Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Grudzień 24, 2019 6:05 AM

Wszystkim Internautom

składamy pełne ciepła i serdeczności życzenia Bożonarodzeniowe

by ten szczególny czas wypełniały radość oraz spokój.

 Niech w Nowym Roku 2020

spełnią się Wasze wszelkie marzenia

życzymy aby był on dla Was pełen optymizmu,

i czasem realizacji osobistych zamierzeń

 Redakcja Portalu NadWisłą24.pl

16 Responses to ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

  1. donosiciel Odpowiedz

    24 grudnia 2019 at 08:30

    Czy masz panie Morawski licencje na robienie zdjęć z drona? Czekamy na skan – tutaj, szybciutko i publicznie.

    • czytelnik portalu Nadwislą24 Odpowiedz

      24 grudnia 2019 at 08:55

      Ty esbecka mendo. Kim był Twój dziadek zapewne w UB a Ty po nim przejołeś te zwyczaje!!!!!!

      • ivan_drago Odpowiedz

        24 grudnia 2019 at 09:45

        może ma dziadka majora sb jak cenckiewicz ?
        najwięcej teraz esbeków i komuchów w pisuarze.kryże,piotrowicz,iwulski.
        i dzieci resortowych i pzpru jak zero czy klempa.

        • kola bieri Odpowiedz

          24 grudnia 2019 at 10:25

          Tych kilku to wszyscy znają odkryj karty tych: Kodziarzy, Obronców konstytucji , Wolnych sądów i dzieci resortowych a ukażesz całą dość liczną plejadę esbecko-komunistyczną

          • Obserwator Odpowiedz

            25 grudnia 2019 at 12:56

            A w urzędzie miasta paru kodziarzy pracuje a jeden nawet pełni wazna funkcje. I dzieci rodziców z poprzedniej epoki też się znajdzie Maja się dobrze bo Bożek to ojciec wszystkich Polaków.

    • antymorazzki Odpowiedz

      25 grudnia 2019 at 00:13

      A na kiego mu licencja ? Gdzie jest pies z wólki ????

    • znajomy Odpowiedz

      25 grudnia 2019 at 00:42

      „Donosicielu” licencje to ma agent 007 :) Do komercyjnego robienia zdjęć dronem potrzebne jest świadectwo kwalifikacji. Myślisz że Piotr go nie posiada? Rusz szarą komórką o ile jeszcze ją posiadasz i się nie ośmieszaj ha ha ha

  2. Zuzu Odpowiedz

    24 grudnia 2019 at 08:59

    Dziękuję i wzajemnie ????

  3. Zuzu Odpowiedz

    24 grudnia 2019 at 09:00

    Oczywiście, wzajemnie :)

  4. Mar Odpowiedz

    24 grudnia 2019 at 09:38

    Dziękuję i wzajemnie :)

  5. syl Odpowiedz

    24 grudnia 2019 at 10:56

    „upiękniałeś” polskę – „upiękniasz” i święta

  6. Mar Odpowiedz

    25 grudnia 2019 at 09:57

    Jan 3: 16-21

    16 Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
    17 Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.
    18 Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.
    19 A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe.
    20 Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków.
    21 Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego dokonane są w Bogu.

  7. Mieszkaniec Odpowiedz

    25 grudnia 2019 at 12:53

    Do Redakcji Nadwisla24. Wszystkiego najlepszego aby nikt z Redakcji nie uległ pokusie stracić dziennikarski obowiązek patrzenia władzy na ręce

  8. Diksi Odpowiedz

    25 grudnia 2019 at 13:11

    Wszystkim powinna przyświecać zasada – nie słódź, nie hejtuj – a komentuj. Wesołych Świąt życzę wszystkim czytelnikom NW24

  9. Bolo Odpowiedz

    26 grudnia 2019 at 16:37

    D Z I Ę K U J E M Y Z A Ż Y C Z E N I A – I N T E R N A U C I :)

  10. kasta Odpowiedz

    27 grudnia 2019 at 16:15

    pod sądem niema nikogo,stare komuchy ,sb-ki,heja!pokwiczeć,hahahahaha