23. Pogonić Kiełba Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 00:09

    Ludzie, pogonić tego Kiełba bo on to miasto do ruiny doprowadzi.
    Obniżył póki co jedynie lekarzom opłaty za przychodnie, inwestorów ani widu ani słychu, szopki w telewizji i w prasie, kłamstwa i zmienność decyzji wraz z porą dnia, obsadzanie kolesiami z SM Siarkowiec stołków w UM (choćby Kociuba). KTO MI POWIE CO TEN CZŁOWIEK WCZEŚNIEJ DLA TEGO MIASTA ZROBIŁ, CZY GDZIEŚ SIĘ UDZIELAŁ W INSTYTUCJACH POŻYTKU PUBLICZNEGO, PRACOWAŁ Z TARNOBRZESKĄ MŁODZIEŻĄ, BYŁ RADNYM? A MOŻE PRZEDSIĘBIORCĄ?

    KIEŁB, DO ROBOTY BARANIE BO NAOBIECYWAŁEŚ INWESTORÓW, MIEJSC PRACY I CZEGO TAM JESZCZE. PÓKI CO TO LIPA I CZAS SIĘ BRAĆ DO ROBOTY BO TO MY CI PŁACIMY, A NIE TY NAM.

  24. Ja Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 00:57

    Szanowni Państwo, Minął rok prezydentury Pana Prezydenta Kiełba, który zdobył swój elektorat na plecach nie do końca udanej prezydentury swojego poprzednika, któremu moim zdaniem i tak nie dorasta do pięt… Czy w Tarnobrzegu żyje się lepiej ?, czy ktoś dostał pracę, dzięki której może utrzymać swoją rodzinę ?(nie liczę znajomych urzędasów obecnie panującego Prezydenta), czy lokalny biznes ma się lepiej ?… Toczy się wojna o Oświatę, o KS Siarka, a Pan Prezydent odbiera pensję niewiele mniejszą od Hanny Gronkiewicz-Waltz (podobno)i ciągle powtarza o braku pieniędzy… Czy to nie obłuda ??? Podzielił mieszkańców naszego miasta na tych, którzy są po stronie nauczycieli lub przeciwko, bądź też na tych, którzy są kibicami KS SIARKA, a tymi, którym los KS SIARKA jest obojętny… Ok. Każdy z nas ma prawo kochać lub nienawidzić nauczycieli, bądź kochać lub być obojętnym wobec KS SIARKA itp… Jednak czy taki powinien być Prezydent ??? Gratuluje Panie Prezydencie ! Takich podziałów naszej społeczności nie dokonał jeszcze żaden Pana poprzednik, od kilku dekad ! Mam nadzieję, że miasto się obudzi i jak Pan demokratycznie wygrał wybory prezydenckie, tak samo przegra wiosenne referendum.

  25. Sisiek Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 07:47

    Wyborcy Grześka, pogratulujcie sobie. Rok zmarnowany, wojenka za wojenka, konferencja za konferencją. Czy żyje się Wam lepiej?
    Samo sobie odpowiedzcie. Jedynym wyjściem z sytuacji jest referendum, tylko musicie na niego pójść!

  26. faktyniepodwazalne Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 08:38

    Oj widze ze zapomnieli wszyscy o rzadach Mastalerza.To dopiero byly wojenki,klutnie z calym powiatem i okolicznymi gminami.Wydawanie bez umiaru pieniadzy ktorych nie bylo .Pobudka?Kielb robi porzadki a to musi potrwac po takim balaganie jaki zostawil Mastalerz.Ktos napisal ze Kielb podzielil mieszkancow?hahahha garstka 200 osob pseudo kibicow przeciwko 30 000 mieszkańcom ?taki to podzial .I niech tak zostanie.

  27. tarnobrzeżanka Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 09:06

    faktyniepodwazalne, a Ty co sponsorowany jesteś przez urząd i jego włodarza że tak go bronisz. Wszyscy poprzednicy mają rację. Tarnobrzeg nie ma szczęścia do gospodarzy miasta a już ten ostatni to klęska. Rzeczywiście na niczym się nie zna, nagrywa na telefon komórkowy prowadzone rozmowy i konsultuje je potem z kociubą i bogdańską, pozwalniał fachowców (kogo ma za skarbnika?). Jak wiesz G.K., że nie masz pojęcia o wielu sprawach to chociaż trzeba było otoczyć się fachowcami, którzy Ci dobrze będą doradzać. Ale nawet na to nie było Cię stać bo tego nie rozumiesz. A Tarnobrzeg stacza się w dół. Gdzie te obiecywane “NISKIE PODATKI”. Czy jest szansa na realizację chociaż jednej obietnicy wyborczej ? Okłamałeś mieszkańców Tarnobrzega i za to odpowiesz. Jestem za referendum i odwołaniem obecnego prezydenta bo jak życie pokazuje już nic dobrego dla miasta nie jest w stanie zrobić.

  28. Janusz Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 09:56

    gdy widzę w oczach kiełba dziką satysfakcję kiedy mówi, ze spółki nie bedą finansować Siarki ani dni TBG, jestem pewien że niedługo jedyną rozrywką w tym mieście będzie niedzielna msza.

    • Saint Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 10:34

      To może w końcu pójdziesz do kościoła?

  29. olek Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 10:41

    pomimo że mógłbym z każdym komentarzem nieprzychylnym decyzji prezydenta polemizować to upraszczając temat cieszę się, że zostają ukrócone praktyki marnotrawienia klubowej kasy oraz władze klubu są zmuszane do szukania pieniędzy poza podatkami mieszkańców. Po prostu Tarnobrzeg nie stać na taki sponsoring…

  30. waldiTBG Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 12:27

    Brawo Panie Prezydencie !!! Pogonić ta bandę pseudo działaczy cwaniaczków!!! Brawo

    • kibic Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 12:44

      Zaraz go przegonimy z całą świtą w urzędzie, REFERENDUM !!!!!

  31. mieszkaniec Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 12:45

    Z moich statystyk wynika, że już 7 na 10 osób chce go odwołać w referendum

  32. Zuzu Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 12:47

    Proszę się wstawić za moim mężem w sadzie panie Prezydencie jak on mnie uśpi, gdyż neguję niektóre jego wydatki, a jest jedynym żywicielem rodziny. Ja jako pies, który szczeka i nie ma żadnych praw powinnam być zlikwidowana, gdyż wyrażam własne zdanie. Ale zaraz, przecież mogę tego uniknąć, wystarczy podkulić ogon i siedzieć cicho, i podawać łapkę kiedy trzeba, i merdać jak pan sobie tego życzy. Jakich czasów ja dożyłam?

  33. waldiTBG Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 12:57

    Zrobic REFERENDUM czy mieszkańcy miasta chcą by klub Siarka był finansowany z ich podatków !!!???

    • Lutek Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 18:18

      jako mieszkaniec mówię ci bez referendum NIE!

  34. faktyniepodwazalne Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 14:10

    Wynik referendum juz jest znany.Masztaklrz do wiezienia a jego poplecznicy splacac dlugi.A Kielb zostaje i bede glosowac na nastepna kadencje.Tak trzymac panie prezydencie.

    • mieszkaniec Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 14:44

      będziesz głosował, bo pewnie pracujesz w urzędzie ( hipokryzja )

  35. lolo Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 14:47

    jak ja widzę tych speców od PR prezydenta to aż mi się płakać chce, nie potrafili doradzić Dziubińskiemu, Mastalerz też im zaufał i widać jak wyszedł… a teraz następnego ubierają w różowe koszule i robią co chwile konferencje,pokazują mu zrzuty ekranu, no dejta spokój. Takich specjalistów to na kopa, pod most..

  36. kibic Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 14:50

    Panowie, jedynym słusznym wyjściem jest referendum !! jeszcze możecie naprawić wasze błędy i pogonić marnego gospodarza ! Pytam się gdzie są niskie podatki, tanie leki w aptekach i nowi inwestorzy ? Czemu Pan Kosakowski ucichł a oświata nagle potrzebuje oszczędności.. Pieniędzy nie ma na nic, ale dla nowych specjalistów są.

  37. tarnobrzeżanka Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 14:53

    Już widać, że “faktyniepodwazalne” to albo kociuba albo bogdańska. Zostałyście rozszyfrowane, zajmijcie się pracą w godzinach urzędowania bo z moich podatków są wasze pensje, nie wstyd wam ?

    • Azazello Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 20:00

      Nazwiska piszemy wielka literą. Nawet nazwiska tych, których nie lubimy. Kultury Ci brak.

  38. ja Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 15:47

    Ludzie, tu nie chodzi o Wasze pieniądze na co powinny być wydawane. To chodzi o to, że wasze pieniądze wydawane są przez paru panów z klubu i to bezmyślnie, a może do ich kieszeni… Dlatego Prezydent Kiełb ma RACJĘ!!!

  39. Roland Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 17:41

    Kiełb won!

    • Lutek Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 18:19

      Norbert weź przestań!!!!!

  40. Roman Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 17:42

    Zapytajcie pana prezydenta Kiełba ile w tym roku zaoszczędzi w Urzędzie Miasta? Na mieście wrony krakają o ponad 40 nowych osobach w Urzędzie Miasta. Łatwo policzyć, że koszt utrzymania tylko tych nowych urzędników to ok 2 mln zł rocznie. Ze sportu je weźmie i możecie mu naskoczyć. Walczy z bezrobociem u swoich kolesi.

  41. KS Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 18:08

    Panie Kiełb ile Pan przyznał swojej kociubowej nagrody? ile?!!!!!!

  42. normalny obywatel Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 18:18

    wreszcie ukrócił im kasę…. Jak to możliwe, że z moich podatków hulali przez 4 lata – koniec z tym bezmyślnym wydawaniem pieniędzy Naszych Pieniędzy!!!!!

    • hw Odpowiedz

      3 listopada 2015 at 18:39

      i co? Myślisz że będziesz miał dzięki temu więcej dla siebie?
      pisiory wszystko zniszczą niedługo…

      • Kibic Odpowiedz

        3 listopada 2015 at 19:09

        teraz bezmyślnie zostaną wydane na pracowników, podobno ma pewnie 40 nowych głosów z urzędu

  43. Lutek Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 18:20

    wie ktoś może gdzie można tanio wynająć helikopter?

  44. cynik Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 19:11

    już to widzę jak samorząd przeznaczy zaoszczędzone pieniądze na “bardziej” potrzebne cele, a może by tak utworzyć Wielki Dzień Oszczędności, zrobić wielką fetę i za te “zaoszczędzone” pieniądze wspólnie świętować.Ave

  45. Kibic Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 19:13

    Chyba się przejdę do tego wydziału PSK, kogoś zęby swędzą, to pomogę

  46. ja Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 19:26

    Helikopter wynajmuje za darmo kolega NM

  47. Kibic Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 19:27

    To wsadzimy tam Kiełbika i poleci do ciepłych krajów

  48. ja Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 19:32

    NM to były

  49. Kielb Oszust Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 20:02

    Uśpić Psa.
    Referendum…referendum…referendum…

  50. Oj widze ze zapomnieli wszyscy o rzadach Mastalerza.To dopiero byly wojenki,kłótnie z calym powiatem i okolicznymi gminami.Wydawanie bez umiaru pieniadzy ktorych nie bylo. Pobudka. Grzegorz robi porzadki a to musi potrwac po takim bałaganie jaki zostawil Mastalerz.Ktos napisal ze Grzegorz “podzielil” mieszkancow ha ha haa. Ostatnio na meczu była garstka 200 osob pseudo kibicow (duża część to znajomi Norberta) przeciwko 30 000 mieszkańcom. Taki to podzial . I niech tak zostanie.

  51. Janusz Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 23:16

    jeśli to prawda, że utrzymanie 40 nowych pracowników to koszt dwóch baniej rocznie to to jest poprostu bulwersujące.

  52. Azazello Odpowiedz

    3 listopada 2015 at 23:23

    A ja słyszałem, że tych 40 pracowników to osoby zatrudnione w uemie, jednostkach podległych i grupach interwencyjnych na śmieciówkach w ramach robót publicznych i staży sfinansowanych ze środków Powiatowego Urzędu Pracy. Takie działania mające na celu złagodzenie skutków bezrobocia podejmowane były i za Mastalerza i za Dziubińskiego i pewnie jeszcze za Żwiruka więc o co ten krzyk? Jakie kurna 2 miliony?

    • kibic Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 07:13

      a wszyscy doradcy to też na śmieciówkach? śmiech na sali

      • 999 Odpowiedz

        4 listopada 2015 at 08:27

        chłopie idź się powieś na szaliku i nie zawracaj d…y

        • kibic Odpowiedz

          4 listopada 2015 at 09:01

          WARTA URZĘDU DZIAŁA

  53. zrzuta urzędu miasta tarnobrzeg na klub- Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 10:09

    proponuję by nasz klub nazywał się Urząd Miasta Tarnobrzeg , lub Magistrat Tarnobrzeg-a nie siarka Tarnobrzeg!! Przecież to Urzad Miasta daje grube pieniądze na sekcję futbolistów-a nie jakiś inny sponsor , stad moja nowa koncepcja zmiany nazwy klubu-Urząd Miasta TARNOBRZEG LUB MAGISTRAT TARNOBRZEG -A NIE SIARKA TARNOBRZEG!!!-to PAN PREZYDENT GRZEGORZ KIEŁB JEST GŁÓWNYM SPONSOREM KLUBU!!!!!!!!!!

  54. Mieszkaniec Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 10:35

    Brawo Grzesiek!

    • Kibic Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 20:03

      kiełbikowe pieski buszują po sieci :)

  55. Mieszkaniec Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 10:36

    Wraca normalność w mieście.

  56. GRZEŚ Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 11:23

    NASZ PREZYDENT – WASZ PREMIER

  57. bajorro Odpowiedz

    4 listopada 2015 at 20:05

    już nie chce mi się tego pisać to i tak nie prawda :(

    • mieszkaniec Odpowiedz

      4 listopada 2015 at 20:06

      i co Ty biedny poczniesz? :(

  58. MamTalerz Odpowiedz

    5 listopada 2015 at 00:55

    Nowa zgoda Siarka-Real-Barcelona-Manchester!