Zaprzysiężenie Prezydenta Norberta Mastalerza

W poniedziałek w samo południe Norbert Mastalerz został uroczyście zaprzysiężony na Prezydenta Miasta Tarnobrzeg. W sesji Rady Miasta udział wzięło wielu mieszkańców. Oczywiście nie zabrakło gratulacji i życzeń dla nowego prezydenta samych sukcesów i spełnienia oczekiwań mieszkańców.
Po zaprzysiężeniu nowego prezydenta, Dariusz Kołek, przewodniczący Rady Miasta wpierw podziękował Janowi Dziubińskiemu, ustępującemu prezydentowi, za jego dotychczasową pracę, a następnie złożył najlepsze życzenia samych sukcesów Norbertowi Mastalerzowi. Jan Dziubiński do zebranych i wszystkich mieszkańców skierował krótkie podziękowania. Za to Norbert Mastalerz w swoim expose podziękował za zaufanie, jakim obdarzyli go tarnobrzeżanie.
– Z demokratycznej woli mieszkańców staję przed Wami jako Prezydent Tarnobrzega. Staję dumny z faktu, że tarnobrzeżanie tak licznie wzięli udział w wyborach samorządowych ? po raz kolejny dając świadectwo swojej dojrzałości obywatelskiej i odpowiedzialności za losy swojego miasta. Aż dziesięć tysięcy trzysta siedemdziesiąt jeden otrzymanych głosów, to bardzo silna legitymacja do sprawowania urzędu Prezydenta. Przyjmuję ją z wielką satysfakcją, ale przede wszystkim z wielką pokorą. Bo być prezydentem Tarnobrzega, to nie rządzić i dzielić, ani uprawiać polityki, to służyć. To służyć wszystkim, bez wyjątku mieszkańcom Tarnobrzega, mówił w pierwszych słowach nowy Prezydent Tarnobrzega.
Norbert Mastalerz podziękował także swojemu poprzednikowi. – Dziękuję Panu za wieloletnią służbę tarnobrzeżanom. Dziękuję za wszystko dobre, co zrobił Pan dla miasta i jego mieszkańców. Wierzę Panie Prezydencie, że pozostając w samorządzie, jako radny będzie Pan nadal efektywnie służył tarnobrzeżanom. Wierzę, że wykorzystując swoje bogate doświadczenie samorządowe zrobi Pan jeszcze wiele dobrego dla naszej wspólnoty.
Oczywiście nowy prezydent mówił także o swoich zamierzeniach. – Cel, jaki stoi przede mną, jest jasno określony. To wcielenie w życie mojego programu wyborczego
W poniedziałek w samo południe Norbert Mastalerz został uroczyście zaprzysiężony na Prezydenta Miasta Tarnobrzeg. W sesji Rady Miasta udział wzięło wielu mieszkańców. Oczywiście nie zabrakło gratulacji i życzeń dla nowego prezydenta samych sukcesów i spełnienia oczekiwań mieszkańców.

Norbert Mastalerz podziękował także swojemu poprzednikowi. – Dziękuję Panu za wieloletnią służbę tarnobrzeżanom. Dziękuję za wszystko dobre, co zrobił Pan dla miasta i jego mieszkańców. Wierzę Panie Prezydencie, że pozostając w samorządzie, jako radny będzie Pan nadal efektywnie służył tarnobrzeżanom. Wierzę, że wykorzystując swoje bogate doświadczenie samorządowe zrobi Pan jeszcze wiele dobrego dla naszej wspólnoty.

Oczywiście nowy prezydent mówił także o swoich zamierzeniach. – Cel, jaki stoi przede mną, jest jasno określony. To wcielenie w życie mojego programu wyborczego

PIRAMIDA POTRZEB MIESZKAŃCÓW TARNOBRZEGA.

To zadanie ambitne i trudne, ale realne do wykonania. Najważniejszy jest rozwój gospodarczy miasta. Najważniejsze jest stworzenie nowych miejsc pracy. Jeszcze raz powtórzę to, co już wielokrotnie podkreślałem – jeśli nie ściągniemy nowych inwestorów i nie stworzymy nowych miejsc pracy, nie będzie mowy o realnym rozwoju Tarnobrzegu. Nawet gdybyśmy na każdym osiedlu wybudowali aquapark, pięciopoziomowy parking i multipleks, młodzi ludzie będą uciekać z Tarnobrzega. Tarnobrzeg zamiast się zaludniać, będzie się wyludniał. Jestem pewien, że rozwój gospodarczy miasta jest możliwy do osiągnięcia, bo Tarnobrzeg posiada unikalne atuty, których wiele miast podobnej wielkości może nam tylko pozazdrościć.

Źródło i foto: www.tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kotlet
11 lat temu

Dobrze się zapowiada, gorzej raczej nie będzie, zresztą czas pokaże…

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content