Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tenisowa ofensywa w Tarnobrzegu. Festiwal i bezpłatne lekcje dla amatorów (video HD)

Wrzesień 27, 2017 8:26 AM

Kolejną inicjatywę dla miłośników tenisa stołowego przygotował Zbigniew Nęcek,  trener słynnych pingpongistek z Tarnobrzega. W holu ośrodka sportu i rekreacji ruszyły bowiem zajęcia w ramach projektu “Tenis Stołowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych”, przez ostanie trzy dni odbywał się tam również Enea Festiwal, skierowany do najmłodszych mieszkańców miasta.

W realizację projektów zaangażowany jest również europoseł Tomasz Poręba, który przekonał dla tego przedsięwzięcia dwie spółki skarbu państwa.

O ile festiwal tenisa trwał trzy dni, o tyle szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych odbywać się będzie przynajmniej przez najbliższy rok. Do dyspozycji zainteresowanych jest sześć nowych stołów i profesjonalna podłoga, identyczna z tą, która układana jest podczas meczów. Nauka gry odbywać się będzie pod okiem czwórki trenerów, dwóch byłych zawodniczek tarnobrzeskiego klubu Anny Szczepanik i Agaty Woś oraz Jacka Lachora, obecnego trenera Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzega i zawodnika tego klubu, Jakuba Łacha.

Zapisy na zajęcia odbywają się w holu MOSiR codziennie, w godzinach od 15.30- do 18. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 664 417 – 566

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

26 Responses to Tenisowa ofensywa w Tarnobrzegu. Festiwal i bezpłatne lekcje dla amatorów (video HD)

  1. eye Odpowiedz

    27 września 2017 at 09:59

    Kamil o czym Ty mówisz, na Koniczynkę więcej ludzi przychodzi. Masz rację “to jest początek”, to jest początek kampanii :)

    • młody tenisista Odpowiedz

      27 września 2017 at 17:58

      Cały w tym ambaras, że “Koniczynka” nie jest 26-krotnym mistrzem polski i nie osiąga sukcesów w Lidze Mistrzów :) Pana trenera Nęcka zaczyna się już dziś atakować pewnie za to, że wystąpił na konferencji, ale fakt jest taki, że nikt w tym kraju nie zna się lepiej na tenisie stołowym niż on oraz że nikt wcześniej nie załatwił takich pieniędzy dla klubu jak Pan europoseł. To są dwa fakty, a wszystko inne to już opinia :)

      • Eye Odpowiedz

        27 września 2017 at 19:25

        Dla mnie ping-pong niech by był tylko mi chodzi o to, że KK gada głupoty o tłumach a przecież chyba przyznasz że na Wspólnotę czy Koniczynkę chodzi wiecej ludzi niż na 26 krotne mistrzynie grające w pucharach europejskich a kasa chyba większą:) teraz Kamyl będzie wszędzie zbawicielem :)

        • JacekD Odpowiedz

          27 września 2017 at 20:16

          Przy ostatnich finałach w lidze mistrzyń w Tarnobrzegu była prawie pełna hala, więc nie opowiadaj bzdur, że tam mniej a tam więcej ludzi. Ludziom takim jak Pan Zbigniew Nęcek trzeba pomagać, bez wątpienia najlepszy specjalista w naszym kraju. Wielki szacunek Panie Europośle oraz Panie Kamilu. Gratuluje!

        • chłop z miasta Odpowiedz

          27 września 2017 at 20:17

          A załatwiajta se kasę na Koniczynkę, a od tenisa won!!! Niech Koniczynka bedzie wizytówką Ocic, a tenis stołowy niech pozostanie wizytówką Tarnobrzega!!!

  2. sport + Odpowiedz

    27 września 2017 at 11:04

    Znawcy sportu – politycy PiS teraz tam będą wywalać publiczne pieniądze. Może nie do końca wywalać a kupować głosy bo o nic innego im nie chodzi. Chcą przedłużyć sobie władzę o kolejne 4 latka. Tak to widzę.

    • młody tenisista Odpowiedz

      27 września 2017 at 17:51

      Widać komuś bardzo zależy, żeby w tym mieście nic się nie działo. Po takich komentarzach to tylko siąść i zapłakać!

      • sport + Odpowiedz

        27 września 2017 at 18:19

        Młody tenisisto przeczytaj wpierw ze zrozumieniem a później komentuj. W którym miejscu jest napisane, że komuś zależy aby w mieście nic się nie działo? Komentarz jest o kupowaniu głosów przez PiS za publiczne pieniądze i tyle.

        • nie róbmy polityki, lepmy pierogi Odpowiedz

          27 września 2017 at 20:29

          A słyszał kolega o pieniądzach, które wielkie firmy przeznaczają na swoją promocję? Przy takiej marce jaką ma KTS w Europie, nie dziwię się że Enea postanowiła podpisać umowę sponsorską, bo najzwyczajniej w świecie im się to opłaca. Zasługą posła jest natomiast, że zgodził się w tym pośredniczyć.

          Idąc natomiast tokiem myślenia kolegi, prezydent remontując drogę i chodnik, kupuje głosy mieszkańców. Nie wszystko przelicza się wg kryterium opłacalności. Ale jak widać w myśleniu niektórych ludzi z otoczenia obecnego włodarza, najwyraźniej tak jest. Przykre to.

          • sport +

            27 września 2017 at 21:26

            Teraz na tego polityka-posła spływają laury choć złamanego grosza ze swojej kieszeni nie dał. Radny Kalinka również był tam niezbędny :) Bezinteresowność posłów i polityków przed nadchodzącą kampanią wyborczą mnie nie zaskoczyła. Normalnie przy tym stole powinien siedzieć Nęcek i przedstawiciel firmy sponsorskiej. W każdym innym przypadku jest to polityka i kupowanie głosów.

  3. zdradziecka marda Odpowiedz

    27 września 2017 at 17:25

    Dzięki PiSowi i narodowej fundacji możemy dowiedzieć się również wraz z całym światem ile kosztował batonik zamordowany przez zgniłego sędziego. Te 19 mln złotych wydane na rozpowszechnienie tej i podobnych informacji spożytkowano godnie a’la PiS. PRL może się schować.

  4. ja Odpowiedz

    27 września 2017 at 17:41

    Pan trener przez 20 lat nie mógł stworzyć takiego miejsca dla rozwoju tenis stołowego w Tarnobrzegu??? Dziwne!!!! Gdzie był przez te lata?? Wolał kupować i sprowadzać z grubą kasę zawodniczki już wyszkolone. Teraz się ocknął? Powód zawodniczki KTS prawie wszystkie trenują w swoich krajach Niemcy, Rumunia, Białoruś, Serbia tu tylko przyjeżdżają na mecze. O tym się nie mówi, że w Tarnobrzegu nikt nie trenuje z kadry KTS a ciągnie się kasę z UM wiec trzeba zamydlić oczy, ze coś się robi dla dzieci z TBG. Ktoś pomógł mu to stworzyć i inni pracują na jego sukces (instruktorzy) a on przy boku posła i radnego spija śmietankę i udaje ze to jego sukces. Dlaczego nie pokazał Tych ludzi co zapieprzali na ten projekt? Gdyż musiałby podzielić się sukcesem a to nie w jego stylu. Żenada!!

  5. abcd Odpowiedz

    27 września 2017 at 18:05

    A po co ten tenis? Kasa wywalona w błocko.Przecież to jakiś żart jest.Nikt na to nie chodzi i nikt tego nie ogląda

    • Ambertusk Odpowiedz

      27 września 2017 at 19:57

      Jeżeli uważasz, że nikt nie chodzi oraz nie ogląda to Ty jesteś żartem. Brawo Kamil, oby tak dalej. Tenis stołowy to już wspaniała tradycja w naszym mieście i niech tak zostanie. KTS!

      • abcd Odpowiedz

        27 września 2017 at 21:32

        Nikt tego nigdy nie ogladał i nie oglada.Podaj mi ilość sprzedanych biletów to wszyscy oszacujemy jakie to wielkie tłumy przychodzą ogladać grę tenisistek:)30-40 osób na mecz,czy mniej?Kasa wywalona w błoto

        • kibicie Odpowiedz

          27 września 2017 at 21:40

          Na ostatnich meczach Ligi Mistrzów było przeszło 1000 kibiców!!!

          • abcd

            27 września 2017 at 22:10

            Odstaw to co bierzesz bo robisz z siebie durnia:)

          • Andrzej

            27 września 2017 at 22:14

            30 kibiców przychodzi na mecze ekstraklasy, LM ogląda znacznie więcej osób ale nie przesadzajmy z liczbą ponad 1000 kibiców gdyż całkowicie zapełniona hala MOSiR to ok 1300 krzeseł a na LM często jedna trybuna jest zamknięta dla kibiców a druga nigdy pełna nie była. Osobiście kibicuję Nęckowi i jego drużynie ale faktycznie brakuje mi w składzie wychowanki rodem z Tarnobrzega. To wychowankowie przyciągają kibiców. Nie wiem dlaczego utalentowana Karolina Pęk z IKSu nie gra i nie szkoli się u boku naszych mistrzyń, ktoś wie dlaczego?

          • eye

            28 września 2017 at 09:48

            no no :) a może napiszesz po ile bilety?? :)

  6. kibicie Odpowiedz

    27 września 2017 at 20:21

    KTS Siarka Tarnobrzeg – najbardziej utytułowany klub w historii polskiego tenisa stołowego. Jeden z najlepszych w Europie. Dziękujemy Panu trenerowi Nęckowi, dziękujemy Panu europosłowi Tomaszowi Porębie. Dzięki Waszej determinacji, KTS może jeszcze szybciej się rozwijać i zdecydowanie bardziej stawiać na młodzież. A przecież o to w tym wszystkich chodzi. Brawo!!!

  7. Emil Odpowiedz

    27 września 2017 at 22:22

    Wreszcie ktoś załapał, że nie ma co ładować kasy w tarnobrzeską koszykówkę, bo żadnego pożytku z tego nie ma. Co innego tenis będący na wysokim poziomie. Nic tylko pogratulować trenerowi, posłowi i radnemu chęci i zaangażowania. Szczere gratulacje. Oby więcej takich mądrych decyzji.

  8. karol Odpowiedz

    28 września 2017 at 12:45

    Odpowiedz dla Andrzej
    Piszesz on – “Osobiście kibicuję Nęckowi i jego drużynie ale faktycznie brakuje mi w składzie wychowanki rodem z Tarnobrzega. To wychowankowie przyciągają kibiców.”
    Ja również kibicuje temu klubowi ale są przykre i dziwne sprawy
    Zapytałeś – “Nie wiem dlaczego utalentowana Karolina Pęk z IKSu nie gra i nie szkoli się u boku naszych mistrzyń, ktoś wie dlaczego?”
    Proste. Bo trener nie był zainteresowany tą zawodniczka z tak olbrzymim talentem z Tarnobrzega wychowanka IKS-u, która w barwach tego klubu zdobyła min. medale w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie w 2012 i w Rio de Janeiro 2016. Niby szukał od lat talentu w TBG a miał go kilka ulic dalej lecz nie skorzystał. To jest bardzo dziwne! Karolina mogła rozwijać się w Tarnobrzegu trenując z zawodniczkami KTS i w IKS. Mogła reprezentować Tarnobrzeg jako zawodniczka niepełnosprawna w Igrzyskach, Mistrzostwach Świat i Europy jako np. IKS oraz normalnie grać w lidze i rozgrywkach międzynarodowych juniorka, seniorka jako KTS. Teraz odnosi sukcesy dla Krakowa w Bronowiance bo nikt w KTS nie chciał zainteresować się współpracą miedzy oboma klubami. Największy Tarnobrzeski talent, który pojawił się w ostatnich latach Karolina Pęk nie doczekał się pomocy i zainteresowania Z.N. Dlaczego to tylko trener wie. Dla niego jest i liczy się tylko KTS a IKS to tacy zawodnicy niepełnosprawni gorszej kategorii. Prosze zobaczyć ci gorsi z IKS w sporcie niepełnosprawnych ruchowo odnoszą ogromne sukces i krajowe i międzynarodowe ale czy ktoś to zauważa. Jest tylko KTS i to najważniejsze. Kupuje się za ogromna kasę zawodniczki zagraniczne a był talent na miejscu w TBG a teraz gra dla Krakowa. Przykre.

  9. mieszkaniec Tarnobrzega Odpowiedz

    28 września 2017 at 15:44

    Przykre i totalnie głupie. Wątpię aby w najbliższych latach KTS i Nęcek znalazł w mieście podobny talent, diament, który trzeba był od dawna szlifować.

  10. Aga Odpowiedz

    28 września 2017 at 23:53

    Europoseł będzie tworzył w Tarnobrzegu tenisowe zagłębie, a w Mielcu i Stalowej Woli przemysłowe

  11. on Odpowiedz

    29 września 2017 at 16:50

    Szkoda, ze nikt z dziennikarzy nie napisał, ze wśród 4 instruktorów prowadzących zajęcia TCTS jest wychowanek i zawodnik IKS-u Jakub Łoch oraz trener od 2010 IKS-u Jacek Lachor. Jak mówimy o ludziach to prowadzących, to mówmy o wszystkich a nie tylko osobach z IKS.

    • on Odpowiedz

      29 września 2017 at 16:55