Enea rozpoczyna nowy sezon z mistrzyniami Europy (zdjęcia oraz video HD)

Enea będzie wspierać KTS Enea Siarka Tarnobrzeg w nowym sezonie. Jest to kontynuacja dobrej współpracy będącej wynikiem sukcesów tenisistek osiągniętych w poprzednim sezonie.

W 2019 roku KTS Enea Siarka Tarnobrzeg odniosła dwa bardzo duże sukcesy. Po raz kolejny obroniła tytuł Mistrza Polski, a także zatriumfowała w Lidze Mistrzyń. Podczas konferencji która odbyła się 7 stycznia, Zbigniew Nęcek, trener klubu podkreślił, że był to najlepszy rok w historii istnienia tarnobrzeskiego klubu.

– Wygraliśmy wszystkie mecze w ekstraklasie. Jesteśmy najlepszą drużyną w Europie. O ten tytuł walczyliśmy od wielu lat. Tym bardziej cieszę się, że współpracujemy z firmą Enea, dzięki której mamy możliwość kontynuacji naszych działań – powiedział Zbigniew Nęcek, trener KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

Enaea działa na rzecz lokalnego sportu i kultury, a w szczególności na rzecz sportu młodzieżowego. Wspiera młode talenty i kontynuuje projekty z poprzednich lat.

– Cieszymy się ze współpracy z klubem, tym bardziej, , że w minionym już roku nasze tenisistki odniosły sukcesy na skalę europejską. Jesteśmy dumni że możemy współpracować z najlepszym w europie klubem tenisa stołowego. Sukcesy, której odnosi klub spowodowały, że chcemy kontynuować nasze wspólne działania także w tym roku – powiedział Andrzej Wicik, wiceprezes Enei Połaniec.

– Ogromnie cieszę się z przedłużenia współpracy pomiędzy spółką Enea, a KTS Siarką Tarnobrzeg. Jestem pewien, że przełoży się to na jeszcze większą rozpoznawalność spółki, przyspieszy rozwój organizacyjny i sportowy klubu, przyciągnie do tenisa stołowego setki młodych ludzi i pomoże w osiągnięciu kolejnych sukcesów sportowych – dodał Tomasz Poręba, europoseł z okręgu podkarpackiego.

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg odnosi sukcesy zarówno w Polsce jak i w Europie. Klub dwukrotnie występował w finale Europejskiej Ligi Mistrzyń, a w sezonie 2018/2019 po raz pierwszy w historii Polski wygrał te rozgrywki. W obecnym sezonie, 10 stycznia zawodniczki zmierzą się z drużyną z Czech w 1/8 finału. Tarnobrzeski klub 28 krotnie zdobył tytuł Mistrza Polski, a od trzynastu sezonów z rzędu nie oddaje korony. Tym samym KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zdominował rozgrywki ekstraklasy, w których jest niepokonany od ośmiu lat, nie przegrywając żadnego meczu an arenie krajowej. Klub, który aktywnie działa od 1987 roku, przygotowuje się już do kolejnych turniejów.

Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie , aktywnie angażuje się w projekty sponsoringowe w regionach, w których najaktywniej działa. Firma wspiera m.in. drużyny siatkarskie i koszykarskie, a także edukację sportową dzieci w ramach Enei Akademii Sportu.

info: materiały prasowe

foto&video: Piotr Morawski

43
Dodaj komentarz

11 Wątków komentarzy
32 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
21 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zenek

Marnowanie publicznej kasy na drużynę, w której jest jedna Polka – rezerwowa 40- letnia Kinga Stefańska.

Mecze ligowe tej wspaniałej drużyny ogląda kilka osób, mecze pucharowe niewiele więcej.

Ale nieswoje pieniądze łatwo się wydaje.

PS. Oczywiście tam gdzie są kamery i wywiady nie mogło zabraknąć uśmiechu Dariusza z Krosna.

Mar

Ludziom widocznie to nie przeszkadza. Może lud tarnobrzeski zmądrzeje do 2023 roku tłukąc się po dziurach w tunelach z plandeki oraz płacąc co raz wyższe podatki i rachunki za wodę, ścieki i śmieci, potrzebne na opłacenie tego wszystkiego.

art

Zawodniczką KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg jest też Agata Zakrzewska.

Chluba miasta i chluba kraju!!

Nie kompromituj się „Zenek” bo po pierwsze Kinga to kapitan i podpora zespołu nie żadna rezerwowa i wieku się kobietom nie wspomina (kultura) Po drugie 26 x mistrzostwo Polski, Mistrzostwo w Pucharze ETTU: 2014/2015
2. miejsce w Lidze Mistrzyń ETTU: 2015/2016, 2016/2017
26-krotny Drużynowy Mistrz Polski (sezony 1990/91 do 2004/05 oraz od 2006/07 do 2016/2017)
2-krotny Wicemistrz Polski (sezony 1989/90 i 2005/06)
2. miejsce w Pucharze Europy: 1998/99[2]
2. miejsce w Pucharze ETTU: 2007/2008, 2008/2009, 2009/2010, 2012/2013
3-4. miejsce w Lidze Mistrzyń ETTU: 2013/2014
3-4. miejsce w Pucharze ETTU: 2001/2002, 2010/2011, 2011/2012

Zenek

Kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie! ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

Pytanie retoryczne.

Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej w swoją zabawę, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

A nie firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

Zenek

Kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie!) ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

Pytanie retoryczne.

Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej w swoją zabawę, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

A nie firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

Pasjonat sportu

Jest to niewątpliwie spora ilość sukcesów, ale jakie one mają znaczenie dla Tarnobrzega najlepiej obrazuje niedzielne spotkanie. Na palcach jednej ręki można policzyć kibiców, którzy oglądali ten 45 minutowy pojedynek. Zastanawiam się tylko, jakie korzyści ma dana firma bądź spółka (w tym przypadku Enea) ze sponsorowania i wspierania takiej drużyny, skoro praktycznie nikt tego nie ogląda, nikt się tylko nie interesuje (pomiam Hetmana, bo oni nijako z musu zostali zaproszeni do kibicowania).

ivan_drago

lepsze to niż na 6 ligowych kopaczy w większości też spoza miasta i regionu.

Denis

Hejterzy nawet sport chcą niszczyć w Tarnobrzegu – nie interesuje cię to zajmij się czym innym, nie dałeś nie wypominaj – tylko spierdal..j jak najdalej stąd – KTS Enea Siarka Tarnobrzeg to dumą miasta i regionu.

Mar

Po pierwsze podaj prawną definicję hejtu / hejtera. Po drugie jeżeli jesteś dumny z miejscowych klubów sportowych, to dotuj je z własnej kieszeni. Po trzecie każdy daje pieniądze na dotacje ze środków publicznych w podatkach, np. VAT.

z grubsza

po drugie)dotowanie instytucji społecznych w tym klubów sportowych jest ustawowym obowiązkiem jednostek terytorialnych (miast ,gmin, województw) prywatne dotacje są prywatną sprawą sponsora.

Mar

Jaki przepis prawny stanowi, że „dotowanie instytucji społecznych w tym klubów sportowych jest ustawowym obowiązkiem jednostek terytorialnych”?

Mar

Podaj proszę przepis prawny stanowiący, że „dotowanie instytucji społecznych w tym klubów sportowych jest ustawowym obowiązkiem jednostek terytorialnych”?

nib

Nadużyłeś słowo hejter! Dlatego że modne i każdy tępak go używa chcąc podnieść poziom swojej marnej elokwencji czy z innego powodu?

Ewan

A co tam robi bożek? Co im pomógł w załatwianiu kasy z Enei, że poszedł się lansować przed aparatami? Jego parcie na szkło nie ma końca… Wstyd 🙁

Zenek

Nie jestem hejterem, bo nikogo nie obrażam, a tylko obruszam się na bezsensowne wydawanie publicznych pieniędzy.

Bo kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie!) ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

Pytanie retoryczne.

Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej w swoją zabawę, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

A nie firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

art

A co tu robi Ewan? Chłopie naucz się pisać z dużej litery. Nazwiska piszemy z dużej litery.

belfer

nie każdy ma tak ograniczoną wyobrażnię jak ty i kojarzy „bożka”tylko z nazwiskiem .

Ewan

Dokładnie tak, na ostatniej sesji RM Bożek powiedział, że nie jest Bogiem, tylko bożkiem… Ale i tak nadal się zastanawiam co bożek tam robił?

A już wiem… Robił za ojca cudzego sukcesu… To mu wychodzi najlepiej…

art

Nie mam ograniczonej wyobraźni jak napisałeś

gebels

napisz to sto razy i może ktoś uwierzy

art

,,Wspaniały” pomysł. Brak słów.

kokon

nic nie mów tylko pomyśl – jeśli potrafisz!!

Zenek

Nie jestem hejterem, bo nikogo nie obrażam, a tylko obruszam się na bezsensowne wydawanie publicznych pieniędzy.

Bo kogo oprócz Nęcka i garstki (dosłownie!) ludzi w mieście interesuje to kolekcjonowanie tytułów w tej niszowej dyscyplinie?

Ludzie mają to gdzieś a efekt marketingowy jest żaden, bo mediów nie interesują sukcesy naszych mistrzyń.

Nie mam jednak nic przeciwko temu, żeby Nęcek bawił się dalej ping-ponga, tylko niech to robi za prywatne pieniądze.

A nie za pieniądze firm należących do Skarbu Państwa: Enea, Siarkopol i do miasta.
Czyli niech nie bawi się za moje pieniądze.

rychu

Toja opinia jest niszowa, dyletancka i bez znaczenia bo za te twoje pieniądze nawet piłeczki do pin-ponga nie kupiłby.Bezsprzeczne jest że o Tbg dowidziała się ~ cała Europa dzięki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg . Deprecjonowanie tego jest oznaką zacofania i prostactwa

Mar

Pozwól że zadam ci dwa pytania – może odpowiesz na nie merytorycznie.
1) Skoro dzięki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg o Tbg dowiedziała się cała Europa, to kiedy do Tarnobrzega przybywają wynikający z tego odwiedzający z Europy?
2) Co Tarnobrzeg ma do zaoferowania odwiedzającym z Europy, o których mowa w pkt 1?

Mar

Pozwól że zadam ci dwa pytania.
1) Skoro dzięki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg o Tbg dowiedziała się cała Europa, to kiedy do Tarnobrzega przybywają wynikający z tego odwiedzający z Europy?
2) Co Tarnobrzeg ma do zaoferowania odwiedzającym z Europy, o których mowa w pkt 1?

rychu

z takich zadanych pytań oczekujesz racjonalnych odpowiedzi? to ja podam ci analogiczne pytanie do twoich frazesów – skoro umiesz pisać to dlaczego nie piszesz mądrych sformułowań

Mar

Unikasz odpowiedzi, co wskazuje na to, że oprócz drużyn rywalizujących z KTS Enea do Tarnobrzega nie przyjeżdżają ludzie z Europy w związku miejscowym klubem tenisa stołowego. Także pozostaje ci być dumnym, bo innych niż duma korzyści z ich sukcesów dla miasta nie ma.

rycho

Durnotą odpowiadasz (nie przyjeżdżają ludzie z Europy w związku miejscowym klubem tenisa) to perfidne kłamstwo przecież sami zawodnicy i trenerzy oraz działacze ,kierowcy autokarów i chociaż nieliczni kibice -to co jest!!! Niestety jesteś dyletantym a samym uporem wiedzy się nie zdobywa.

Mar

Jeżeli nie dostrzegasz lub nie rozumiesz użytego przeze mnie sformułowania „oprócz drużyn rywalizujących z KTS Enea”, to nie mogę ci pomóc.

rychu

Tupet się ma i nic więcej, ty sam sobie nie jesteś już w stanie sobie pomóc więc wolontariusz z ciebie żaden tylko cieniutki ośli intrygant z poglądami cepa który przynosi wstyd miastu.

Mar

No to kiedy w Tarnobrzegu następna wizyta kibiców tenisa stołowego z Europy w liczbie co najmniej 20 osób?

Manie

Moją opinię najwyraźniej podziela zdecydowana większość mieszkańców naszego miasta, która ma w głębokim poważaniu sukcesy KTS i na mecze nie przychodzi.

Teksty o tym, że drużyna rozsławiła Tarnobrzeg w Europie trudno traktować inaczej jak nieśmieszny żart.

Bo nie podasz nawet jednego przykładu – co nasze miasto zyskało na tym niby „rozsławieniu”

A ja ci podam co straciło na tym: dużo,dużo,dużo pieniędzy. I tak od wielu, wielu, wielu lat.

Naprawdę już czas, żeby Nęcek przestał rozsławiać Tarnobrzeg w Europie, bo nam się od tej sławy w du… poprzewraca. Może niech zacznie rozsławiać Połaniec.

rychu

wyżej nazwałem twoje „zalety intelektualne”i dlatego merytoryczna dyskusja stała się niemożliwa tym bardziej że(sam przyznałeś) masz porzewracane ( tu i ówdzie)

rychu

Trzeba naprawdę mieć zryty czereb aby uważasć że jeśli ktoś nie idzie na mecz tenisa st. to uważa że trzeba tą drużynę wyeliminować z miasta !! GDZIE TU JAKAŚ LOGIKA?.SORY ALE Z TAKIM EGZEMPLARZEM „INETEKUALNYM” NIE BĘDĘ CZASU TRACIŁ .

rychu

PS.Ja nie chodzę na mecze na hali bo ogladam każdy mecz w telewizji dzięki sponsorowi ENEA

Manie

Odpowiem ci w twoim stylu: trzeba być kompletnym idiotą, żeby nabierać się na głodne kawałki Nęcka, które serwuje od 30 lat, że drużyna tenisa stołowego jest świetną reklamą miasta. Dzięki czemu przynosi mu spore korzyści.

Niestety, nikt poza paroma frazesami nie potrafi wymienić tych korzyści.

Ani jednej.

apel

…..wyjdż z swoją odkrywczą „teorią” na ulicę ,do ludzi -przekonasz się kto jest idiotą. a niestety mamy ich coraz więcej to przykład wyrażania swych myśli autor;”spoko” {tylko jak to bedzie wygadac z osobami co mnie wiecej wiedza o co kaman tylko beda sie chcieli doszkolic} —-Ratuj się Tarnobrzeg bo giniesz intelektualnie , kulturowo i finansowo

enyaw

Bożek przyszedł ogrzać się w blasku fleszy ???

Gość

Ale chyba tyle co kopana od miasta w tym roku to żadna inna dyscyplina nie dostała.

siarkop

Siarkopol też sponsoruje??

Staszek

Nie mam nic do tenisa stołowego. Nie mam nic do Pana Zbyszka Nęcka. Nie mam nic przeciwko żeby grały tak jak w tym meczu przeciwko dzieciom. Aleeee….

Śmiech mnie pusty ogarnia jak słyszę, że są plany na prace z dziećmi i młodzieżą. Przecież to jakiś żart, że zespół z około 30 letnią historią dopiero się budzi, że trzeba zająć się dziećmi…. Żarty ….