Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Pijany kierowca uszkodził baner reklamowy. Miał ponad 2,5 promila

Maj 20, 2019 10:26 PM

Dziś przed godz. 1 w nocy, policjanci pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, zostali wezwani na miejsce uszkodzenia banera reklamowego, do którego doszło przy ul. Orzeszkowej.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna kierujący osobowym mercedesem, pokonując zakręt, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na trawnik, a następnie uderzył w baner reklamowy. Policjanci wylegitymowali mężczyznę.

Okazało się, że 33-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało 2,52 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Będzie przesłuchany, za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy.

źródło: Policja

foto: internauta

10 Responses to Tarnobrzeg: Pijany kierowca uszkodził baner reklamowy. Miał ponad 2,5 promila

  1. Maranatha Odpowiedz

    20 maja 2019 at 23:02

    Jaki baner jest czy był przy tej ulicy? W którym miejscu to konkretnie jest?

    • mer Odpowiedz

      20 maja 2019 at 23:20

      ssij palancie

  2. Zygmunt Prawdomówny Odpowiedz

    21 maja 2019 at 02:40

    Dramatem jest, jak „miasto” aż tak tętni „życiem”…
    …że nie ma o czym pisać!!!..

  3. Sylwester Odpowiedz

    21 maja 2019 at 06:37

    Normalnie sensacja dnia.

  4. mieszczuch Odpowiedz

    21 maja 2019 at 08:32

    Zapewne powinno się przejść do porządku dziennego i nie zajmować się pijanym (2,5 promila) kierowcą. To jakiś wasz kolega? Dla mnie każda informacja o pijanym za kółkiem jest ważna, jak widać debile znajdują się również w naszym mieście. Ogromnie mnie to wqrwia to taki palant często nie ginie w wypadku a zabija niewinnych. Potrafią odstraszyć pedofilów i dać im 30 lat a kretyni za kierownicą mogą dostać do 2 lat. Nigdy nie będzie lepiej przy takich pseudo-karach. Dlaczego nie grozi takiemu np. 15 lat? Szybko problem pijaków za kółkiem by się rozwiązał.

  5. art Odpowiedz

    21 maja 2019 at 08:49

    Poprawcie wyraz w trzeciej linijce pod zdjęciem.

  6. John Odpowiedz

    21 maja 2019 at 10:01

    Lapac tych pijanych zasrancow poruszajacych sie autami i biczowac na srodku miasta a potem 15 latek i z glowy ztymi lumpami co nad wlasnym lbem nie panuja , a jak smiec jeden z drugim chca po pijaku jezdzic to ustalic dlanich tor zjazdowy obok fredaty i niech jada prosto do wisly , pozniej stworzymy tam muzeum pijanych idiotow

    • opty Odpowiedz

      21 maja 2019 at 10:18

      Dlaczego absurdami budujesz swój świat? Przecież wystarczy stosować przepisy karne które obowiązują w naszym coraz piękniejszym kraju.

      • John Odpowiedz

        21 maja 2019 at 10:49

        Fantazja mnie poniosla ,jestem takim troche marzycielem

  7. Korczi Odpowiedz