Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Na urzędowych stanowiskach obsługi zapłacisz także telefonem

Marzec 9, 2017 8:33 PM

Od ubiegłego roku w Urzędzie Miasta można dokonać płatności karta płatniczą w kasie urzędu. Teraz zapłacimy także telefonem na stanowiskach w Biurze Obsługi Interesantów.

W wyniku współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. (KIR) i Bankiem Pekao S.A. w Urzędzie Miasta w Tarnobrzegu uruchomiona została bezpłatna usługa WebPOS Paybynet. Klienci urzędu, będący użytkownikami aplikacji PeoPay, mogą szybko i wygodnie dokonywać płatności w trybie on-line, w tym samym miejscu, w którym złożyli wniosek, bez konieczności dokonywania wpłaty w kasie urzędu. Z takiej funkcjonalności mogą skorzystać osoby, załatwiające sprawy w Biurze Obsługi Interesantów tarnobrzeskiego magistratu.

WebPOS Paybynet to internetowy odpowiednik terminala płatniczego. Usługa umożliwia znaczne uproszczenie procesu wnoszenia opłat. Urzędnik, który przyjmuje od klienta wniosek, po zalogowaniu się do systemu wpisuje kwotę opłaty administracyjnej i zatwierdza płatność. Następnie, klient potwierdza transakcję za pomocą aplikacji PeoPay na swoim smartfonie.

Proces wnoszenia opłat jest prosty i intuicyjny. Co istotne, znacznie zwiększa komfort i wygodę klienta, który już nie musi przechodzić do punktu kasowego, aby później wrócić z potwierdzeniem zapłaty. Dzięki WebPOS Paybynet i natychmiastowemu potwierdzeniu realizacji płatności przez Klienta urzędu, możemy od razu przystąpić do realizacji usługi administracyjnej, co ma znaczenie dla optymalizacji czasu pracy urzędu, a przede wszystkim stanowi wygodne rozwiązanie dla naszych Klientów.

Jedynymi wymogami formalnymi po stronie Klientów urzędu jest:

· Posiadanie konta w Banku Pekao S.A.

· Zainstalowanie na własnym smartfonie darmowej aplikacji PeoPay – ze sklepów: GooglePlay lub AppStore.

Wkrótce z płatności mobilnych na stanowiskach w BOI będą mogli korzystać posiadacze kont w innych bankach, już niedługo – posiadacze kont w PKO BP.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>