Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Dni Tarnobrzega 2019. Tłumy na koncercie BAJMU! (fotoreportaż)

Lipiec 21, 2019 8:41 PM

Stare i nowsze przeboje czyli prawdziwe „greatest hits” zaśpiewała tarnobrzeżanom Beata Kozidrak. Koncert zespołu BAJM w ramach Dni Tarnobrzega 2019 przyciągnął nad Jezioro Tarnobrzeskie prawdziwe tłumy.

Przed Bajmem na scenie wystąpiła Anita Lipnicka, wcześniej zaś zagrały lokalne zespoły PIRAMIDE i FAST FINGERS.

W sobotę odbył się również ekstremalny bieg czyli czwarta edycja RUN FIT - obszerny fotoreportaż

Zdjęcia z Holi Festiwala – Święto Kolorów prezentujemy  - tutaj

Zdjęcia z piątkowych obchodów Dni Tarnobrzega – tutaj

 

foto: Piotr Morawski

9 Responses to Dni Tarnobrzega 2019. Tłumy na koncercie BAJMU! (fotoreportaż)

  1. materiał Odpowiedz

    21 lipca 2019 at 22:47

    bedzie coś wiecej czy ludzie maja udostepniac co byli no koncertach

  2. Marek Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 08:24

    mogła chociaż przeprosić za ponad godz spóźnienia !!!!!!!!

  3. Marek Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 08:25

    szkoda, że tych foliowych torebek nie posprzatali po sobie wstyd!!!!!!!!!!!

  4. Jola Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 08:31

    Torebki to nic A te setki flaszek po wodce po koncertach ?????? Tak sie bawi tarnobrzeg

  5. Doda Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 08:43

    Ależ osobistości były : Pan Duma,Pan Kędziora! Pan Kędziora jadąc nad jezioro mógł przy okazji swoich pomysłów o płatnym parkowaniu zachaczyć o sprzedaż zniczy pod cmentarzem. Handel 2 dni w tygodniu, a wrak blokuje 2-3 miejsca parkingowe przez cały tydzień (zamknięty na głucho i służący składowi butelek po alkoholu).Wiem że to nie w temacie ale tak przy okazji skoro już jechał.

    • Doda Odpowiedz

      23 lipca 2019 at 08:10

      O jak miło się zrobiło. Wymienieni Panowie są dla mnie zupełnie nijacy ogólnie mówiąc.Pan Duma mnie osobiście zalazł za skórę ,ale nie są to tematy do poruszania na forum. Rozumiem że redakcja robiła foty (fajne zresztą)publiczności i Panowie się do niej zaliczali,a nie do tzw.”osobistości” miasta na których trzeba specjalnie skierować obiektyw.

  6. Mieszkaniec Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 18:44

    Dodziu kochana a z jakiego to powodu Ci dwaj panowie ością w gardle Ci stoją

  7. Krzysiek Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 19:09

    Krótka wideorelacja z publiczności https://youtu.be/zGJ6FZd0Jts

  8. aniutka Odpowiedz

    22 lipca 2019 at 22:11

    Pan Duma to chyba raczej powinien na festiwale mniejszości jeżdzić.