Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Konwencja wyborcza kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Elżbiety Miernik – Krukurki i komitetu Wspólny Tarnobrzeg (fotoreportaż oraz video HD)

Październik 6, 2018 10:31 AM

Wczoraj, w Środowiskowym Domu Kultury w Tarnobrzegu odbyła się konwencja wyborcza KKK Wspólny Tarnobrzeg. W trakcie konwencji kandydatka na urząd prezydenta Tarnobrzega Elżbieta Miernik – Krukurka zaprezentowała swój program wyborczy, przedstawiła również osoby kandydujące do Rady Miasta z ramienia KWW Wspólny Tarnobrzeg.

foto&video: Agnieszka Nycz

24 Responses to Konwencja wyborcza kandydatki na prezydenta Tarnobrzega Elżbiety Miernik – Krukurki i komitetu Wspólny Tarnobrzeg (fotoreportaż oraz video HD)

 1. brawo Odpowiedz

  6 października 2018 at 11:05

  Brawo Nie trzeba nam politrukow którzy przygotowywani są przez doktrynerow .Pani będzie blisko spraw miadta a jak projekt o dofinansowanie bedzie dobry to i kasa będzie. Jeszcze nie wiadomo ktora partia wygra za rok wybory parlamentarne.

 2. ela Odpowiedz

  6 października 2018 at 11:12

  No i ludzi więcej niż na konwencji pisu Im wiecej kandydatów tym mniejsze szanse na wejscia Kalinki do II tury.Nam nie trzeba w miescie wielkiej polityki.

 3. Babka Odpowiedz

  6 października 2018 at 12:30

  Chłopaki z pod bazanta, beneficjenci wszelakiej pomocy. Zesłał wam babe bóg, będzie dobrze robić wam!

 4. Oko Odpowiedz

  6 października 2018 at 12:34

  A te tłumy na jasełkach, na długo zapadną w pamięci Tarnobrzezan

 5. Wyzwólmy Nasze Miasto Odpowiedz

  6 października 2018 at 13:09

  Tarnobrzeżanie znów musimy wyzwolić nasze miasto jak 4 lata temu, ale nie oddajmy go ponownie w ręce Platformy. Zapomnieliście jak było 8 lat temu ? Widzieliście do czego jest zdolna za „panowania” Mastalerza. Ocknijcie się. Popatrzcie kto stoi za Bożkiem i kto przy Miernik-Krukurce.

  • Lolo Odpowiedz

   6 października 2018 at 19:43

   Też na to zwróciłem uwagę. Śmiesznie wyszło. Ciekawe czy zapomniala ze stresu, czy poprostu kartki z domu hihi

 6. Słuchacz Odpowiedz

  6 października 2018 at 16:29

  Ela próbowała udawać kogoś innego niż jest, wyszło to słabo. Mistrzostwem jest to, że na konwencji nie przedstawiła programu. Podczas przemowy powiedziała, że zaraz przedstawi, później była prezentacja kandydatów i Pintal po piosence zakończył konwencję.

  • Lolo Odpowiedz

   6 października 2018 at 19:44

   Powyższy komentarz mial byc tu ale telefon zawiódł ;(

 7. Wyborca Odpowiedz

  6 października 2018 at 18:28

  Czy komitet Krukurki ma jakiś program.

 8. Maranatha Odpowiedz

  6 października 2018 at 18:54

  Ma. Nie ma nic a nic do ukrycia. Niedługo pochwali się nim w taki sposób w jaki inni tego nie robili jeszcze dotychczas. Każdy, nie tylko tak jak dotychczas w internecie będzie mógł się z nim zapoznać.

 9. Wojciech Odpowiedz

  6 października 2018 at 19:10

  Konwencja tak słaba że sama kandydatka na prezydenta unika wrzucenia jej na swoją stronę i Facebooka.

 10. Weronika Odpowiedz

  6 października 2018 at 19:47

  Na ten moment konwencja Bożka była najlepsza. Kalinka słabo ale przynajmniej był program ;) wiec nie wiem czy on czy Krukurka lepiej. Czekam na kolejnych ;)

 11. Radawiec Odpowiedz

  6 października 2018 at 21:15

  Brak programu wyborczego na konwencji. Dla mnie kompromitacja!

 12. ot taki Odpowiedz

  6 października 2018 at 23:32

  hmmmm… konwencja średnia…ale jak to już pisało tuzin ludzi tutaj… PIS nigdy w Tarnobrzegu nie rządził i oby nie wygrał!!!!!!!!!!!

 13. ona z tbg Odpowiedz

  7 października 2018 at 10:41

  A mnie się wydaje, ze komitet Krukurki robi wszystko w sposób bardzo przemyślany.Konwencja jak sama nazwa wskazuje była konwencją wyborczą, a więc przedstawieniem kandydatów na radnych. Teraz czas na konwencję programową.

  • Wyborca Odpowiedz

   7 października 2018 at 14:37

   Raczej rządzi nimi przypadek. Wyraźnie w przemówieniu Krukurka mówi, że za chwilę przedstawi program i zapomniała. Pintal zaś odjechał i konwencję zakończył.

 14. golos Odpowiedz

  7 października 2018 at 10:44

  Konwencja stonowana, ale z klasą. Mnie sie bardzo podobało wystąpienie p. Elżbiety. Nikt w tym mieście nie ma styczności z tak trudnymi sprawami z jakimi ona ma. I ona sobie z tym świetnie radzi na codzień. Daje to duże prawdopodobieństwo, że będzie sobie świetnie radzić z trudnymi sprawami miasta.

 15. Zen Odpowiedz

  7 października 2018 at 12:11

  Więc niech pilnuje swojego stołka a nie szuka miodu w d…
  Ta kobieta nie nadaje się na prezydenta.

  • miś Odpowiedz

   7 października 2018 at 13:37

   Maciuś daj spokój tym paskudnym wpisom.

 16. Ktos Odpowiedz

  7 października 2018 at 16:40

  PiS to nieroby i emeryci którzy chcą wszystko za darmo i póki jest dobrze to będą dostawać…na kredyt się najlepiej żyje. Ludzie myślcie nawet wasz premier na taśmach powiedział że nie może być za darmo posłuchajcie proszę sobie …..bo taka jest prawda. Za darmo nie ma nic. Dzieci będą oddawały wasze. Nie można żyć na kredyt. Do roboty. Myślcie proszę. Nie dopuśćmy PiSu w naszym miescie. Kandydat się nie nadaje ani w wypowiedziach ani prezencji taki klasyczny cwok. To miasto jest inteligentne. I wierzę że wybierze zgodnie z sumieniem i kierować się będzie rozumem.

  • Rodowity tarnobrzeżanin Odpowiedz

   28 października 2018 at 02:04

   Czy miasto może być inteligentne? A może stwierdzisz,że okręt jest inteligentny? A może ty uważasz siebie za wyjątkowo inteligentnego? Po twoim wpisie oceniam cię za wyjątkowego tumana.

 17. Wyborca Odpowiedz

  7 października 2018 at 22:30

  Oczywiście ,ze nasze miasto nie zasłużyło na to aby pis manipulował mieszkańcami. Dobra zmiana nadejdzie ale to nie będzie pis,. Urzędnicy zatrudnieni przez Kalinkę mogą się pakować a z nimi całe rady nadzorcze. A te zastawy na udziałach wodociągów to nie zostały przez Kalinke wyjaśnione. Może zdąży przed wyborami.

 18. Karol Odpowiedz

  10 października 2018 at 10:32

  Druga tura to Krukurka i Bożek a kto wygra …zobaczymy.Do Rady koniecznie nowi którym coś się chce zmienić a nie Ci co wiele razy się nie sprawdzili .Miłego dnia.

 19. Staszek Odpowiedz

  19 października 2018 at 23:34

  Nam na urząd trzeba prezydenta a nie księżniczki..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>