Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Posiadasz ciekawą kolekcję minerałów? Ta wystawa jest dla Ciebie

Sierpień 12, 2017 9:19 PM

Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego – oddział Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega oraz miłośnicy geologii i minerałów w dniach 16-17 września organizują Wystawę oraz Giełdę Minerałów i Skamieniałości. Celem imprezy jest prezentacja i popularyzacja piękna minerałów, skał i skamieniałości Polski i świata, występujących w przyrodzie, a będących w posiadaniu kolekcjonerów.

W pierwszym dniu Wystawy odbędzie się konkurs na najciekawszy (najpiękniejszy) eksponat – minerał, skałę czy skamieniałość – związany w obszarem Tarnobrzeskiego Zagłębia Siarkowego.

Wystawa oraz Giełda Minerałów i Skamieniałości odbędzie się w Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego w Tarnobrzegu przy ul. Pawłowskiego 14, w sobotę i niedzielę 16-17 września w godz. 9-17.

W pierwszym dniu o godz.12 nastąpi rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu na najciekawszy (najpiękniejszy) eksponat. Przewidywane nagrody to wydawnictwa i upominki związane z Tarnobrzegiem oraz dyplomy.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zaprezentować swoje zbiory na tej wystawie i wziąć udział w konkursie prosimy o zgłaszanie się do organizatorów. Kontakt: kustosz Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego dr Adam Wójcik, tel. 0-15 823 72 03, lub 501 739 336, e-mail: luzycki1@gazeta.pl, albo współorganizator: mgr inż. Marek Zdyrski, tel. 505 296 389, e-mail: haueryt@wp.pl.

Koszty uczestnictwa dla wystawców:

cena za 1 m kw. stolika 50 zł, bilety na wystawę normalne 5 zł, ulgowe 3 zł.

Zwiedzanie ekspozycji stałych Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego w dniach imprezy tylko z przewodnikiem zgodnie z cennikiem Muzeum.

info: MHmT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>