Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Mobilne aplikacje w firmach pozabankowych

Marzec 29, 2018 9:17 AM

Odkąd rynek telefonii komórkowej zdominowały smartfony, cała rzesza konsumentów zaczęła coraz więcej i chętniej korzystać z tego dobrodziejstwa. Już od kilku lat rośnie liczba osób, która robi przez internet przelewy, zakupy i załatwia przeróżne sprawy. Teraz dodatkowo są mobilni. Mogą z użyciem smartfonów robić te same transakcje, ale w każdych warunkach. To spore udogodnienie i oszczędność czasu. Można np. zrobić przelew w tramwaju albo w kolejce do dentysty, zakupy online podczas przerwy w pracy, albo odebrać e-mail stojąc w korku.

Aplikacje mobilne a firmy pożyczkowe

Mobilność internetowa to zjawisko, za którym podążają wszystkie prężnie działające firmy, wiedząc, że to ważny kanał łączności z klientami. Nie inaczej jest w branży finansowej. Dziś mobilną aplikację ma każdy bank i cała rzesza firm oferujących pożyczki online, jak np. Zaplo, Vivus czy Szybka Gotówka. Dzięki temu dostęp do dodatkowej gotówki stał się jeszcze szybszy i łatwiejszy, a rzeczywistość pokazała, że klienci bardzo polubili tą formę. Badania wykazały, że aż 30% pożyczek online było zaciągane za pomocą aplikacji mobilnych na smartfonach, przy czym większość z nich uzyskały osoby młode, od 18 do 34 roku życia.

Jak zaciągać pożyczki online z aplikacją mobilną?

Generalnie tak samo jak na komputerze czy laptopie, tyle że ten sprzęt nie zawsze jest w naszym zasięgu, a telefon komórkowy mamy przeważnie przy sobie. Na początek należy zapoznać się dokładnie z ofertą, a potem kliknąć w specjalny baner. Aplikacja przeprowadza wtedy do formularza rejestracji, a następnie do wniosku o pożyczkę online. Osoby, które już są zarejestrowane w danej firmie, muszą się jedynie zalogować do swojego panelu klienta i z tego pułapu złożyć wniosek. W tym panelu znajdują się też wszelkie potrzebne informacje dotyczące bieżących zobowiązań.

Dobra aplikacja mobilna – Szybka Gotówka

Oczywiście, dla wygodnego i bezpiecznego zaciągania pożyczek online, warto decydować się na ofertę firmy, która ma aplikację mobilną dobrej jakości. Jaka powinna być taka aplikacja? Odpowiednim przykładem będzie Szybka Gotówka, która zadbała o wygodę mobilnych klientów.

Otwierając aplikację od razu natrafiamy na wygodne narzędzie w postaci suwaków, gdzie ustawiamy potrzebną kwotę oraz dogodny termin spłaty i od razu mamy informację o całkowitych kosztach pożyczki online. Zanim jednak klikniemy w baner „weź pożyczkę”, warto zapoznać się z warunkami i innymi informacjami. Wszystko to znajdziemy łatwo i sprawnie, ponieważ aplikacja Szybkiej Gotówki jest bardzo intuicyjna, praktyczna i czytelna.

Kiedy klikniemy już we wspomniany baner, aplikacja przeprowadzi nas przez procedurę rejestracji i wnioskowania o pożyczkę online krok po kroku. Warto dodać też, że aplikacja Szybkiej Gotówki jest wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań, aby proces zaciągania pożyczki i dane osobowe klientów były doskonale zabezpieczone. Jedyne co trzeba zrobić, aby móc w pełni korzystać z dobrodziejstwa mobilności to korzystać wyłącznie z oryginalnej aplikacji mobilnej, na bieżąco aktualizować oprogramowanie swojego smartfona oraz założyć silne hasło na urządzeniu.

materiał partnera