Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Pozytywnie Skopani w Baranowie Sandomierskim i Tarnobrzegu

Marzec 20, 2019 3:15 PM

Znów będzie okazja do dobrej zabawy! Grupa Pozytywnie Skopani zaprasza na kolejne pokazy najnowszego spektaklu „Matka brata mojego syna”. Po rekordowych premierowych przedstawieniach, które obejrzało ok. pół tysiąca widzów, znów będzie można obserwować zabawne perypetie rodziny Laskusów. Najbliższy spektakl odbędzie się w niedzielę 24 marca w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim. Kolejny w Tarnobrzeskim Domu Kultury w czwartek 28 marca.

„Matka brata mojego syna” to czarna komedia pióra Juliusza Machulskiego. Punktem wyjścia jest moment, kiedy najstarszy z rodu – znany pisarz Wincenty Laskus w dniu siedemdziesiątych urodzin nagle trafia do szpitala. Na jaw zaczynają wychodzić rodzinne sekrety… Komedia od początku do końca trzyma widza w napięciu. Nie brakuje też w niej – jak to u Machulskiego – błyskotliwych dialogów, inteligentnego humoru i komicznych gagów.

Obsada:

Paweł Dobrowolski – Wincenty,

Wojciech Gwoździowski – Zygmunt,

Agata Dobrowolska – Greta,

Marzena Hynowska – Beatrycze,

Mateusz Załuska – Xawery,

Dorota Witas – Anna,

Reżyseria: Wojciech Gwoździowski

Spektakle odbędą się: w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim 24 marca, w niedzielę o godz. 18.30. Wstęp jest bezpłatny, ale trzeba sobie wcześniej odebrać wejściówkę. Są dostępne w baranowskiej bibliotece. Kolejny spektakl – w Tarnobrzeskim Domu Kultury 28 marca o godz. 18.30. Występowi w Tarnobrzegu towarzyszyć będzie zbiórka datków na leczenie i rehabilitację ciężko chorego Mariusza Bajdy z Dąbrowicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>