Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Wyłoniono laureatów tegorocznej edycji konkursu „Ośmiu Wspaniałych” (zdjęcia)

Marzec 11, 2019 6:41 PM

W tarnobrzeskim magistracie wyłoniono dzisiaj laureatów tegorocznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Wyróżnienia powędrowały do ośmiorga uczniów szkół podstawowych i pięciorga uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do udziału w eliminacjach ogólnopolskich konkursu wybrana zaś została Patrycja Ślęzak, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia księdza Stanisława Staszica w Tarnobrzegu.

Konkurs „8 Wspaniałych” organizowany jest od 1994 r. Jego twórców zainspirował western „Siedmiu Wspaniałych”, którego bohaterowie przeciwstawiali się przemocy i złu w małym biednym meksykańskim miasteczku. Pierwsza edycja została przeprowadzona w ośmiu dzielnicach-gminach samorządowych Miasta Stołecznego Warszawy – stąd jego nazwa, która obowiązuje do dziś. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu.

8 wspaniałych Miasta Tarnobrzega 2019 w kategorii szkół podstawowych to: Paulina Orlińska, Julia Szczepanik, Marta Mazur, Aleksander Polnicki, Zuzanna Ziętkowska, Kacper Janczy, Zofia Krakowiak oraz Kamil Małajowicz.

Z kolei 5 wspaniałych Miasta Tarnobrzega 2019 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych to: Anna Rybak, Jakub Toś, Patrycja Ślęzak, Emilia Piotrowska i Mateusz Paź.

foto: UM Tarnobrzeg

12 Responses to Tarnobrzeg: Wyłoniono laureatów tegorocznej edycji konkursu „Ośmiu Wspaniałych” (zdjęcia)

  1. Wyborca Odpowiedz

    11 marca 2019 at 19:01

    A 9 -tym,wspanialym jest zegarmistrz Ogorzalek !!!!

  2. pytajnik Odpowiedz

    11 marca 2019 at 19:37

    A gdzie na zdjęciu jest najwspanialsza z najwspanialszych ???? Była u Mirka ?

  3. John Odpowiedz

    11 marca 2019 at 20:11

    Rejczel , Rejczel , postannowila nie psuc dnia tym mlodym ludziom i w kadr sie nie wcinala , a gdzie Bozek ze swoimi sukcesami ? Blok odzyskany i tyle?

  4. Wyborca Odpowiedz

    12 marca 2019 at 08:26

    A gdzie w tym gronie lapowkarz Kielb,Kocipa….???!!!

    • Aaaa Odpowiedz

      12 marca 2019 at 10:13

      Za mało smsów na siebie wysłał

  5. pinki Odpowiedz

    12 marca 2019 at 20:44

    Myślę że większość hejtu przeciw Monice to zwykła babska zazdrość. Zazdrościcie jej że jest atrakcyjna, inteligentna, oryginalnie się ubiera, działa w kulturze i charytatywnie. Echo dnia umieściło ją wśród 6 najbardziej popularnych osób na Podkarpaciu zajmujących się taką aktywnością. Czy ma jakiś plany w stosunku do Mirka to jej sprawa, wiadomo do wyborów i tak nic się nie wydarzy więc wyluzujcie i odpuście. Niech każda zrobi chociaż 5% tego co robi Ona to w naszym mieście będzie żyło się lepiej !

    • Aaaa Odpowiedz

      12 marca 2019 at 22:41

      Nie gadaj że tak na poważnie bierzesz ten bełkot echa dnia na poważnie…. Łapówkarz wysłał smsy na siebie, wygrał i nawet nie zabrali mu tytułu – tyle jest warte echo i te ich konkursy. Śmiech na sali

    • Zuzu Odpowiedz

      13 marca 2019 at 19:50

      Jak ja uwielbiam tak intelygentną obronę i tłumaczenie. Pan(i) pinki dzięki takiemu zabiegowi skonkretyzowana została jedna osoba, która mogła pozostawać anonimowa lub jedynie w domyśle wielu osób. Pana(i) zabieg ukierunkował ciekawskich w stronę niejakiej Moniki będącej pośród 6-ciu osób popularnych na Podkarpaciu, zamieszczonych w ED i Mirka związanego z wyborami. Czasami naprawdę więcej korzyści można przynieść… milcząc.

  6. Obiektywny Odpowiedz

    12 marca 2019 at 22:46

    Równie dobrze Mietek spod sklepu mógłby wygrywać wszystko w ed. Wystarczą tylko sms

  7. Zuzia Odpowiedz

    13 marca 2019 at 07:28

    A prezydent Bozek dalej się lansuje Raport i nie ma Reorganizacja urzędu to czystki a nie zmiany Ale Bozek się obraził na wszystkich i nie zwołuje konferencji Nie tłumaczy dlaczego nie ma raportu i nic nie mówi co dobrego robi dla ukochanych mieszkańców.To jest taktyka jego zastępcy Zabawa trwa a obrażanie się świadczy o trudnościach w radzeniu sobie z emocjami na poziomie władzy Szkoda bo czas leci Nawet te 5 lat zleci szybko.

  8. Stasiu Odpowiedz

    13 marca 2019 at 10:25

    Ona i aktywność? Atrakcyjna? Oryginalnie się ubiera? Buhahahaha ja bym jej kijem nie dotknął.

  9. czytelnik echa Odpowiedz

    13 marca 2019 at 20:34

    Ta Monika i ta druga od bigosu dostały po DWA głosy w tym konkursie. Ludzie zagłosowali na faktycznych działaczy charytatywnych a nie na takich co robią coś dla lansu. I jak czytam wasze wpisy to już wiem od kogo rejczel dostała drugi głos