Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Najbardziej potrzebujący mieszkańcy miasta spotkali się na Śniadaniu Wielkanocnym (fotoreportaż oraz video HD)

Kwiecień 15, 2017 1:03 PM

Przedświąteczne spotkania przy wspólnych stołach najbardziej potrzebujących mieszkańców Tarnobrzega z przedstawicielami władz miasta i kościoła, stało się już w naszym mieście tradycją. Tegoroczne Śniadanie Wielkanocne odbyło się dziś, w hali MOSiR.

Świąteczne życzenia mieszkańcom miasta złożyli prezydent Grzegorz Kiełb oraz biskup diecezji sandomierskiej, Krzysztof Nitkiewicz, który dokonał również poświęcenia pokarmów. Posiłek złożony z dwóch ciepłych dań oraz słodkich przekąsek, przygotowała spółdzielnia Konar zaś o piękną oprawę muzyczną zadbała młodzież ze scholi działającej przy parafii O.O. Dominikanów.

Organizatorami wydarzenia był Urząd Miasta, MOSiR, MOPR oraz TDK.

foto&video: Agnieszka Nycz

7 Responses to Tarnobrzeg: Najbardziej potrzebujący mieszkańcy miasta spotkali się na Śniadaniu Wielkanocnym (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Adam Odpowiedz

    15 kwietnia 2017 at 18:49

    więcej tych co się pokazują i lasują, niż potrzebujących

    • Ojciec Mateusz Odpowiedz

      18 kwietnia 2017 at 19:04

      święte słowa bracie Adamie bo grubo ponad połowa to “czarny” lans i biodaj dla przyzwoitości wydelegowali by choćby jednego nieutuczonego pasterza

      • 666 Odpowiedz

        18 kwietnia 2017 at 19:10

        no co ty Mateusz, przecież eminencjeie nie jeżdżą na rowerach, a gosposie karmią ich samymi frykasami więc nie wymagaj cudów

  2. Mania Odpowiedz

    16 kwietnia 2017 at 16:21

    Niech Kiełb da Tym potrzebującym pracę!
    Swojej żonie potrafił załatwić posadę w TSM, jako członek rady nadzorczej i prezydent miasta. Mało mu kasy 12,5 ty i 1 ty w TSM to jeszcze sztuczny stołek dla żonki. Tak się ludziom w twarz śmieją kiełby – kosztem biednych lokatorów nie mających na czynsz, leki i żywność. Teraz szopkę robi i nie za swoje w blaskach fleszy kampanie wyborczą robi. Honoru za gorsz kiełb nie masz!

    • Ktoś Odpowiedz

      17 kwietnia 2017 at 10:52

      Mania- Ty mimo świąt nadal buchasz ogniem! Zapamiętaj – to nie Koprzywnica!!!
      U spowiedzi Ty była?
      Mam wrażenie, że nie, bo nadal siejesz nienawiść, weź się stuknij w poddasze, bo mam wrażenie, że strzecha zaczyna gnić.

      Wesołego Alleluja :)

  3. Ja Odpowiedz

    17 kwietnia 2017 at 10:39

    Wyjątkowo pięknie wystrojone stoły, nie tylko w ozdoby, a także dania świąteczne. Młodzież dała ładny koncert dla zgromadzonych, a obsługa stanęła na wysokości zadania.
    Brawo dla Spółdzielni Socjalnej “KONAR”, Władz Miasta, MOPR-u, młodzieży z tarnobrzeskich Szkół i wszystkich, którzy przyczynili się do tego, aby nikt nie pozostał samotny w tak uroczystych dniach, jakimi są Święta.

  4. Bożydar Odpowiedz

    18 kwietnia 2017 at 19:45

    kim jest ta laseczka w czerwonym żakiecie?