Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

3 miesięczny areszt za ucieczkę przed policjantami

Grudzień 14, 2019 7:30 AM

Skrajna nieodpowiedzialność, bezmyślność, brawura, to tylko niektóre cechy jakie przypisać możemy kierującym, którzy chcąc uniknąć policyjnej kontroli uciekają przez Policją. Podczas takich pościgów takie osoby za nic mają przepisy ruchu drogowego oraz bezpieczeństwo innych uczestników drogi. Policjanci zaś często z narażeniem własnego życia i zdrowia robią wszystko, aby zatrzymać piratów drogowych.

Taka sytuacja miała miejsce w ubiegły wtorek kilkanaście minut po północy na ul. Lubelskiej w Sandomierzu. Wtedy to sandomierscy policjanci dali sygnał do zatrzymania kierującemu osobowym volvo. 28- letni kierujący miał jednak inne zamiary. Mężczyzna zlekceważył wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania się i zaczął uciekać ulicami Sandomierza.

W trakcie ucieczki kierujący wielokrotnie złamał obowiązujące przepisy ruchu drogowego, wykonywał manewry narażające na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu w tym pasażera, z którym podróżował. Policyjnym pościg zakończył się na terenie Tarnobrzega, gdzie doszło do zatrzymania pojazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wczoraj mężczyzna stanął przed Sądem, który przychylił się do wniosku Prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, a także sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Ponadto tamtej nocy nie zaliczy do udanych pasażer pojazdu, który odrzucił od siebie foliowe zawiniątko, w którym jak się okazało znajdowała się amfetamina. Na dodatek jak się później okazało mężczyzna był poszukiwany i najbliższe 3 lata spędzi w zakładzie karnym.

Opr. MO

foto&źródło: KPP w Sandomierzu

10 Responses to 3 miesięczny areszt za ucieczkę przed policjantami

 1. z hejtem na pan brat Odpowiedz

  14 grudnia 2019 at 10:02

  Hallo Redakcjo!
  Nadajcie proszę jakiś temat z miasta. Może jakaś nieprawidłowość albo że jakieś pismo źle wysłali. Hejt już mi się ciśnie na klawiaturę. Mowa nienawiści w pogotowiu a tu takie ochłapy i nie ma gdzie hejtowac obecnych. :(
  Będzie jakiś gorący temat ???????

  • SUPER Staszek Odpowiedz

   14 grudnia 2019 at 10:29

   Lecz się człowieku. Gorąco to masz pod czaszką jezeli coś tam masz w ogóle. Przeszkadza ci że nadwisla24 to jedyne media w mieście, które przekazują mieszkańcom fakty z pracy urzędu na który idą nasze podatki? Przeszkadza ci że ludzie widzą wszechobecną nieudolność obecnej władzy i mają miejsce gdzie mogą wyrazić publicznie swoje żale?

  • Mar Odpowiedz

   14 grudnia 2019 at 14:06

   Nie ma co hejtować, czyli czepiać się czyjegoś wyglądu, pochodzenia czy rodziny (np. nacechowane negatywnie kłamstwo na czyjś temat to nie hejt, tylko oszczerstwo). Ale jeżeli ktoś np. kradnie, to nie będzie hejtem, zniesławieniem ani czymkolwiek podobnym stwierdzenie np. że osoba ta kradnie lub jest złodziejem, albo wyrażenie opinii np. że nie powinna kraść albo jest człowiekiem niezasługującym na szacunek.

   Co do tematów, to NW24 ogranicza się głównie do spraw bieżących. Gdyby byli złośliwi, to zrobiliby np. fotorelację ze stanu niektórych ulic w mieście 😉

  • Mar Odpowiedz

   14 grudnia 2019 at 14:07

   Nie ma co hejtować, czyli czepiać się czyjegoś wyglądu, pochodzenia czy rodziny (np. nacechowane negatywnie kłamstwo na czyjś temat to nie hejt, tylko oszczerstwo). Ale jeżeli ktoś np. kradnie, to nie będzie hejtem, zniesławieniem ani czymkolwiek podobnym stwierdzenie np. że osoba ta kradnie lub jest złodziejem, albo wyrażenie opinii np. że nie powinna kraść albo jest człowiekiem niezasługującym na szacunek.

   Co do tematów, to redakcja ogranicza się w zasadzie do spraw bieżących. Gdyby byli złośliwi, to zrobiliby np. fotorelację ze stanu niektórych ulic w mieście 😉

 2. Mieszkaniec Odpowiedz

  15 grudnia 2019 at 08:22

  Zawsze mnie zadziwia nieodgadniona mądrość naszych sądów.Durczokowi grozi nawet 25 lat pozbawienia wolności i areszt nie jest potrzebny.O decyzjach sądów w sprawie Najsztuba i Frasyniuka nawet nie warto wspominać

  • Mar Odpowiedz

   15 grudnia 2019 at 09:49

   Fakt, niektóre orzeczenia szkoda komentować. Ale akurat w tym przypadku sam sobie winien – po co uciekał? Człowiek rozsądny jak widzi jadącą za nim dyskotekę, to stanie dla świętego spokoju, nawet jeśli nie jego chcą zatrzymać.

   • MUREM ZA PIS Odpowiedz

    15 grudnia 2019 at 18:54

    JA NIGDY SIE NIEZATRZYMUJE I MAM WYJEBANE NA RUDEGO Z PEŁO!

    • anon Odpowiedz

     17 grudnia 2019 at 13:11

     do czego to napisałes pisiorze pismaku nie wierz na wed za kim jesteś śmieszne sam jesteś rudu wina pisu

 3. Grażyna z ocic Odpowiedz

  15 grudnia 2019 at 19:16

  Panie Redaktorze. Ten kalendarz jak i zdjęcia są po prostu przepiękne !. Nie możemy się napatrzeć wraz z mężem Ryszardem.
  Szkoda że ten kalendarz nie może być miejskim kalendarzem bo z pewnością byłby najpiękniejszym kalendarzem miasta w historii.
  Panie redaktorze proszę się nie poddawać jest Pan jedynym niezależnym redaktorem i niezłomną osobą w Naszym mieście. Panu należy się pomnik i ogromne wyróżnienia.
  Jest Pan ten wspaniałym społecznikiem żyjącym w zgodzie z naturą. Pana inicjatywa budek dla jeżyków bez wątpienia przyczyniła się do spadku ilości komarów w Tarnobrzegu. Dzięki temu w tym roku Tarnobrzeg nie miał jak ościenne miasta problemu z komarami.

  Dziękujemy !!!!

 4. anon Odpowiedz

  17 grudnia 2019 at 13:09

  dorzywocie dla gnoja grubasa jołopa i żeby nigdy nie jeżdził nie dostał prawka tak jezdza gnoje za szybko nie patrza na nic bez rozumu cpuny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>