Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Listopad 25, 2015 2:58 PM

O projekcie dotyczącym odnawialnych źródeł energii, projekcie zwolnienia od środków transportowych w przypadku inwestycji powyżej 500 tysięcy złotych, inicjatywach związanych ze zbliżającymi się świętami, Białej Sobocie w szpitalu oraz dotacji dla Siarki Tarnobrzeg S.A mówił prezydent podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

8 Responses to Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

  1. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 16:38

    Grzegorz Kiełb ! Wyzwoliciel Tarnobrzega ! Grzegorz Kiełb !

  2. kazik Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 17:35

    No i po klubie!

  3. Głosowałem na B. Szydło ! Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 17:57

    Rząd Beaty Szydło nie wycofuje się z obietnicy 500 zł na każde drugie i kolejne dziecko, niezależnie od dochodów rodziców – zapewniali w środę rzecznik rządu Elżbieta Witek oraz szef Komitetu Stałego RM Henryk Kowalczyk.

  4. Ja_Tbg Odpowiedz

    25 listopada 2015 at 23:13

    Kończ Waść, wstydu oszczędź … !!!

  5. 999 Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 08:51

    Same sukcesy ma Kiełb! strikte!

  6. gość Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 15:07

    Grzesiu załatwił pracę w Mosirze młodemu Kociubie! Brawo dla prezydenta! Wstydziłbyś sie Grzechu, wstydził. No ale z drugiej strony – Jolka każe – sługa robi.

  7. ... Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 15:23

    Bardzo dobra decyzja miasto nie jest od utrzymywania prywatnego klubiku mastiego i dziedzica

  8. gość Odpowiedz

    26 listopada 2015 at 21:11

    A miasto jest po to by z jego budżetu płacić pensję kryminaliście młodemu Kociupie??? Dośc tego! Kiedy wreszcie jakiś dziennikarz z jajami się tym zajmie? Czy aż tak sie boicie tarnobrzescy dziennikarze prezydencika? Wstyd dla waszej profesji! Macie być bezstronni a nie dup*waci!