Tarnobrzeg: Najbardziej potrzebujący mieszkańcy miasta spotkali się na Śniadaniu Wielkanocnym (fotoreportaż oraz video HD)

Przedświąteczne spotkania przy wspólnych stołach najbardziej potrzebujących mieszkańców Tarnobrzega z przedstawicielami władz miasta i kościoła, stało się już w naszym mieście tradycją. Tegoroczne Śniadanie Wielkanocne odbyło się dziś, w hali MOSiR.

Świąteczne życzenia mieszkańcom miasta złożyli prezydent Grzegorz Kiełb oraz biskup diecezji sandomierskiej, Krzysztof Nitkiewicz, który dokonał również poświęcenia pokarmów. Posiłek złożony z dwóch ciepłych dań oraz słodkich przekąsek, przygotowała spółdzielnia Konar zaś o piękną oprawę muzyczną zadbała młodzież ze scholi działającej przy parafii O.O. Dominikanów.

Organizatorami wydarzenia był Urząd Miasta, MOSiR, MOPR oraz TDK.

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
5 lat temu

więcej tych co się pokazują i lasują, niż potrzebujących

Ojciec Mateusz
5 lat temu
Reply to  Adam

święte słowa bracie Adamie bo grubo ponad połowa to „czarny” lans i biodaj dla przyzwoitości wydelegowali by choćby jednego nieutuczonego pasterza

666
5 lat temu
Reply to  Ojciec Mateusz

no co ty Mateusz, przecież eminencjeie nie jeżdżą na rowerach, a gosposie karmią ich samymi frykasami więc nie wymagaj cudów

Mania
5 lat temu

Niech Kiełb da Tym potrzebującym pracę!
Swojej żonie potrafił załatwić posadę w TSM, jako członek rady nadzorczej i prezydent miasta. Mało mu kasy 12,5 ty i 1 ty w TSM to jeszcze sztuczny stołek dla żonki. Tak się ludziom w twarz śmieją kiełby – kosztem biednych lokatorów nie mających na czynsz, leki i żywność. Teraz szopkę robi i nie za swoje w blaskach fleszy kampanie wyborczą robi. Honoru za gorsz kiełb nie masz!

Ktoś
5 lat temu
Reply to  Mania

Mania- Ty mimo świąt nadal buchasz ogniem! Zapamiętaj – to nie Koprzywnica!!!
U spowiedzi Ty była?
Mam wrażenie, że nie, bo nadal siejesz nienawiść, weź się stuknij w poddasze, bo mam wrażenie, że strzecha zaczyna gnić.

Wesołego Alleluja 🙂

Ja
5 lat temu

Wyjątkowo pięknie wystrojone stoły, nie tylko w ozdoby, a także dania świąteczne. Młodzież dała ładny koncert dla zgromadzonych, a obsługa stanęła na wysokości zadania.
Brawo dla Spółdzielni Socjalnej „KONAR”, Władz Miasta, MOPR-u, młodzieży z tarnobrzeskich Szkół i wszystkich, którzy przyczynili się do tego, aby nikt nie pozostał samotny w tak uroczystych dniach, jakimi są Święta.

Bożydar
5 lat temu

kim jest ta laseczka w czerwonym żakiecie?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content