Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Krzysztof Ropski nadal zawodnikiem Siarki

Styczeń 17, 2020 12:15 PM

Siarka_ROpski

Bardzo krótko trwała dotychczasowa przygoda Krzysztofa Ropskiego z Motorem Lublin. W związku z niewypełnieniem przez klub z Lublina oraz samego zawodnika warunków kontraktu dotyczących klauzuli odstępnego, Krzysztof Ropski nadal pozostaje zawodnikiem Siarki.

Kwota przekazana na rachunek bankowy Siarki przez Motor została zwrócona na konto klubu z Lublina, a zawodnik został wezwany do wypełniania obowiązków wynikających z kontraktu z Siarką. Wcześniej Krzysztof Ropski miał zostać zawodnikiem Stomilu Olsztyn ale jak stwierdził dyrektor sportowy Stomilu, Sylwester Czereszewski przez typowo polskie zachowanie pseudo-menedżerów, którzy podali absurdalną propozycję, jakbyśmy mieli do czynienia z zawodnikiem z ekstraklasy – temat przejścia Ropskiego został odpuszczony.

Info : Siarka Tarnobrzeg

11 Responses to Krzysztof Ropski nadal zawodnikiem Siarki

 1. HEH Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 13:40

  Chciał za dużo piniendzy jak i jego agent, bo to gwiazda na ekstraklase ale realia są inne niestety to musi zostać z podkulonym ogonem …

 2. kaganiec Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 13:49

  I co? Dziedzic czy ty naprawdę sadzisz ze Robski po takim traktowaniu będzie grał dla Siarki z sercem i z zaangażowaniem ? Jestem pewien ze oleje Siarkę i przy pierwszej lepszej okazji będzie baaaardzo kontuzjowany :) Nikt nigdy nie będzie mieć pożytku z niewolnika.Takie traktowanie tylko w Siarce Tarnobrzeg .Ostrzegam wszystkich aktualnych i przyszłych zawodników Siarki.Macie przesrane.

 3. kaganiec Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 14:23

  Ropski sorki

 4. anon Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 17:50

  a kto to jest ten ropski i siarka niech odchodzi nie trzymac go nikt go nie chce ale gwiazdor z niego haha najlepszy mistrz ha chce miliony zarabiac za co on jest dziedyga

  • Dokąd zmierzasz Siarko Odpowiedz

   17 stycznia 2020 at 18:14

   Przeniesc dziada do Siarki 2 na rezerwę może przestanie gwiazdorzyc, a po sezonie przejdzie co najwyżej do Izolatora Boguchwała, bo a klasowiec się tam nada.

 5. Dokąd zmierzasz Siarko Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 18:16

  Do Siarki 2 dziada na rezerwy przesunąć, niech tam dogra do końca sezonu.

 6. KSS Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 18:57

  Wiochmenie ze stalowej wólki masz swój tęczowy zks ebał pies to tam sobie doradzaj i pilnuj bo wstyd.

 7. edek Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 22:22

  Zarząd klubu podkreślił jednocześnie, że nie zamierza płacić Siarce dodatkowych pieniędzy i zgłosi Krzysztofa Ropskiego do kadry Motoru na rundę wiosenną.

  Pełna treść oświadczenia zarządu Motoru Lublin:

  „Klub Motor Lublin zgodnie z regulacjami zawartymi w Uchwale nr III/54 z dnia 27 marca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej „Minimalne wymagania dla standardowych kontraktów zawodników w sektorze zawodowej piłki nożnej” wpłacił odstępne za piłkarza Pana Krzysztofa Ropskiego, czyli oznaczoną w kontrakcie kwotę pieniężną umożliwiającą automatyczne rozwiązanie kontraktu w Klubie odstępującym, czyli w Siarce Tarnobrzeg. Dodatkowo Motor Lublin powiadomił klub Siarka Tarnobrzeg o zamiarze skorzystania z tej klauzuli.
  Biorąc pod uwagę stanowisko klubu Siarka Tarnobrzeg podwyższanie kwoty odstępnego od zobowiązań (zaległości) klubu względem zawodnika od początku rundy jesiennej (01.07-31.12) oraz rundy wiosennej (01.01-30.06) jest naszym zdaniem niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami tworzenia kontraktów, a w szczególności instrumentu jakim jest wartość odstępnego za zmianę przynależności klubowej. Kwota odstępnego musi być określana według jasnych i czytelnych parametrów (wartości), a nie od kwot / wartości nieznanych klubowi pozyskującemu.
  Klub pozyskujący nie ma i nie może mieć wiedzy jaka jest wartość kontraktu pozyskiwanego zawodnika, a tym bardziej kwoty zobowiązań klubu odstępującego wobec zawodnika. Zawodnik także tych kwot nie może ujawniać.
  Klub Motor Lublin wykupił Krzysztofa Ropskiego z Siarki Tarnobrzeg, korzystając z klauzuli zawartej w kontrakcie piłkarza.
  Klub Motor Lublin nie będzie płacił za zobowiązania Siarki Tarnobrzeg wobec Krzysztofa Ropskiego.
  Po zasięgnięciu opinii w odpowiednich strukturach PZPN stanowisko Motoru Lublin jest zgodne z ogólnie obowiązującymi regułami dotyczącymi tworzenia kontraktów zawodniczych.
  Postawa klubu Siarka Tarnobrzeg jest dla nas tym bardziej niezrozumiała wobec oficjalnego komunikatu na stronie klubu Siarka Tarnobrzeg. Cytujemy „…Klub z Lublina wykupił Ropskiego z Siarki, korzystając z klauzuli zawartej w kontrakcie piłkarza…”. Analizując oficjalny komunikat klubu Siarka Tarnobrzeg przed jego zamieszczeniem klub Siarka Tarnobrzeg z pewnością dokonał stosownej analizy pod kątem formalnym i prawnym.
  Pozwolimy sobie nie komentować udzielenia zgody zawodnikowi na zmianę przynależności klubu od zdania sprzętu sportowego.
  Mając na uwadze dobro zawodnika i powagę sytuacji nie będziemy się również odnosili do pytań dziennikarzy, w szczególności z mediów podkarpackich odnośnie wartości zaległości klubu Siarka Tarnobrzeg względem zawodnika Krzysztofa Ropskiego.
  Klub Motor Lublin zgłosi do rozgrywek wiosennych Krzysztofa Ropskiego jako zawodnika klubu Motor Lublin.

 8. to jest racja Odpowiedz

  17 stycznia 2020 at 22:44

  nie warto go na siłe trzymac wiec pozwolcie mu odejsc niech sie dogadaja i nawet to stw niech idzie nawet lepiej grac jedna klase wyzej ale nie za duzy chajs

 9. kaganiec Odpowiedz

  18 stycznia 2020 at 00:42

  Ropski czy jak mu tam jest tu najmniej ważny.Ważne jest jak traktujecie człowieka.I to nie tylko jego.Siarka to zaściankowy klub kierowany przez gbura bez honoru i jaj..Jasne ze piłkarz nie może tak sobie odejść kiedy chce i gdzie chce ale może zachorować kiedy zechce i kuleć kiedy zechce .Ostrzegam aktualnych i przyszłych piłkarzy Siarki Tarnobrzeg.Macie przesrane.

 10. KSS Odpowiedz

  18 stycznia 2020 at 08:47

  Psy pławo szczekają karawana idzie dalej. Dziedzic i ten z posiwiałą brodą(Strzałka?) wywalić ich na zbity pysk!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>