Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

„Jestem oburzony. Zawsze uważałem prezydenta Dziubińskiego za kulturalnego człowieka” – Bieżąca polityka podnosi ciśnienie byłemu prezydentowi Tarnobrzega

Styczeń 22, 2020 10:33 PM

83065296_496488197674910_6601662555574239232_n

„Jestem oburzony. Zawsze uważałem prezydenta Dziubińskiego za kulturalnego człowieka, który nie zniża się do pewnego poziomu. Tymczasem jak widać bawią go żenujące żarty z orientacji seksualnej Roberta Biedronia, jak również porównywanie polityków opozycji do małp. Według mnie nie wypada byłemu wieloletniemu prezydentowi Tarnobrzega a obecnemu radnemu Sejmiku Wojewódzkiego takie zachowanie” – e-maila tej treści dostaliśmy na adres redakcji. To reakcja internauty na dwa memy, opublikowane przez Jana Dziubińskiego, na jego prywatnym profilu w mediach społecznościowych.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Jana Dziubińskiego:

„Panie Piotrze. Obecna wymiana ciosów między opozycją a koalicją rządzącą udziela się wszystkim którzy się interesują polityką. Również i mnie to dotyczy co nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Chciałbym za pośrednictwem Pana Piotrze przeprosić internautę. Podobnie jak on,  ja też otrzymuje wiele informacji które też podnoszą mi ciśnienie. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam”.

82854906_237976303890730_564796931092512768_n

67 Responses to „Jestem oburzony. Zawsze uważałem prezydenta Dziubińskiego za kulturalnego człowieka” – Bieżąca polityka podnosi ciśnienie byłemu prezydentowi Tarnobrzega

  1. Obsewator Odpowiedz

    22 stycznia 2020 at 22:46

    Nie wiem skąd taka opinia o kulturalnym byłym Wymagania jednak się zmieniają

  2. Krzysiek Odpowiedz

    22 stycznia 2020 at 23:25

    Internauta? Czy jeden z radnych. Ciekawe. Naprawdę czy warto takimi głupotami się zajmować? Chłop udostępnił na swoim profilu i no z całym szacunkiem ale pierwszy mem to nie prawda? Widział ktoś gdzieś na świecie takie rzeczy? A drugi mem to żart. Tarnobrzeg staje się stanem umysłu.

    • Osiedlanin Odpowiedz

      23 stycznia 2020 at 12:26

      „Widział ktoś gdzieś na świecie takie rzeczy?”

      Poguglaj sobie: Xavier Bettel, Gauthier Destaney, Luksemburg.

      Cieszę się, że mogłem pomóc.

  3. Anka Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 00:47

    Podobnie myślę jak internauta. JD zawsze wydawał się kulturalnym człowiekiem ale z „żartem” o pierwszej damie Biedronia przesadził.

    • adek Odpowiedz

      23 stycznia 2020 at 10:08

      W czym przesadził?- taka jest rzeczywistość , chyba że do wyborów wezmą rozwód!!!

      • Łapówka Odpowiedz

        27 stycznia 2020 at 07:44

        na drugim zdjęciu brakuje mi Budki wśród praprzodków

    • Łapówka Odpowiedz

      27 stycznia 2020 at 07:52

      na berlińskiej paradzie nie takie numery wykręcaliśmy z Robertem

  4. $ONaR Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 01:15

    Część społeczeństwa nie dorosła do tego aby osoba o innej orientacji seksualnej została prezydentem kraju czego Robertowi życzę z całego serca. pisiory nienawidzą go okrutnie. W Słupsku pokazał im jak można mądrze i uczciwie rządzić miastem. Mieszkańcy Słupska go uwielbiali a pisiory go tam nienawidziły. Kim trzeba być aby wymyślić tak obrzydliwy mem? Po co go rozpowszechniać? Bardzo to słabe.

    • arek Odpowiedz

      23 stycznia 2020 at 10:13

      Nie kłam że w Słupsku był uwielbiany bo jego ucieczka z tego miasta jest chyba wyrażnym zaprzeczeniem twojej opini. Ćwoku” pisiory” to też mieszkańcy!

  5. Jan Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 04:38

    Zawsze uważałem prezydenta JD za kulturalnego człowieka…żenada.

  6. Jan Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 04:42

    Dlaczego ten kulturalny człowiek nie siedzi w pace?

  7. waldek Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 08:26

    ach co zrobić

  8. tomi Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 08:48

    4 kadencje i przepite szanse rozwojowe Tarnobrzega , rozsprzedany majatek , brak rozwoju , dróg , a potem zostaje wybrany na radnego do wojewodztwa , mleczna droga bez pożytku dla Miasta

    • rech Odpowiedz

      23 stycznia 2020 at 10:20

      Musiało tak być(4 kadencje przepite) ale z tobą komuchu,zapomiałeś kto wtedy rządził krajem i z jakim rezultatem (SLD ,PO ,PSL) .Dzieki J.D. mamy stadion ,wiadukt ,plac czerwony ,kauflad , bazar i wiele innych rzeczy.

      • gość Odpowiedz

        23 stycznia 2020 at 11:11

        Naprawdę wierzysz w to co piszesz? Miasto , które było jedną z pierwszych stref w kraju zaprzepaściło swoją szansę na rozwój. Nie zrobiono prawie nic. Dziś zbieramy plony tamtego okresu….

        • memor Odpowiedz

          23 stycznia 2020 at 11:29

          było jak sprzedawało siarkę i utrzymywało komuchów przy korycie w Warszawie a czym się odwdzięczyli ; województwo , póżniej miasto-powiat dla urzędasów i kuroniówki dla mieszkańców.

          • gość Odpowiedz

            23 stycznia 2020 at 14:08

            Co miasto zrobiło w tamtym okresie ,żeby przyciągnąć inwestorów? Wtedy wystarczyło naprawdę niewiele. Kupić teren , zmienić albo uchwalić nowy plan na przemysł , dociągnąć media , pobudować deogi i ewentualnie dać ulgę w podatku od nieruchomości na kilka lat. Tak dużo? . Patrząc z perspektywy lat , na pewno byłaby to lepsza inwestycja niż stadion z wiaduktem razem wzięte. Sąsiedzi nie przespali ….

          • gość Odpowiedz

            23 stycznia 2020 at 14:14

            Co miasto zrobiło w tamtym okresie ,żeby przyciągnąć inwestorów? Wtedy wystarczyło naprawdę niewiele. Kupić teren , zmienić albo uchwalić nowy plan na przemysł , dociągnąć media , pobudować deogi i ewentualnie dać ulgę w podatku od nieruchomości na kilka lat. Tak dużo? . Patrząc z perspektywy lat , na pewno byłaby to lepsza inwestycja niż stadion z wiaduktem razem wzięte. Sąsiedzi nie przespali ..

    • eh Odpowiedz

      23 stycznia 2020 at 11:16

      Tak się składa że to też za Jana .D. powstało TTBS jedyna firma budująca bloki w TBG i dzięki niej (a nie żadnej ze spółdzielni mieszkaniowej) mamy jakiś rozwój mieszkaniowy ,powstało 8 bloków za jego okresu. a za następców 4 i to z problemami.

  9. Obserwatorka Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 09:21

    A może były Pan prezydent a obecnie radny Sejmiku raczy się pochwalić na facebooku co załatwił dla naszego miasta, gdyż już minął rok kadencji a o jego sukcesach ani widu ani słychu? Co do Pana prezydenta jako byłego gospodarza miasta Tarnobrzega, którym zarządzał przez 14 lat to gratuluje mu dobrego samopoczucia w kontekście zajmowania się opozycją. Panie Prezydencie Dziubiński mi też podnosi się ciśnienie jak przejeżdżam przez specjalną strefę ekonomiczną na Machowie i widzę ruinę gospodarczą gdzie w Mielcu, Stalowej Woli czy Nowej Dębie małymi krokami budowano potencjał gospodarczy, a za Pana rządów nawet ul. Zakładowej nie dało się wyremontować.

  10. Obsewator Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 10:33

    Kultura mleczna z dodatkiem jogurtu

  11. Obsewator Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 10:36

    Poziom Solidarnej Polski której członkiem jest były prezydent

  12. Sauron Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 10:54

    Rech! Plac czerwony?! Co to kur.! Jest! Wybrukowany deptak?

    • Mar Odpowiedz

      23 stycznia 2020 at 11:15

      To jest kostkowa pustynia w samym centrum miasta. Zamiast zrobić w obrębie „rynku” mniejszy plac na środku i opasać go kolejno miejscami postojowymi, ulicą jednokierunkową z ruchem „w prawo” (jak na rondzie) i szerokim chodnikiem przy kamienicach, to zrobili plac czerwony.

      • emor Odpowiedz

        23 stycznia 2020 at 11:40

        Specjalista od „Zamiast zrobić ” – to było robione 20 lat temu ,dzisiaj by też byłoby inaczej zrobione , Nie stać cię na coś realnego , potrzebnego dzisiaj , tu i teraz tylko: zamiast, trza było – dziecinada.

        • Mar Odpowiedz

          23 stycznia 2020 at 11:48

          Po pierwsze co stało na przeszkodzie, żeby w tamtych czasach zrobić jak opisałem? Nie było wtedy jezdni, chodników lub miejsc postojowych? 😉 Po drugie chcesz coś realnego, potrzebnego dzisiaj – dostaniesz! Zresztą pisałem o tym już nieraz. W programie wyborczym Pana Prezydenta jest punkt „wydzielenie fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie”. Teraz możesz iść do urzędu dowiedzieć się kiedy to zostanie wreszcie zrobione, bo problem to żaden. Jak tylko się dowiesz, to napisz proszę w komentarzu. Do wieczora dzisiaj dasz radę?

          • emor Odpowiedz

            23 stycznia 2020 at 13:37

            no jak to co wtedy byli sami ciemniacy i dopiero teraz los nas obdarzył „Mar”-em fenomenem (z bożej łaski). po drugie ten pomysł uważam ze głupiutki i cieszę się ze nie jest realizowany

            • Mar Odpowiedz

              23 stycznia 2020 at 14:49

              Po pierwsze ty napisałeś, że „wtedy byli sami ciemniacy”, a po drugie ze mnie żaden fenomen, po prostu prawda broni się sama. Dowodem na to jest to, że nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie na moje pytania:
              „Po pierwsze co stało na przeszkodzie, żeby w tamtych czasach zrobić jak opisałem? Nie było wtedy jezdni, chodników lub miejsc postojowych?”.

              Poza tym sugerujesz że Pan Prezydent zawarł w swoim programie wyborczym głupiutki pomysł? Oj nieładnie 😉

            • Mar Odpowiedz

              23 stycznia 2020 at 14:55

              Chciałeś czegoś realnego i potrzebnego dzisiaj, a jak ci podałem takie coś, to ględzisz zamiast iść załatwiać. Poza tym sugerujesz że Pan Prezydent zawarł w swoim programie wyborczym głupiutki pomysł? Oj nieładnie, może być kłótnia w rodzinie 😉

              • emor Odpowiedz

                23 stycznia 2020 at 15:32

                Niestety w tym programie jest wiele głupiutkich pomysłów tylko teoretycznych i na pokaz ,że jest się dobrym i będzie się jeszcze lepszym dla miasta a zwłaszcza dla dobra mieszkańców .

                • Mar

                  23 stycznia 2020 at 15:50

                  Oj, Pan Prezydent nie będzie zadowolony 😀 Ale skoro nie jego program, to dam ci inny przykład czegoś realnego i potrzebnego dzisiaj: wyznaczenie dróg pieszo-rowerowych na chodnikach na ulicy Wyspiańskiego, tych bliżej jezdni. One są szerokie na bodajże 3 m, więc nie ma żadnych przeciwwskazań. Także możesz zacząć załatwiać. Napisz proszę jutro co uda ci się załatwić w tej sprawie.

                • emor

                  23 stycznia 2020 at 15:54

                  Lecz się, może będą jakieś postępy nim ja zacznę załatwiać twoje zachcianki i pisać ci sprawozdania. zdrowia.

          • Mar Odpowiedz

            23 stycznia 2020 at 16:00

            No to przegrałeś, bo najpierw zarzucasz mi, że nie stać mnie na coś realnego i potrzebnego dzisiaj, a potem na pierwszy przykład czegoś takiego kręcisz nosem, zaś na drugi uciekasz jako ignorant bez argumentów 😉

            • Mar Odpowiedz

              23 stycznia 2020 at 16:57

              Także możesz zacząć załatwiać jako ignorant bez argumentów. Napisz proszę jutro co uda ci się załatwić w tej sprawie.

          • Mar Odpowiedz

            23 stycznia 2020 at 17:15

            Aha – i powołaj się na punkt programu wyborczego Pana Prezydenta „rozwój infrastruktury dróg rowerowych”, żeby w urzędzie nie robili wymówek.

          • Mar Odpowiedz

            23 stycznia 2020 at 20:57

            No i jak tam emor / made / nota / mania, idziesz jutro do urzędu załatwiać drogę pieszo-rowerową na ul. Wyspiańskiego?

    • rech Odpowiedz

      23 stycznia 2020 at 11:20

      tak deptak a nie zarośnięty krzakami „zagajnik” z żulami tam urzędującymi!!

  13. KAJA Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 11:09

    Przecież nie od dzis wiadomo co rządzi panem byłym prezydentem-alkohol.PIŁES NIE PISZ.

  14. gość Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 11:12

    Może ktoś mu to podrzucił? Chłop o niczym nie wiedział….

  15. Jasnowidz Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 13:10

    Normalny odruch normalnego faceta! Śmieje się Pan Dziubiński z tego z czego się śmieje 100% normalnych facetów bez których nie było by świata. Jeszcze nie słyszałem żeby gej urodził dziecko! To Pan Bożek się kompromituje! Przynależność partyjna mu oczy zaślepia o rozumie trudno mówić bo już chyba za późno!

  16. Tentego Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 13:58

    G..noburza

  17. Niebieski Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 14:31

    Brawo „jasnowidz” Lewactwo i kodowcy wmawiają nam że rzeczy nienormalne w sypialni są normalne. Bezskuteczne trwanie w tarnobrzeskim urzędzie nazywają pracą dla dobra miasta ! Jak ci ludzie spoglądają w lustra?!

  18. obserwator Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 15:22

    Ekipa Dziubińskiego może i pila ale była znacznie mądrzejsza od obecnej ekipy. Dziubiński jednak miał też więcej pokory od obecnego prezydenta Bożka ,który nie ma dystansu do siebie i jest bardzo zadufany. Zresztą uwielbia te uśmiechy i udawanie że jest najlepszy na świecie. Taką też ma ekipę . Chodzą po urzędzie i uśmiechają się . Nie wymagają od siebie i od urzędników. Za Dziubiuńskiego był ład i porządek ale teraz jeden chaos i bałagan. Nie umieją tego ogarnąć. . Najważniejsze są bankiety i telewizja. Uśmiecha się BOżek do pisu i brata sie z Kamilkiem który jest trzy razy sprytniejszy Krytykuje Bożka bezwzględnie. Różnica taka że od Kamilka krytykę przyjmuje ale od mieszkańców już nie .Wtedy się obraża. Takie to słabe i pyszałkowate i nie merytoryczne.

  19. obserwator Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 15:23

    Ekipa Dziubińskiego może i piła ale była merytoryczna w przeciwieństwie do obecnej.

  20. oburzony Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 15:25

    Ja też jestem oburzony

  21. obsewator Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 15:27

    A dzisiejsza ekipa to może nie pije tylko się obraża. Uśmiech od ucha do ucha .Tyle Bożek wymaga od swoich ludzi. Żenada.

  22. Tatar Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 18:09

    Panie Dziubiński pij pan po pół!

  23. smile Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 18:22

    …. :) :) :)

  24. Obsewator Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 21:41

    To mleko zaszkodziło a nie wódka

  25. Obsewator Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 22:08

    To nie tak dawno

  26. resFT Odpowiedz

    23 stycznia 2020 at 22:20

    Ojojoj ,a któżto się tak oburza, że radny sejmiku wojewódzkiego, były prezydent ma zdeklarowane poglądy polityczne i zamieszcza memy na swoim profilu? A co to ma wspólnego z kulturą? To jest polityka i satyra, to było zawsze i nic sie nie zmieniło.

  27. Jan Odpowiedz

    24 stycznia 2020 at 00:18

    Dzięki Bogu , ze tak myśli większość,bo przetrwamy jako naród.Ale kulturę,kręgosłup moralny tego piana oceniamy nie po Facebooku,tylko po zachowaniu 3 kadencji.A wniosek jest taki,ze mleczarz powinien dziękować sądowej kascie.

  28. Obsewator Odpowiedz

    24 stycznia 2020 at 07:02

    Mleko

  29. Edek Odpowiedz

    24 stycznia 2020 at 08:38

    Pewnie był pijany jak to pisał

    • boy Odpowiedz

      24 stycznia 2020 at 09:44

      Pewnie mógłbyś być mądrzejszy ale szkoła na górce itd

  30. Michał Dul Odpowiedz

    24 stycznia 2020 at 11:42

    Partyka sie oburzyl?

  31. Michał Dul Odpowiedz

    24 stycznia 2020 at 11:43

    Albo inny Dybus

  32. Karol Odpowiedz

    24 stycznia 2020 at 12:17

    Tak się składa, że gdyby nie prezydent Dziubiński, nie było by obecnego rozwoju miasta. Teraz także nas wspiera z pozycji radnego Sejmiku. Radzę przyglądać się działaniom prezydenta Bożka a Pana Dziubińskiego zostawić w spokoju.

    • Kozak Odpowiedz

      24 stycznia 2020 at 14:32

      W jaki sposob wspiera?

    • gość Odpowiedz

      24 stycznia 2020 at 18:32

      Wddług mnie miasto zmarnowało swoją szansę. Jedna z pierwszych stref powstała w tym mieście. Co zrobiono ,żeby przyciągnąć inwestorów? .Gdzie są dzisiaj sąsiedzi ? Duża część majątku została sprzedana. Zamiast stadionów i wiaduktów trzeba było kupować tereny zbroić i oferować inwestorom.Ci co tak wtedy robili wygrali.

    • obywatel Odpowiedz

      26 stycznia 2020 at 21:47

      Puknij się w łepetyne – jak chcesz zobaczyć rozwój to przejedź się do Stalowej Woli lub do Mielca lub za Mielec w stronę Dębicy.
      Począwszy od Dziubińskiego do obecnego to samo – pijar, pijar i pijar
      aby napchać sobie i swoim kieszenie , pozatrudniać swoich kolesi i rodzinę
      czy też wsadzić gdzieś do Rady a przede wszystkim wydawanie kasiory na inwestycje które nie przynoszą zysku a tylko generują zbędne koszty
      – a ty bredzisz o jakimś rozwoju.

  33. Bob Odpowiedz

    24 stycznia 2020 at 17:30

    Mleczarz powinien być wczoraj pod sądem i bronić kasty sędziowskiej.Jak mafia padnie to go wsadza.

  34. Witek Odpowiedz

    25 stycznia 2020 at 18:02

    skutki picia alkoholu w ukryciu są widoczne.

    • kelner Odpowiedz

      25 stycznia 2020 at 20:04

      a chlaj gdzie chcesz w ukryciu i przed sklepem -kogo to obchodzi.

  35. Mieszkaniec Odpowiedz

    26 stycznia 2020 at 19:46

    Szkoda miasta dla tych wszystkich prezydentów

  36. ala Odpowiedz

    27 stycznia 2020 at 13:37

    NA ULICY ZWIERZYNIECKIEJ W SKLEPIE ATOS WLASCICIEL SPRZEDAJE NIELETNIM WODKE PIWO I PAPIEROSY NA SZTUKI . KUPUJA TAM NAWET DZIECI 12-13 LETNIE , MOZE BY SIE TYM ZAJELA TARNOBRZESKA POLICJA

  37. ivan_drago Odpowiedz

    27 stycznia 2020 at 13:46

    jan wyprzedaż dziubiński powinien się nazywać.
    koleś był mizernym prezydentem,wyprzedał wszystko na pniu,on sam przecinał wstęgi a rządził za niego katecheta za jedyne 10 tyś plus vat.
    ale ile się wtedy piło w magistracie to ich :)

    za norberta się nie piło a żarło za to.