Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

21.11 (wtorek) Autorskie spotkanie z pisarzem Włodzimierzem Kłaczyńskim, w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Listopad 15, 2017 1:28 PM

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Włodzimierzem Kłaczyńskim i promocję najnowszej książki p.t. „Wnucek”, która odbędzie się we wtorek 21 listopada b.r. o godz. 17.00.

Włodzimierz Kłaczyński – pisarz, z zawodu lekarz weterynarii. Autor powieści i dzienników, po które ciągle sięgają czytelnicy. Za debiut uważa się „Popielec” (1981 r.) – powieść, która bardzo szybko zyskała popularność. Na jej podstawie Telewizja Polska zrealizowała serial. Następnie ukazały się „Wronie pióra” i „Anioł się roześmiał”. Były też niezwykle popularne wspomnienia weterynarza „ „I pies też człowiek” oraz „I kot ma duszę” .
W 2015 roku ukazał się cykl powieści historycznych „Miejsce”, w 2013 roku ukazał się wywiad rzeka „ Zobaczyć rzeczywistość” przeprowadzony przez Janusza Termera. Wśród dorobku literackiego Włodzimierza Kłaczyńskiego są również utwory sceniczne i powieści radiowe.

„Wnucek” to rodzaj monodramu …”, bo takim jest w istocie książka, którą oddaję w ręce czytelników – pisze w posłowiu autor- Pisarz nie może być tabula rasa i przeżycia jakie były jego udziałem wywierają na nim ( przynajmniej na mnie) niezatarte piętno.

info: MBP Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>