Tarnobrzeg: Wyłoniono laureatów tegorocznej edycji konkursu „Ośmiu Wspaniałych” (zdjęcia)

W tarnobrzeskim magistracie wyłoniono dzisiaj laureatów tegorocznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Wyróżnienia powędrowały do ośmiorga uczniów szkół podstawowych i pięciorga uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do udziału w eliminacjach ogólnopolskich konkursu wybrana zaś została Patrycja Ślęzak, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia księdza Stanisława Staszica w Tarnobrzegu.

Konkurs „8 Wspaniałych” organizowany jest od 1994 r. Jego twórców zainspirował western „Siedmiu Wspaniałych”, którego bohaterowie przeciwstawiali się przemocy i złu w małym biednym meksykańskim miasteczku. Pierwsza edycja została przeprowadzona w ośmiu dzielnicach-gminach samorządowych Miasta Stołecznego Warszawy – stąd jego nazwa, która obowiązuje do dziś. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu.

8 wspaniałych Miasta Tarnobrzega 2019 w kategorii szkół podstawowych to: Paulina Orlińska, Julia Szczepanik, Marta Mazur, Aleksander Polnicki, Zuzanna Ziętkowska, Kacper Janczy, Zofia Krakowiak oraz Kamil Małajowicz.

Z kolei 5 wspaniałych Miasta Tarnobrzega 2019 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych to: Anna Rybak, Jakub Toś, Patrycja Ślęzak, Emilia Piotrowska i Mateusz Paź.

foto: UM Tarnobrzeg

12
Dodaj komentarz

9 Wątków komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
9 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wyborca

A 9 -tym,wspanialym jest zegarmistrz Ogorzalek !!!!

pytajnik

A gdzie na zdjęciu jest najwspanialsza z najwspanialszych ???? Była u Mirka ?

John

Rejczel , Rejczel , postannowila nie psuc dnia tym mlodym ludziom i w kadr sie nie wcinala , a gdzie Bozek ze swoimi sukcesami ? Blok odzyskany i tyle?

Wyborca

A gdzie w tym gronie lapowkarz Kielb,Kocipa….???!!!

Aaaa

Za mało smsów na siebie wysłał

pinki

Myślę że większość hejtu przeciw Monice to zwykła babska zazdrość. Zazdrościcie jej że jest atrakcyjna, inteligentna, oryginalnie się ubiera, działa w kulturze i charytatywnie. Echo dnia umieściło ją wśród 6 najbardziej popularnych osób na Podkarpaciu zajmujących się taką aktywnością. Czy ma jakiś plany w stosunku do Mirka to jej sprawa, wiadomo do wyborów i tak nic się nie wydarzy więc wyluzujcie i odpuście. Niech każda zrobi chociaż 5% tego co robi Ona to w naszym mieście będzie żyło się lepiej !

Aaaa

Nie gadaj że tak na poważnie bierzesz ten bełkot echa dnia na poważnie…. Łapówkarz wysłał smsy na siebie, wygrał i nawet nie zabrali mu tytułu – tyle jest warte echo i te ich konkursy. Śmiech na sali

Zuzu

Jak ja uwielbiam tak intelygentną obronę i tłumaczenie. Pan(i) pinki dzięki takiemu zabiegowi skonkretyzowana została jedna osoba, która mogła pozostawać anonimowa lub jedynie w domyśle wielu osób. Pana(i) zabieg ukierunkował ciekawskich w stronę niejakiej Moniki będącej pośród 6-ciu osób popularnych na Podkarpaciu, zamieszczonych w ED i Mirka związanego z wyborami. Czasami naprawdę więcej korzyści można przynieść… milcząc.

Obiektywny

Równie dobrze Mietek spod sklepu mógłby wygrywać wszystko w ed. Wystarczą tylko sms

Zuzia

A prezydent Bozek dalej się lansuje Raport i nie ma Reorganizacja urzędu to czystki a nie zmiany Ale Bozek się obraził na wszystkich i nie zwołuje konferencji Nie tłumaczy dlaczego nie ma raportu i nic nie mówi co dobrego robi dla ukochanych mieszkańców.To jest taktyka jego zastępcy Zabawa trwa a obrażanie się świadczy o trudnościach w radzeniu sobie z emocjami na poziomie władzy Szkoda bo czas leci Nawet te 5 lat zleci szybko.

Stasiu

Ona i aktywność? Atrakcyjna? Oryginalnie się ubiera? Buhahahaha ja bym jej kijem nie dotknął.

czytelnik echa

Ta Monika i ta druga od bigosu dostały po DWA głosy w tym konkursie. Ludzie zagłosowali na faktycznych działaczy charytatywnych a nie na takich co robią coś dla lansu. I jak czytam wasze wpisy to już wiem od kogo rejczel dostała drugi głos