Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ŁZY gwiazdą piątkowych obchodów Dni Tarnobrzega 2019 (fotoreportaż)

Lipiec 19, 2019 11:32 PM

Za nami pierwszy dzień obchodów Dni Tarnobrzega 2019, które w tym roku odbywają się nad jeziorem. Gwiazdą piątkowego koncertu był zespół ŁZY, przed którym na scenie wystąpili: Sideny Polak oraz przedstawiciele lokalnej sceny muzycznej, czyli Ian Boon & The Music i ODS.

Podczas Dni Tarnobrzega dostępna jest bezpłatna komunikacja miejska: tutaj

PROGRAM SOBOTNICH DNI TARNOBRZEGA

16:00 Piramide
17:30 Fast Fingers
19:00 Anita Lipnicka
20:30 Bajm
Imprezy towarzyszące:

19 – 20 lipca wakacyjna przystań muzyka taneczna – zagrają: DJ CARL SVAIN DJ KALISH DJ MATI

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

20 Lipca: Run fit kids – 12:00
20 Lipca: Run fit – 16:00
20 Lipca – Holi Festival Święto Kolorów godz: 15:00 – 22:00
20 Lipca – IX Regaty Samorządowe

foto: Piotr Morawski

17 Responses to ŁZY gwiazdą piątkowych obchodów Dni Tarnobrzega 2019 (fotoreportaż)

  1. pum Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 14:36

    Wracając całkowicie trzeźwym jeszcze nie widziałem nigdy tylu padniętych w trawie i krzakach.

    • Alf Odpowiedz

      20 lipca 2019 at 15:47

      Co chcesz 500+. Spożycie w narodzie rośnie na potęgę

      • Goofy Odpowiedz

        20 lipca 2019 at 21:29

        500+dopiero w piatek wyplacaja. Nie sadze,zeby odkladali caly miesiąc zeby miec na picie akurat w ten weekend

  2. Jola Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 17:08

    Trzeba uczcić ze w tbg odbywa się impreza Na trzeźwo widoczne nie da rady

  3. Placzacy Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 18:24

    A ja bez Dni Tarnobrzega codziennie to nie ŁZY nad katastrofą która spotkała Tarnobrzeg w postaci Bożka i Płytka że nie wspomnę o całej radzie miasta z jej niemotą Potanskim.

  4. Mieszkaniec Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 19:06

    Wybraliscie sami takiego prezydenta a teraz narzekanie

  5. koxk Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 19:35

    Pan Prezydent Miasta Tarnobrzeg Darek Paweł Brożek.Wisła Kraków na Reymonta kontra Śląsk Wrocław 0-1!to niespodzianka a Darek Brożek grał całe 90 minut.

  6. Marek Odpowiedz

    20 lipca 2019 at 23:53

    Bajm godzina spoznienia!!! Tak się szanuje publiczność!!!!

  7. Jola Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 06:33

    Profesjonalny koncert Bajmu warto było to zobaczyć. Po koncercie pola nad jeziorem zaslane butelkami po wódce Tak się bawi tarnobrzeg Smutne

    • Artego Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 07:00

      Tarnobrzeg i region – dodaj

  8. Artego Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 06:59

    Ludzi więcej niż w Stalowej na koncertowej trasie TVP2.

  9. Do Artego Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 08:19

    Idź do szkoły Naucz się rachować.Dostales dyspozycję z urzędu miasta liczyć biorących udział w koncercie.?Na takie działania urzędu nie stać Dostałeś polecenie odpisywać na forum zgodnie z linią obrony prezydenta

    • Artego Odpowiedz

      21 lipca 2019 at 09:58

      tak umie rachować i nie jestem z UM – dalej twierdzę, że ludzi więcej niż w Stalowej na TVP 2 – co boli cię stalowiaku prawda????

  10. Uczestnik Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 13:12

    Koncert koncertem ale na codzień należy ronić ŁZY nad miastem Biedne to miasto nie ma szczęścia do włodarzy.

  11. widz Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 14:52

    Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i nie było tego zasłaniającego wszystkim widok wysięgnika z kamerą, tak jak w poprzednich latach. Wtedy to połowa publiczności nic nie widziała.