Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Enea rozpoczyna nowy sezon z mistrzyniami Europy (zdjęcia oraz video HD)

Styczeń 8, 2020 9:42 AM

Enea będzie wspierać KTS Enea Siarka Tarnobrzeg w nowym sezonie. Jest to kontynuacja dobrej współpracy będącej wynikiem sukcesów tenisistek osiągniętych w poprzednim sezonie.

W 2019 roku KTS Enea Siarka Tarnobrzeg odniosła dwa bardzo duże sukcesy. Po raz kolejny obroniła tytuł Mistrza Polski, a także zatriumfowała w Lidze Mistrzyń. Podczas konferencji która odbyła się 7 stycznia, Zbigniew Nęcek, trener klubu podkreślił, że był to najlepszy rok w historii istnienia tarnobrzeskiego klubu.

– Wygraliśmy wszystkie mecze w ekstraklasie. Jesteśmy najlepszą drużyną w Europie. O ten tytuł walczyliśmy od wielu lat. Tym bardziej cieszę się, że współpracujemy z firmą Enea, dzięki której mamy możliwość kontynuacji naszych działań – powiedział Zbigniew Nęcek, trener KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

Enaea działa na rzecz lokalnego sportu i kultury, a w szczególności na rzecz sportu młodzieżowego. Wspiera młode talenty i kontynuuje projekty z poprzednich lat.

– Cieszymy się ze współpracy z klubem, tym bardziej, , że w minionym już roku nasze tenisistki odniosły sukcesy na skalę europejską. Jesteśmy dumni że możemy współpracować z najlepszym w europie klubem tenisa stołowego. Sukcesy, której odnosi klub spowodowały, że chcemy kontynuować nasze wspólne działania także w tym roku – powiedział Andrzej Wicik, wiceprezes Enei Połaniec.

– Ogromnie cieszę się z przedłużenia współpracy pomiędzy spółką Enea, a KTS Siarką Tarnobrzeg. Jestem pewien, że przełoży się to na jeszcze większą rozpoznawalność spółki, przyspieszy rozwój organizacyjny i sportowy klubu, przyciągnie do tenisa stołowego setki młodych ludzi i pomoże w osiągnięciu kolejnych sukcesów sportowych – dodał Tomasz Poręba, europoseł z okręgu podkarpackiego.

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg odnosi sukcesy zarówno w Polsce jak i w Europie. Klub dwukrotnie występował w finale Europejskiej Ligi Mistrzyń, a w sezonie 2018/2019 po raz pierwszy w historii Polski wygrał te rozgrywki. W obecnym sezonie, 10 stycznia zawodniczki zmierzą się z drużyną z Czech w 1/8 finału. Tarnobrzeski klub 28 krotnie zdobył tytuł Mistrza Polski, a od trzynastu sezonów z rzędu nie oddaje korony. Tym samym KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zdominował rozgrywki ekstraklasy, w których jest niepokonany od ośmiu lat, nie przegrywając żadnego meczu an arenie krajowej. Klub, który aktywnie działa od 1987 roku, przygotowuje się już do kolejnych turniejów.

Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie , aktywnie angażuje się w projekty sponsoringowe w regionach, w których najaktywniej działa. Firma wspiera m.in. drużyny siatkarskie i koszykarskie, a także edukację sportową dzieci w ramach Enei Akademii Sportu.

info: materiały prasowe

foto&video: Piotr Morawski

43 Responses to Enea rozpoczyna nowy sezon z mistrzyniami Europy (zdjęcia oraz video HD)

  1. Zenek Odpowiedz

    8 stycznia 2020 at 10:00

    Marnowanie publicznej kasy na drużynę, w której jest jedna Polka – rezerwowa 40- letnia Kinga Stefańska.

    Mecze ligowe tej wspaniałej drużyny ogląda kilka osób, mecze pucharowe niewiele więcej.

    Ale nieswoje pieniądze łatwo się wydaje.

    PS. Oczywiście tam gdzie są kamery i wywiady nie mogło zabraknąć uśmiechu Dariusza z Krosna.

    • Mar Odpowiedz

      8 stycznia 2020 at 12:24

      Ludziom widocznie to nie przeszkadza. Może lud tarnobrzeski zmądrzeje do 2023 roku tłukąc się po dziurach w tunelach z plandeki oraz płacąc co raz wyższe podatki i rachunki za wodę, ścieki i śmieci, potrzebne na opłacenie tego wszystkiego.

    • art Odpowiedz

      8 stycznia 2020 at 14:19

      Zawodniczką KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg jest też Agata Zakrzewska.

    • Chluba miasta i chluba kraju!! Odpowiedz

      8 stycznia 2020 at 14:47

      Nie kompromituj się „Zenek” bo po pierwsze Kinga to kapitan i podpora zespołu nie żadna rezerwowa i wieku się kobietom nie wspomina (kultura) Po drugie 26 x mistrzostwo Polski, Mistrzostwo w Pucharze ETTU: 2014/2015
      2. miejsce w Lidze Mistrzyń ETTU: 2015/2016, 2016/2017
      26-krotny Drużynowy Mistrz Polski (sezony 1990/91 do 2004/05 oraz od 2006/07 do 2016/2017)
      2-krotny Wicemistrz Polski (sezony 1989/90 i 2005/06)
      2. miejsce w Pucharze Europy: 1998/99[2]
      2. miejsce w Pucharze ETTU: 2007/2008, 2008/2009, 2009/2010, 2012/2013
      3-4. miejsce w Lidze Mistrzyń ETTU: 2013/2014
      3-4. miejsce w Pucharze ETTU: 2001/2002, 2010/2011, 2011/2012

      • Zenek Odpowiedz

        8 stycznia 2020 at 17:38

        Kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie! ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

        Pytanie retoryczne.

        Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

        Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej w swoją zabawę, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

        A nie firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
        Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

      • Zenek Odpowiedz

        8 stycznia 2020 at 17:41

        Kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie!) ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

        Pytanie retoryczne.

        Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

        Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej w swoją zabawę, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

        A nie firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
        Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

      • Pasjonat sportu Odpowiedz

        9 stycznia 2020 at 00:42

        Jest to niewątpliwie spora ilość sukcesów, ale jakie one mają znaczenie dla Tarnobrzega najlepiej obrazuje niedzielne spotkanie. Na palcach jednej ręki można policzyć kibiców, którzy oglądali ten 45 minutowy pojedynek. Zastanawiam się tylko, jakie korzyści ma dana firma bądź spółka (w tym przypadku Enea) ze sponsorowania i wspierania takiej drużyny, skoro praktycznie nikt tego nie ogląda, nikt się tylko nie interesuje (pomiam Hetmana, bo oni nijako z musu zostali zaproszeni do kibicowania).

  2. ivan_drago Odpowiedz

    8 stycznia 2020 at 11:50

    lepsze to niż na 6 ligowych kopaczy w większości też spoza miasta i regionu.

  3. Denis Odpowiedz

    8 stycznia 2020 at 15:02

    Hejterzy nawet sport chcą niszczyć w Tarnobrzegu – nie interesuje cię to zajmij się czym innym, nie dałeś nie wypominaj – tylko spierdal..j jak najdalej stąd – KTS Enea Siarka Tarnobrzeg to dumą miasta i regionu.

    • Mar Odpowiedz

      8 stycznia 2020 at 15:19

      Po pierwsze podaj prawną definicję hejtu / hejtera. Po drugie jeżeli jesteś dumny z miejscowych klubów sportowych, to dotuj je z własnej kieszeni. Po trzecie każdy daje pieniądze na dotacje ze środków publicznych w podatkach, np. VAT.

      • z grubsza Odpowiedz

        8 stycznia 2020 at 15:36

        po drugie)dotowanie instytucji społecznych w tym klubów sportowych jest ustawowym obowiązkiem jednostek terytorialnych (miast ,gmin, województw) prywatne dotacje są prywatną sprawą sponsora.

      • Mar Odpowiedz

        13 stycznia 2020 at 22:10

        Jaki przepis prawny stanowi, że „dotowanie instytucji społecznych w tym klubów sportowych jest ustawowym obowiązkiem jednostek terytorialnych”?

      • Mar Odpowiedz

        13 stycznia 2020 at 22:11

        Podaj proszę przepis prawny stanowiący, że „dotowanie instytucji społecznych w tym klubów sportowych jest ustawowym obowiązkiem jednostek terytorialnych”?

    • nib Odpowiedz

      8 stycznia 2020 at 15:27

      Nadużyłeś słowo hejter! Dlatego że modne i każdy tępak go używa chcąc podnieść poziom swojej marnej elokwencji czy z innego powodu?

  4. Ewan Odpowiedz

    8 stycznia 2020 at 18:34

    A co tam robi bożek? Co im pomógł w załatwianiu kasy z Enei, że poszedł się lansować przed aparatami? Jego parcie na szkło nie ma końca… Wstyd :(

  5. Zenek Odpowiedz

    8 stycznia 2020 at 18:38

    Nie jestem hejterem, bo nikogo nie obrażam, a tylko obruszam się na bezsensowne wydawanie publicznych pieniędzy.

    Bo kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie!) ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

    Pytanie retoryczne.

    Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

    Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej w swoją zabawę, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

    A nie firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
    Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

  6. art Odpowiedz

    8 stycznia 2020 at 19:55

    A co tu robi Ewan? Chłopie naucz się pisać z dużej litery. Nazwiska piszemy z dużej litery.

    • belfer Odpowiedz

      8 stycznia 2020 at 20:43

      nie każdy ma tak ograniczoną wyobrażnię jak ty i kojarzy „bożka”tylko z nazwiskiem .

      • Ewan Odpowiedz

        8 stycznia 2020 at 22:11

        Dokładnie tak, na ostatniej sesji RM Bożek powiedział, że nie jest Bogiem, tylko bożkiem… Ale i tak nadal się zastanawiam co bożek tam robił?

        A już wiem… Robił za ojca cudzego sukcesu… To mu wychodzi najlepiej…

      • art Odpowiedz

        9 stycznia 2020 at 07:47

        Nie mam ograniczonej wyobraźni jak napisałeś

        • gebels Odpowiedz

          9 stycznia 2020 at 10:07

          napisz to sto razy i może ktoś uwierzy

          • art Odpowiedz

            9 stycznia 2020 at 23:04

            ,,Wspaniały” pomysł. Brak słów.

            • kokon Odpowiedz

              10 stycznia 2020 at 09:55

              nic nie mów tylko pomyśl – jeśli potrafisz!!

  7. Zenek Odpowiedz

    9 stycznia 2020 at 09:27

    Nie jestem hejterem, bo nikogo nie obrażam, a tylko obruszam się na bezsensowne wydawanie publicznych pieniędzy.

    Bo kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie!) ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

    Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

    Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej ping-ponga, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

    A nie za pieniądze firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
    Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

    • rychu Odpowiedz

      9 stycznia 2020 at 10:21

      Toja opinia jest niszowa, dyletancka i bez znaczenia bo za te twoje pieniądze nawet piłeczki do pin-ponga nie kupiłby.Bezsprzeczne jest że o Tbg dowidziała się ~ cała Europa dzięki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg . Deprecjonowanie tego jest oznaką zacofania i prostactwa

      • Mar Odpowiedz

        9 stycznia 2020 at 10:47

        Pozwól że zadam ci dwa pytania – może odpowiesz na nie merytorycznie.
        1) Skoro dzięki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg o Tbg dowiedziała się cała Europa, to kiedy do Tarnobrzega przybywają wynikający z tego odwiedzający z Europy?
        2) Co Tarnobrzeg ma do zaoferowania odwiedzającym z Europy, o których mowa w pkt 1?

      • Mar Odpowiedz

        9 stycznia 2020 at 10:48

        Pozwól że zadam ci dwa pytania.
        1) Skoro dzięki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg o Tbg dowiedziała się cała Europa, to kiedy do Tarnobrzega przybywają wynikający z tego odwiedzający z Europy?
        2) Co Tarnobrzeg ma do zaoferowania odwiedzającym z Europy, o których mowa w pkt 1?

        • rychu Odpowiedz

          9 stycznia 2020 at 12:51

          z takich zadanych pytań oczekujesz racjonalnych odpowiedzi? to ja podam ci analogiczne pytanie do twoich frazesów – skoro umiesz pisać to dlaczego nie piszesz mądrych sformułowań

          • Mar Odpowiedz

            9 stycznia 2020 at 13:21

            Unikasz odpowiedzi, co wskazuje na to, że oprócz drużyn rywalizujących z KTS Enea do Tarnobrzega nie przyjeżdżają ludzie z Europy w związku miejscowym klubem tenisa stołowego. Także pozostaje ci być dumnym, bo innych niż duma korzyści z ich sukcesów dla miasta nie ma.

            • rycho Odpowiedz

              9 stycznia 2020 at 16:36

              Durnotą odpowiadasz (nie przyjeżdżają ludzie z Europy w związku miejscowym klubem tenisa) to perfidne kłamstwo przecież sami zawodnicy i trenerzy oraz działacze ,kierowcy autokarów i chociaż nieliczni kibice -to co jest!!! Niestety jesteś dyletantym a samym uporem wiedzy się nie zdobywa.

              • Mar Odpowiedz

                9 stycznia 2020 at 16:57

                Jeżeli nie dostrzegasz lub nie rozumiesz użytego przeze mnie sformułowania „oprócz drużyn rywalizujących z KTS Enea”, to nie mogę ci pomóc.

                • rychu

                  9 stycznia 2020 at 20:54

                  Tupet się ma i nic więcej, ty sam sobie nie jesteś już w stanie sobie pomóc więc wolontariusz z ciebie żaden tylko cieniutki ośli intrygant z poglądami cepa który przynosi wstyd miastu.

          • Mar Odpowiedz

            9 stycznia 2020 at 21:33

            No to kiedy w Tarnobrzegu następna wizyta kibiców tenisa stołowego z Europy w liczbie co najmniej 20 osób?

      • Manie Odpowiedz

        9 stycznia 2020 at 12:04

        Moją opinię najwyraźniej podziela zdecydowana większość mieszkańców naszego miasta, która ma w głębokim poważaniu sukcesy KTS i na mecze nie przychodzi.

        Teksty o tym, że drużyna rozsławiła Tarnobrzeg w Europie trudno traktować inaczej jak nieśmieszny żart.

        Bo nie podasz nawet jednego przykładu – co nasze miasto zyskało na tym niby „rozsławieniu”

        A ja ci podam co straciło na tym: dużo,dużo,dużo pieniędzy. I tak od wielu, wielu, wielu lat.

        Naprawdę już czas, żeby Nęcek przestał rozsławiać Tarnobrzeg w Europie, bo nam się od tej sławy w du… poprzewraca. Może niech zacznie rozsławiać Połaniec.

        • rychu Odpowiedz

          9 stycznia 2020 at 12:51

          wyżej nazwałem twoje „zalety intelektualne”i dlatego merytoryczna dyskusja stała się niemożliwa tym bardziej że(sam przyznałeś) masz porzewracane ( tu i ówdzie)

        • rychu Odpowiedz

          9 stycznia 2020 at 21:03

          Trzeba naprawdę mieć zryty czereb aby uważasć że jeśli ktoś nie idzie na mecz tenisa st. to uważa że trzeba tą drużynę wyeliminować z miasta !! GDZIE TU JAKAŚ LOGIKA?.SORY ALE Z TAKIM EGZEMPLARZEM „INETEKUALNYM” NIE BĘDĘ CZASU TRACIŁ .

          • rychu Odpowiedz

            9 stycznia 2020 at 21:07

            PS.Ja nie chodzę na mecze na hali bo ogladam każdy mecz w telewizji dzięki sponsorowi ENEA

            • Manie Odpowiedz

              10 stycznia 2020 at 08:46

              Odpowiem ci w twoim stylu: trzeba być kompletnym idiotą, żeby nabierać się na głodne kawałki Nęcka, które serwuje od 30 lat, że drużyna tenisa stołowego jest świetną reklamą miasta. Dzięki czemu przynosi mu spore korzyści.

              Niestety, nikt poza paroma frazesami nie potrafi wymienić tych korzyści.

              Ani jednej.

              • apel Odpowiedz

                10 stycznia 2020 at 09:51

                …..wyjdż z swoją odkrywczą „teorią” na ulicę ,do ludzi -przekonasz się kto jest idiotą. a niestety mamy ich coraz więcej to przykład wyrażania swych myśli autor;”spoko” {tylko jak to bedzie wygadac z osobami co mnie wiecej wiedza o co kaman tylko beda sie chcieli doszkolic} —-Ratuj się Tarnobrzeg bo giniesz intelektualnie , kulturowo i finansowo

  8. enyaw Odpowiedz

    9 stycznia 2020 at 12:47

    Bożek przyszedł ogrzać się w blasku fleszy ???

  9. Gość Odpowiedz

    9 stycznia 2020 at 23:40

    Ale chyba tyle co kopana od miasta w tym roku to żadna inna dyscyplina nie dostała.

  10. siarkop Odpowiedz

    13 stycznia 2020 at 22:02

    Siarkopol też sponsoruje??

  11. Staszek Odpowiedz

    16 stycznia 2020 at 13:53

    Nie mam nic do tenisa stołowego. Nie mam nic do Pana Zbyszka Nęcka. Nie mam nic przeciwko żeby grały tak jak w tym meczu przeciwko dzieciom. Aleeee….

    Śmiech mnie pusty ogarnia jak słyszę, że są plany na prace z dziećmi i młodzieżą. Przecież to jakiś żart, że zespół z około 30 letnią historią dopiero się budzi, że trzeba zająć się dziećmi…. Żarty ….