Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K opuści dzisiaj areszt (zdjęcia oraz video HD)

Lipiec 17, 2018 1:17 PM

Po pięciu miesiącach areszt tymczasowy opuszcza prezydent Tarnobrzega Grzegorz K. O nieprzedłużeniu tego środka zapobiegawczego wobec oskarżanego o korupcję Grzegorza K zadecydował dziś Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu.

Środek zapobiegawczy jaki dziś zastosował sąd, to zakaz wykonywania funkcji prezydenta przez czas trwania postępowania. Termin pierwszej rozprawy wstępne zaplanowano na wrzesień br.

- Wnosiliśmy o utrzymanie aresztu tymczasowego i jego przedłużenie aby zabezpieczyć prawidłowy tok postępowania – mówi prokurator Artur Kaznowski:

- Liczyliśmy na to, że sąd przestanie to aresztowanie stosować. Z naszego punktu widzenia istotne jest to, że pan Grzegorz będzie na wolności – tłumaczy z kolei adwokat prezydenta Ryszard Łepski:

- Co chcieli to ugrali, ma zabronione pełnienie obowiązków prezydenta, bo im się tylko o to rozchodziło – komentuje dzisiejsze postanowienie sądu Józef Kiełb, ojciec prezydenta:

foto&video: Agnieszka Nycz

28 Responses to Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K opuści dzisiaj areszt (zdjęcia oraz video HD)

  1. esperanto Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 13:26

    kto sie już powinien bać?

  2. halinka Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 13:26

    Bogu Dzieki , zastanawiajaca jest sytuacja w ktorej wybrany w wolnych wyborach prezydent nie moze a dyktatorek może rządzic miastem choć nikt go nie chce ((

  3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 13:27

    Grzegorz Nasz Prezydent !!!!!

    • Anty misiewicz Odpowiedz

      17 lipca 2018 at 13:38

      Misiewicze z urzedu miasta niech sie pakuja i za brardzo nie przyzwyczajaja do stolkow Jesien tuz tuz

    • Tomek Odpowiedz

      17 lipca 2018 at 13:39

      Bez zadnych podtekstow i calej tej przykrej sytuacji. Mozesz zwolenniku wymienic 5 konkretnych realizacji jakich dokonal Prezydent za swojej prezydentury dla Tarnobrzega ?

      • Jojo Odpowiedz

        17 lipca 2018 at 13:43

        a możesz wymienić jeden „sukces” kamila przed wstąpieniem do pisdu?

        • Tomek Odpowiedz

          17 lipca 2018 at 13:47

          a czy Twoja wrazliwosc, inteligencja, osobowosc, charaker, umyslowosc, dopuszcza w swoim rozumowaniu nie tylko system 0,1 ? Gdzie ja cos o Kalince napisalem ? Ja wiem ze swiat wyglada od 7 do 15 potem seriale i biedronka, ale czasami warto poszerzyc horyzonty.

          • anna

            17 lipca 2018 at 14:17

            Urodziłeś się głupkiem i tak to trawa do dziś świat idzie do przodu a na to dalej tak jak na raka nie ma lekarstwa! współczuję

          • Jojo

            17 lipca 2018 at 14:52

            NIGDY w życiu i za ŻADNE pieniądze nie pracowałbym w budrzetówce, wg mnie tam są same miernoty intelektualne. Wątek nie dotyczy osiągnięć prawdziwego prezydenta

      • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

        17 lipca 2018 at 14:15

        Do Tomek: Bardzo proszę tak na szybko co mi się kojarzy- Powstanie COI na ul. Warszawskiej, Dokończenie remontu trybuny głównej KS Siarka (remont elewacji + zagospodarowanie podziemi), Rozpoczęcie realizacji budowy drugiego żłobka miejskiego, Rozpoczęcie realizacji budowy obwodnicy,+ ogólna poprawa wizerunku tego smutnego jak pizda miasto:) został wybrany na prezydenta więc po wyborach zostanie rozliczonyt z tego co zrobił :)

    • Diana Odpowiedz

      17 lipca 2018 at 19:30

      Pisz Pan z siebie, a nie za wszystkich , że ,,nasz prezydent”! Bo ja osobiście takiego prezydenta nie chcę !!!

  4. ANKA Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 13:43

    Rozbój w biały dzień. Już dłużej go nie mogli trzymać to zakazali mu pełnienia funkcji publicznej. Człowiekowi, który w świetle prawa jest niewinny bo póki co nic mu nie zostało udowodnione. Chory kraj. Mam nadzieję, że będzie startował w wyborach i je wygra. Dobrze, że chociaż dzieci odzyskają ojca i spokój.

    • Wiola Odpowiedz

      17 lipca 2018 at 13:44

      Paniu Aniu tez Pani uwaza ze Prezydent jest Bohaterem ?

  5. trol Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 14:00

    Ktoś poza rodziną tęsknił? :D

  6. Antek Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 14:01

    Zakaz pelnienia funkcji publicznych to koniec prezydentury,bo sprawa do uprawomocnienia bedzie toczyc sie latami.Mam nadzieje,ze G.K.odwola sie od rodzaju zabezpieczenia.

  7. marcinR Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 14:09

    Ja – szerzej – my , bo grono co najmnie 5 osob uwazamy ze to ze Prezydent nie moze pelnic swojej funkcji bo trzeba wpychac swojego Kamilka jest Obryzdliwe !! i przyjdzie na was kara tez

  8. prezyden Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 14:38

    nikomu prawo nie zabrania startować na prezydenta każdy jest mocny w gębie wiec startujcie i ratujcie umierający tbg-u

  9. Osiedlanin Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 15:29

    Czy ja dobrze usłyszałem, że prokuratura złożyła AO, ale nie była łaskawa dosłać do sądu niejawnych kwitów przed rozprawą, na której sąd miał zadecydować o tym, czy przedłużyć areszt? Grubo. Z tego bowiem wynika, że w tych kwitach jest coś co się prokuraturze nie podoba bardzo (i po prostu usiłowano grać na czas, bo może akurat sąd klepnie areszt dalej).

    • persona Odpowiedz

      17 lipca 2018 at 19:21

      tak samo pomyślał sąd

  10. Dorota Odpowiedz

    17 lipca 2018 at 18:36

    Zniszczyli mu życie na maksa!!! Z tego co się dowiedziałam schudł 30 kg przebywając w areszcie, nie wspominając o tym co przeżywa żona i dzieci. Pisowcy robią wszystko by nie mógł startować w kolejnych wyborach bo wiedzą doskonale,
    że by w nich Pan Kiełb wygrał!!!

    • ZXX Odpowiedz

      17 lipca 2018 at 19:25

      Zastanów się kobieto po co taki prezydent który bierze łapówki !??
      W życiu na takiego nie zagłosuję !
      Funkcję publiczną pełni się dla ludzi, a nie po to, żeby sobie kieszenie napychać kasą !!!!!

      • Staniek Odpowiedz

        17 lipca 2018 at 19:29

        Tak samo jak Kolek,Kalinka i Mastalerz sa swieci hahah

        • Jack Odpowiedz

          17 lipca 2018 at 23:25

          Jak masz dowody na to, że ci panowie biorą, to natychmiast to zgłoś, bo wiesz, takie bezpodstawne oczernianie kogokolwiek podlega pod paragraf… no, ale na pewno to wiesz geniuszu

          • Staniek

            18 lipca 2018 at 01:56

            Ouuu,Kołek zostanie świętym męczennikiem,taki dobry polityk krystalicznej partii PO a co do GK to naiwność kosztuje.

      • Zosienka Odpowiedz

        17 lipca 2018 at 21:17

        a ty skad wiesz ze bierze.Cala kadencje Kielba rozpuszczane byly specjalnie takie plotki.To sa obecne metody walki politycznej.

        • ZXX Odpowiedz

          17 lipca 2018 at 22:35

          No przecież jego bardzo bliska współpracownica sama to przyznała wziął pieniądze !!

          • ABC

            17 lipca 2018 at 23:29

            Wszyscy to słyszeliśmy, ale do niektórych nie dotarło,oczywiście do tych ślepo zapatrzonych w swojego mentora Grzegorza K.

    • Batman Odpowiedz

      17 lipca 2018 at 23:40

      zapomniałeś wspomnieć o tym co przeżywa ex naczelniczka