Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tancerki z tarnobrzeskiej Samby najlepsze w Europie! (fotoreportaż)

Marzec 18, 2019 6:21 PM

Ogromnym sukcesem zakończył się udział grup tanecznych z tarnobrzeskiej szkoły Samba w ostatnich Mistrzostwach Europy. Z zawodów, które rozegrane zostały w Wałbrzychu, reprezentantki Tarnobrzega przywiozły dwa złote i jeden srebrny medal.

W rywalizacji, która trwała cztery dni udział wzięło ponad 1700 zawodników z całej Europy, w tym trzy grupy z Samby, które startowały w konkurencji Caribbean Show Formation. Mistrzowskie tytuły wywalczyła grupa w kategorii wiekowej 16+ oraz najmłodsze tancerki (9-11 lat). Z kolei wicemistrzyniami Europy zostały zawodniczki z Samby w kategorii wiekowej od 12 do 15 lat.

- Jesteśmy tym bardziej zadowoleni bo ten styl taneczny jest uzupełnieniem głównego profilu naszej szkoły czyli Tańca Towarzyskiego. Po raz kolejny mamy też potwierdzenie że taniec towarzyski wymaga i łączy różne style taneczne i niezwykle wszechstronnie rozwija rytmicznie i tanecznie. Układy choreograficzne na mistrzostwa przygotowywane były niejako przy okazji zajęć tańca towarzyskiego i stanowiły dla  nas technikę uzupełniającą. Tym większe nasze zadowolenie, że pokonaliśmy formacje taneczne zajmujące się wyłącznie tą kategorią tańca – komentuje Aleksander Furman, założyciel Samby.

- Uczestnictwo w Mistrzostwach dało również możliwość zaprezentowania i zweryfikowania swoich umiejętności. Tańczącym w Sambie dziewczynom których jest po prostu w naszej szkole więcej. Przy okazji zapraszamy chłopaków w wieku 6 – 14 lat na zajęcia. Jesteśmy przekonani że każdy z chłopak który dotrwa z nami do 18 roku życia (a było takich już wielu) przez pozostałą część życia  będzie niezwykle zadowolony z podjętej decyzji – dodaje.

Szkoła Tańca Samba prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi dorosłymi i młodzieżą nieprzerwanie od 25 lat. Obecnie w szkole odbywają się zajęcia z tańca towarzyskiego oraz salsy na wszystkich poziomach zaawansowania poczynając od grup rekreacyjnych na grupach sportowych kończąc.

foto: Tarnobrzeska Szkoła Samba

11 Responses to Tancerki z tarnobrzeskiej Samby najlepsze w Europie! (fotoreportaż)

 1. czacza Odpowiedz

  18 marca 2019 at 19:29

  Może wodzirej z Framu by coś podpatrzył ,czegoś by się nauczył bo działa tak blisko a jednak tak DALEKO.

 2. JA! Odpowiedz

  19 marca 2019 at 09:22

  Fram to nie tylko grupa taneczna, . FRAM to styl życia :)

 3. halinka Odpowiedz

  19 marca 2019 at 20:31

  Jak się nie ma sukcesów to takie tanie bajery się sprzedaje.

  • JA! Odpowiedz

   20 marca 2019 at 07:17

   oj halynka halynka. W d…byłaś i g… widziałaś :)

 4. Andżelika Odpowiedz

  20 marca 2019 at 19:52

  Wodzirej pije bo urząd wyslał do tdk MS żeby zlikwidowała fram bo potrzebne jest miejsce dla zespołu córki MP. W baranowie już dawno o tym mowią ze tatuś wykorzysta stanowisko zeby wepchnąc córunię do tarnobrzega

 5. dance Odpowiedz

  20 marca 2019 at 21:39

  Bo nie da się prowadzić nawet takiego muzeum jakim teraz jest zespół pana Ch z butelką wódki w kieszeni. W okolicy pojawilo się kilka młodych utalentowanych dynamicznych osób i to one przejmą rynek tańca. DANCE DANCE DANCE !!!!!!!

 6. ewel Odpowiedz

  21 marca 2019 at 13:52

  Co się z ludźmi dzieje. Pod każdym postem atak atak atak. Pan Ch jak go określacie może ma i problem ale nikomu krzywdy w związku z tym nie zrobił. Te młode utalentowane jak w to piszecie z całą pewnością wywodzą się z FRAMU, jak chcą działać to niech to robią, tylko czy choć trochę mają talentu aby robić takie artystyczne działa jak Pan Ch i ludzie którzy z nim współpracują czyli Pani A i Pani K. Ja z tego miejsca pragnę pogratulować Sambie super robota im FRAM nie przeszkadza także chętni do działania, bez wzajemnego szczucia na siebie

  • stop Odpowiedz

   21 marca 2019 at 15:37

   No coż za tupet ! Powiedz wprost; niech sobie ten pan popija bo nikomu nic do tego(bo to atak) a ponadto robi „artystyczne” dzieła.Wybacz ale ten pokaz w jego przygotowaniu i kierowaniu był koszmarnym widowiskiem . Ten pan ewidentnie krzywdzi te małe dzieci aplikując im jego wątpliwy artyzm

 7. Johan2 Odpowiedz

  21 marca 2019 at 16:20

  Jak sądzę byłeś na widowisku czyli pewnie twoje dziecko tańczy we FRAM skoro przeszkadza Ci Pan Darek to możesz zapisać dziecko do N.Dęby tam jest piekniutko. I pytanie czy Pan Darek prowadzi zajęcia pod wpływem jak tak to trzeba wezwać Policję a jak nie to należy przeprosić bo pewnie nieraz w domu chlałeś

  • pots Odpowiedz

   21 marca 2019 at 18:24

   Tylko taką bezczelnością i głupotą „obronisz” tego pana. Nikt rozsądny nie użył by takich infantylnych pseudo-argumentów. Wniosek ; jaki „bohater” tacy obrońcy.

 8. też pijak Odpowiedz

  22 marca 2019 at 21:03

  Co tak żeśta się chłopa uczepili ! Pije bo ma problem, ma problem bo pije.Jak pije za swoje to jego problem i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>