Prezydent Tarnobrzega Grzegorz K opuści dzisiaj areszt (zdjęcia oraz video HD)

Po pięciu miesiącach areszt tymczasowy opuszcza prezydent Tarnobrzega Grzegorz K. O nieprzedłużeniu tego środka zapobiegawczego wobec oskarżanego o korupcję Grzegorza K zadecydował dziś Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu.

Środek zapobiegawczy jaki dziś zastosował sąd, to zakaz wykonywania funkcji prezydenta przez czas trwania postępowania. Termin pierwszej rozprawy wstępne zaplanowano na wrzesień br.

– Wnosiliśmy o utrzymanie aresztu tymczasowego i jego przedłużenie aby zabezpieczyć prawidłowy tok postępowania – mówi prokurator Artur Kaznowski:

– Liczyliśmy na to, że sąd przestanie to aresztowanie stosować. Z naszego punktu widzenia istotne jest to, że pan Grzegorz będzie na wolności – tłumaczy z kolei adwokat prezydenta Ryszard Łepski:

– Co chcieli to ugrali, ma zabronione pełnienie obowiązków prezydenta, bo im się tylko o to rozchodziło – komentuje dzisiejsze postanowienie sądu Józef Kiełb, ojciec prezydenta:

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
esperanto
4 lat temu

kto sie już powinien bać?

halinka
4 lat temu

Bogu Dzieki , zastanawiajaca jest sytuacja w ktorej wybrany w wolnych wyborach prezydent nie moze a dyktatorek może rządzic miastem choć nikt go nie chce ((

Tarnobrzeżanin
4 lat temu

Grzegorz Nasz Prezydent !!!!!

Anty misiewicz
4 lat temu

Misiewicze z urzedu miasta niech sie pakuja i za brardzo nie przyzwyczajaja do stolkow Jesien tuz tuz

Tomek
4 lat temu

Bez zadnych podtekstow i calej tej przykrej sytuacji. Mozesz zwolenniku wymienic 5 konkretnych realizacji jakich dokonal Prezydent za swojej prezydentury dla Tarnobrzega ?

Jojo
4 lat temu
Reply to  Tomek

a możesz wymienić jeden „sukces” kamila przed wstąpieniem do pisdu?

Tomek
4 lat temu
Reply to  Jojo

a czy Twoja wrazliwosc, inteligencja, osobowosc, charaker, umyslowosc, dopuszcza w swoim rozumowaniu nie tylko system 0,1 ? Gdzie ja cos o Kalince napisalem ? Ja wiem ze swiat wyglada od 7 do 15 potem seriale i biedronka, ale czasami warto poszerzyc horyzonty.

anna
4 lat temu
Reply to  Tomek

Urodziłeś się głupkiem i tak to trawa do dziś świat idzie do przodu a na to dalej tak jak na raka nie ma lekarstwa! współczuję

Jojo
4 lat temu
Reply to  Tomek

NIGDY w życiu i za ŻADNE pieniądze nie pracowałbym w budrzetówce, wg mnie tam są same miernoty intelektualne. Wątek nie dotyczy osiągnięć prawdziwego prezydenta

Tarnobrzeżanin
4 lat temu
Reply to  Tomek

Do Tomek: Bardzo proszę tak na szybko co mi się kojarzy- Powstanie COI na ul. Warszawskiej, Dokończenie remontu trybuny głównej KS Siarka (remont elewacji + zagospodarowanie podziemi), Rozpoczęcie realizacji budowy drugiego żłobka miejskiego, Rozpoczęcie realizacji budowy obwodnicy,+ ogólna poprawa wizerunku tego smutnego jak pizda miasto:) został wybrany na prezydenta więc po wyborach zostanie rozliczonyt z tego co zrobił 🙂

Diana
4 lat temu

Pisz Pan z siebie, a nie za wszystkich , że ,,nasz prezydent”! Bo ja osobiście takiego prezydenta nie chcę !!!

ANKA
4 lat temu

Rozbój w biały dzień. Już dłużej go nie mogli trzymać to zakazali mu pełnienia funkcji publicznej. Człowiekowi, który w świetle prawa jest niewinny bo póki co nic mu nie zostało udowodnione. Chory kraj. Mam nadzieję, że będzie startował w wyborach i je wygra. Dobrze, że chociaż dzieci odzyskają ojca i spokój.

Wiola
4 lat temu
Reply to  ANKA

Paniu Aniu tez Pani uwaza ze Prezydent jest Bohaterem ?

trol
4 lat temu

Ktoś poza rodziną tęsknił? 😀

Antek
4 lat temu

Zakaz pelnienia funkcji publicznych to koniec prezydentury,bo sprawa do uprawomocnienia bedzie toczyc sie latami.Mam nadzieje,ze G.K.odwola sie od rodzaju zabezpieczenia.

marcinR
4 lat temu

Ja – szerzej – my , bo grono co najmnie 5 osob uwazamy ze to ze Prezydent nie moze pelnic swojej funkcji bo trzeba wpychac swojego Kamilka jest Obryzdliwe !! i przyjdzie na was kara tez

prezyden
4 lat temu

nikomu prawo nie zabrania startować na prezydenta każdy jest mocny w gębie wiec startujcie i ratujcie umierający tbg-u

Osiedlanin
4 lat temu

Czy ja dobrze usłyszałem, że prokuratura złożyła AO, ale nie była łaskawa dosłać do sądu niejawnych kwitów przed rozprawą, na której sąd miał zadecydować o tym, czy przedłużyć areszt? Grubo. Z tego bowiem wynika, że w tych kwitach jest coś co się prokuraturze nie podoba bardzo (i po prostu usiłowano grać na czas, bo może akurat sąd klepnie areszt dalej).

persona
4 lat temu
Reply to  Osiedlanin

tak samo pomyślał sąd

Dorota
4 lat temu

Zniszczyli mu życie na maksa!!! Z tego co się dowiedziałam schudł 30 kg przebywając w areszcie, nie wspominając o tym co przeżywa żona i dzieci. Pisowcy robią wszystko by nie mógł startować w kolejnych wyborach bo wiedzą doskonale,
że by w nich Pan Kiełb wygrał!!!

ZXX
4 lat temu
Reply to  Dorota

Zastanów się kobieto po co taki prezydent który bierze łapówki !??
W życiu na takiego nie zagłosuję !
Funkcję publiczną pełni się dla ludzi, a nie po to, żeby sobie kieszenie napychać kasą !!!!!

Staniek
4 lat temu
Reply to  ZXX

Tak samo jak Kolek,Kalinka i Mastalerz sa swieci hahah

Jack
4 lat temu
Reply to  Staniek

Jak masz dowody na to, że ci panowie biorą, to natychmiast to zgłoś, bo wiesz, takie bezpodstawne oczernianie kogokolwiek podlega pod paragraf… no, ale na pewno to wiesz geniuszu

Staniek
4 lat temu
Reply to  Jack

Ouuu,Kołek zostanie świętym męczennikiem,taki dobry polityk krystalicznej partii PO a co do GK to naiwność kosztuje.

Zosienka
4 lat temu
Reply to  ZXX

a ty skad wiesz ze bierze.Cala kadencje Kielba rozpuszczane byly specjalnie takie plotki.To sa obecne metody walki politycznej.

ZXX
4 lat temu
Reply to  Zosienka

No przecież jego bardzo bliska współpracownica sama to przyznała wziął pieniądze !!

ABC
4 lat temu
Reply to  ZXX

Wszyscy to słyszeliśmy, ale do niektórych nie dotarło,oczywiście do tych ślepo zapatrzonych w swojego mentora Grzegorza K.

Batman
4 lat temu
Reply to  Dorota

zapomniałeś wspomnieć o tym co przeżywa ex naczelniczka

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
28
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content