Remis jak porażka. Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 2:2 (fotoreportaż oraz video HD)

Po pierwszej połowie chyba nikt się nie spodziewał, że piłkarze Siarki zamiast wygrać spotkanie, tylko je zremisują. Tak się jednak stało, i choć tarnobrzeska drużyna wygrywała 2:0, to ostatecznie zremisowała ze Zniczem 2:2, który bramkę na wagę punktu strzelił w 90 minucie.

SIARKA TARNOBRZEG – ZNICZ PRUSZKÓW 2:2 (2:0)

1:0 Marcin WODECKI 29′
2:0 – Mateusz JANECZKO 34′
2:1 – Mateusz DŁUGOŁĘCKI 72′
2:2 – Patryk CZARNOWSKI 90′

SIARKA: 1. Krystian Krupa – 11. Mateusz Janeczko, 23. Dawid Kubowicz, 31. Tomasz Wełnicki, 14. Sebastian Duda, 77. Aleksander Drobot (86, 99. Kamil Woźniak) – 51. Maksymilian Sitek, 16. Eryk Galara (81, 18. Kacper Maik), 20. Grzegorz Płatek, 88. Marcin Wodecki (90, 27. Kamil Kargulewicz) – 9. Krzysztof Ropski (79, 81. Kacper Wełniak)

ZNICZ: 1. Bartłomiej Gradecki – 4. Marcin Bochenek, 8. Mateusz Długołęcki, 6. Michał Wrześniewski, 16. Kacper Smoleń – 21. Paweł Tarnowski, 14. Adrian Małachowski, 15. Przemysław Kocot (62, 17. Marcin Stromecki), 9. Dariusz Zjawiński (31, 10. Maciej Machalski), 7. Arkadiusz Pyrka (46, 13. Patryk Kubicki) – 2. Patryk Czarnowski

W ramach 24. kolejki Siarka zmierzy się w Boguchwale ze Stalą Stalowa Wola. Mecz odbędzie się w sobotę 16 marca, początek godz.15.

źródło: 90minut.pl

BRAMKI

SKRÓT

KONFERENCJA PRASOWA

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 23. KOLEJKI II LIGI: GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 2:0, Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz 1:2, Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg 2:1, Radomiak Radom – Rozwój Katowice 2:0, Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola 5:1, Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo 4:1, Widzew Łódź – ROW Rybnik 1:1, Elana Toruń – Resovia 0:1

5 lat temu

Zwłaszcza ,że drużyny nad nami punktują.Sytuacja robi się coraz gorsza. Jak można prowadząc u siebie dwoma golami tego nie wygrać

Wzór
5 lat temu

No to oficjalnie jak przegramy derby będziemy w 3 lidze

Patryk
5 lat temu

Gra nie była zła. W pierwszej połowie nasi trzeba powiedzieć – mimo ostatecznego wyniku – ładnie grali, momentami nawet cisnęli. Ta pierwsza połowa mogła się podobać.
Tylko jeszcze była druga… Czy oddaliśmy chociaż jeden strzał na bramkę? Bo strzał w ogóle to chyba był jeden ta akcja Galary i minimalne przestrzelenie.

A i czy nas zaczął sponsorować tvn 24 czy to tylko spiker tak powiedział (zamiast rta24) czy może ja tak tylko usłyszałem?

adi
5 lat temu

Pytanie do sztabu trenerskiego o przygotowanie drużyny Siarki do rundy wiosennej ewidentnie widać że w 2 połowie nie grali agresywnie bo ….brakowało sił . remisami ligi nie uratujemy

kondzio
5 lat temu

Rok tem Siarka wygrała ze Stalą Stalowa Wola w sytuacji kiedy to Stal byla pod kreska i potrzebowała punktów aby sie utrzymać.Ostatecznie utrzymali sie własnymi silami.Teraz Siarka jest pod kreska w takiej samej sytuacji jak Stalówka rok temu .Nie liczyłbym na litość z ich strony a raczej na rewanż ,na zemstę .Wiem wiem…Stal dzis przegrała ale…..sami pomyślcie dlaczego?

Huehue
5 lat temu

Wstyd… Siarka ma napastników?

kondzio
5 lat temu

Siarka nie ma ani napastnikow ,ani kibicow,ani stadionu,ani pieniedzy aby miec taki stadion aby spelnil na przyszlosc wymogi licencyjne.Ma za to gburowatego trenera,zarozumialego prezesa i coraz wiecej dlugow wobec pilkarzy obecnych i z przeszlosci.III liga bedzie dla tego klubiku jak wybawienie z upadku.

Janusz
5 lat temu

Brutalne ale prawdziwe.

Wzór
5 lat temu

No powiem tak będzie ciężko za tydzień Stal w Boguchwale jest zabójczo dobra do tego sami zawodnicy mówią o dobiciu siarki

rafi
5 lat temu

a ja myśle że stalowa będzie teraz dostawać oklep od każdego bo jest po prostu cienka spłacili długi a w kasie pusto,zobaczycie siarka wygra z pławem

kondzio
5 lat temu

Jesli juz to wielowies wygra z plawem.

kibic
5 lat temu

zobaczymy kto wygra nam z pogoniom nigdy sie dobrze nie gralo a pozatym brakuje nam 8 punktow do utrzymania jak czolowka nam odjedzie to bedziemy ogrywac wychowankow i zbroic sie na nastepny sezon

moralny_karzeł
5 lat temu

tłumy rozentuzjazmowanych Tarnobrzeżan na trybunach,świetna,porywająca gra wychowanków naszej ziemi na boisku oraz satysfakcja i splendor akcjonariuszy oraz spokój legendarnego prezesa-wolontariusza,który zastał Siarkę drewnianą.oby ten stan trwał i trwał a strumień kasy nigdy nie ustał.legenda miasta wychodzi z cienia.
pan prezydent wspierany przez długowłosego sołtysa z Baranowa pewnie nie będą mieli wątpliwości i nadal będą za jedyne kilkaset tysięcy rocznie ( nie licząc wynajmowanych bezpłatnie obiektów czy stadionu)promować nasze miasteczko w ten wytworny sposób.

Gość
5 lat temu

Jeszcze inkaso z targowiska

bb
5 lat temu

Jak było dobrze to wszyscy klaskali przytakiwali. Ale jak nie idzie to już wszystko jest be!
1 połowa naprawdę dobra w naszym wykonaniu szkoda sytuacji Ropy ale prowadziliśmy 2-0. Na 2 polówkę zostaliśmy w szatni. I tutaj ewidentny błąd sztabu szkoleniowego. Zamiast dalej grać agresywnie(pressing) i oddalić grę od własnej bramki pozwoliliśmy na spokojne rozgrywanie piłki Zniczowi a efekty tego wszyscy widzieli. Gra naszego kapitana po raz kolejny dramat.
Każda zmiana osłabiła zespół. Aby wygrywać mecze trzeba 90 min. zapierd…
My niestety mieliśmy siły tylko na 45 min.
Teraz bardzo ważny mecz derbowy i nie wiem czy piłkarze zdają sobie z tego sprawę ale tylko zwycięstwo będzie odebrane jako rehabilitacja za nie udany start rundy.

Gość
5 lat temu
Reply to  bb

Zmiany to powini zimą w sztabie szkoleniowym zrobić.

Huehue
5 lat temu
Reply to  Gość

I oby pierwszym trenerem nie został pan trener Szymczak ….

markopolo
5 lat temu

No ale dlaczego az tak bardzo zalezy wam na tej II lidze.Po kiegojej tak bronic? W takim miasteczku gdzie nie mastadionu z licencja na wyzsza lige i nigdy takiego nie bedzie bo to sporo milionow kosztuje.Nie lepiej grac w III i tam dopiero sa emocje kiedy wygrywa sie z rywalem z tego samego regionu .Np. z Czarnymi Polaniec,Wisla Sandomierz,Wolczana Wolka Pelkinska,Stal Krasnik czy Sokol Sieniawa.To sa rywale dla Tarnobrzega.Od pierwszej do ostatniej minuty emocje.No i taniej.

ocena
5 lat temu

trener się wypowiedział o zmianach które były za późno zrobione a krupa mógł przy tej drugiej bramce się wyciągnać bo strzał nie był taki mocny a co do robskiego to ile setek zmarnuje aby bramke strzelił bo wiecej powino być do połowy niź 2:0 a w derbach to się zobaczy ale napad musi być inny niż w tym meczu wiec analiza dla trenera

AlkoHolik
5 lat temu

Ja uważam że trza się napić i świętować „awans”do 3 ligi.Zdrówko i pozdrawiam naiwniaków…3 liga tuuuuż tuuuż…

Olek
5 lat temu

To był wygrany mecz! Strasznie szkoda ze tego nie dowiezli. W derbach powinni zagrać ci sami co w sobotę ale przez 90 min, a nie 45. Zgadzam sie z trenerem, ze zmiany nic nie dały, ale dac nie mogły, jeżeli pierwsza jest przeprowadzana dopiero w 79 min meczu. Za tydzień tylko zwycięstwo! Na pohybel napinaczom!