Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

SONDA: Jak oceniasz rządy prezydenta Grzegorza Kiełba po roku kadencji?

Grudzień 15, 2015 1:04 PM

Minął pierwszy rok prezydentury Grzegorza Kiełba. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, włodarz Tarnobrzega dokonał podsumowania swoich dokonań w pierwszym roku urzędowania – link do konferencji tutaj.

A jak Wy oceniacie pierwszy rok urzędowania prezydenta Kiełba? – Zapraszamy do udziału w sondzie

Jak oceniasz rządy prezydenta Grzegorza Kiełba po roku kadencji?

  • bardzo pozytywnie, ponieważ nasze miasto wciąż się rozwija (17%, 110 Votes)
  • dobrze, choć nie wszystko idzie w takim kierunku, jak chcieliby tego mieszkańcy (17%, 112 Votes)
  • nie widzę zmian ani na gorsze, ani na lepsze (9%, 58 Votes)
  • raczej negatywnie, w mieście dzieje się zbyt mało (19%, 124 Votes)
  • zdecydowanie negatywnie, popełniono kilka dużych błędów (36%, 235 Votes)
  • nie mam zdania (2%, 18 Votes)

Łącznie głosujących: 657

Loading ... Loading ...

25 Responses to SONDA: Jak oceniasz rządy prezydenta Grzegorza Kiełba po roku kadencji?

  1. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 13:48

    Grzegorz Kiełb Wyzwoliciel od rozszabrowania miasta przez Platformę.

    • Krzysiu Odpowiedz

      15 grudnia 2015 at 14:56

      ? Pański komentarz nie ma zupełnie sensu.

  2. By żyło się lepiej. Kolegom Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 14:11

    “Statystyczny poseł Nowoczesnej jest prawie trzy razy bogatszy od przedstawiciela PiS. Co trzeci reprezentant ugrupowania Ryszarda Petru to milioner. Ale bezkonkurencyjna jest Platforma Obywatelska, w której aż 58 osób ma majątki warte więcej niż milion złotych. Jednak w przeliczeniu na jednego posła PO plasuje się dopiero na trzecim miejscu, przegrywając między innymi z ugrupowaniem Pawła Kukiza.”

  3. Marek Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 16:05

    Takie chore jest życie. Ten co ma miliony jeszcze chce mieć więcej i pcha się do polityki. A ten co ma mało ale ma swoją godność, polityczne szambo omija z daleka, nawet 50% uprawnionych na wybory nie chodzi, taka mamy demokracje. Później jeden baran z drugim mówi że większość go wybrała…

  4. Ocena Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 18:44

    Najgorszy prezydent niszczy wszystko co zostało budowane przez lata. Ciekawie jak wydaje swoje pieniądze a nie podatników. Powinien zrezygnować z tej funkcji w raz z swoim kolegą Kalinką

  5. By żyło się lepiej. Kolegom i piłkarzom Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 20:35

    Za to twój prezydent z platformy jedyne co miał do zaproponowania mieszkańcom przez 4 lata to imprezy, brifingi prasowe ze śniadaniami i mecze piłki nożnej za pieniądze z budżetu miasta i spółek miejskich.

  6. tarnowies Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 20:39

    GCZIE OBNIZKA PODATKOW. NIKT O TYM NIE WSPOMINA.ZAPOMNIELISCIE WYBORCY> TAK WAS JADA BURAKI W URZEDZIE. PRZYKRE ZE SIE GODZICIE NA NISZCZENIE TARNOWSI. POLITYKA JAKA UPRAWIA TEN BLAZEN TO I DZIECKO MOZE PRAKTYKOWAC.

  7. A-psik Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 21:23

    Widzę, że cenzura na tym portalu idzie pełną parą. Piotruś nie kasuj postów krytycznych wobec prezydenta, bo sobie swoimi uczynkami na to zasłużył. Ale muszę przyznać, że wzbudził mój podziw. Mastalerza zaczęto mieć dość w 3 roku kadencji. Obecnemu wystarczyło nie cały rok. A o obietnicach wyborczych szkoda słów(utopia).

    • NW24 Odpowiedz

      16 grudnia 2015 at 10:23

      Kasujemy jedynie komentarze zawierające tak dużą liczbę wulgaryzmów, że ich “wykropkowanie” sprawia, iż sens danej wypowiedzi jest niemal lub całkowicie niemożliwy do odgadnięcia

  8. Tomasz U. Odpowiedz

    15 grudnia 2015 at 23:32

    To że on i jego marni doradcy z czegoś w mieście nie korzystają to nie znaczy, że trzeba to od razu zniszczyć czyli na nasze obciąć dotacje dla sportu. Ile inwestycji przez to w mieście przybędzie? Postępując w ten chory sposób nie zatrzymamy ludzi w mieście a tym co zostaną zostaje z rozrywki tylko tv :( Ktoś mi powie jak można obciąć dotacje dla sportu o połowę a nie ruszyć świętej krowy – oświaty? Sam prezydent mówił, że wydajemy na nią najwięcej w regionie w stosunku do liczby uczniów. Tu miasto ma możliwości zaoszczędzenia bez szkody dla uczniów kilkunastu milionów PLN a nie mniej niz milion jak na sporcie.

  9. Rodrigo Odpowiedz

    16 grudnia 2015 at 09:06

    Panie Kiełb w poprzedniej kadencji w Stalowej tez byl prezydent ktory bardzo oszczedzal na sporcie i kibicach i co? I juz go nie ma na stanowisku! Schowaj swoje polityczne żale do poprzedniej ekipy głęboko do szafy bo kibice Cie wybrali a wiekszosci juz straciłeś poparcie więc o następnej kadencji możesz zapomnieć!

  10. gosc Odpowiedz

    16 grudnia 2015 at 11:08

    Panie prezydencie wybrali cie mieszkancy miasta Tarnobrzeg i jestesmy zadowoleni z pana rzadow.Nastepna kadencje ma pan zapewniona.A kibole nie dalej sobie pluja .Garstka pryszczatych koniobijcow.

    • ojej Odpowiedz

      16 grudnia 2015 at 14:51

      Kamil to ty?

    • ja Odpowiedz

      16 grudnia 2015 at 16:25

      mów za siebie

  11. starababa Odpowiedz

    16 grudnia 2015 at 16:21

    Zajebisty rok. ciesze się że ukrócił Pan siope dla tych darmozjadów.
    Robi Pan coś wielkiego i zawsze stanę za panem murem.

  12. Dromlin Odpowiedz

    16 grudnia 2015 at 17:59

    Pracowity rok dla obecnego włodarza… Audity, kontrole przez niekompetentnych ludzi, niszczenie sportu profesjonalnego.
    Gdzie te obiecanki z kampanii, które wielu łyknęła?!

  13. :) Odpowiedz

    16 grudnia 2015 at 19:57

    Tak trzymać Panie Prezydencie. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Piłka jeść nie da, a dla kondycji fizycznej można sobie latać wokół stadionu za friko :)

    • idtrhf Odpowiedz

      17 grudnia 2015 at 09:32

      Prosta droga do tego, żeby po jednej kadencji Pan Prezydent odszedł. Wielokrotnie przy wyborach mówiłem moim znajomym, że nie zmieni się nic bo nie ma na to pomysłu. No i po roku nie myliłem się.

  14. Janusz Odpowiedz

    17 grudnia 2015 at 08:57

    Rok urzędowania,oceniam bardzo negatywnie!! Nic nie zrobił prezydent,swojego autorstwa,oprócz zwalczania przeciwników,kultury i sportu.

  15. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    17 grudnia 2015 at 16:19

    Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Odnowiciel !

  16. IP-no problem Odpowiedz

    17 grudnia 2015 at 19:51

    Z tą sondą, jest jak z konkursami Echa Dna, gdy Mastalerz, jako kierownik RUCHu w Stalowej wycinał kupony z niesprzedanych egzemplarzy i wysyłał je na siebie. Potem wprowadzili SMS-y i znów Masti na czele rankingów i to wszystko za 200 zł (1,23 zł/sms). To pokazuje również jakie zainteresowanie towarzyszy takim przedsięwzięciom. W tej sondzie oddano zaledwie 500 głosów, przy czym większość negatywów dzięki sprytnym programikom do głosowania z przekierowaniami IP na obce serwery. Szkoda czasu na takie vota dla inteligentnego człeka.

  17. ;) Odpowiedz

    17 grudnia 2015 at 22:51

    :D

  18. Jola Odpowiedz

    18 grudnia 2015 at 12:10

    Ech… gdyby tylko w Urzędzie był odblokowany dostęp do neta… To dopiero byłyby wyniki! Przecież nie tak dawno Kiełbowaty nakazał wszystkim pracownikom głosować w Budżecie Obywatelskim. No więc i teraz by pewnie otrzymali prikaz.

  19. 112 Odpowiedz

    18 grudnia 2015 at 13:11

    Największym sukcesem Grześka Kiełba jest brak sukcesów.

  20. tbg Odpowiedz

    18 grudnia 2015 at 22:01

    jednym słowem – KATASTROFA!!!