Wesprzyj klub KS Siarka – grupa wsparcia wchodzi w drugi kwartał

Jeśli jesteś fanem KS Siarka, chcesz wymiernie pomóc swojemu ukochanemu klubowi i uzyskać liczne zniżki w wielu tarnobrzeskich sklepach, lokalach i instytucjach dołącz do programu. Z początkiem stycznia rozpoczął się drugi kwartał akcji.

Dla klientów indywidualnych przygotowane zostały 3 oferty: brązowa, srebrna i złota. Uczestnicy programu otrzymują profity u biznesowych partnerów. Skala tych profitów zależy od wysokości deklarowanych składek. Lista podmiotów gospodarczych, u których uczestnicy programu otrzymują zniżki stale rośnie i jest na bieżąco aktualizowana na forum.

Przez pierwszy kwartał udało się zintegrować wokół tej idei blisko 50 klientów indywidualnych oraz ok. 30 firm i podmiotów gospodarczych, co jak na 3 miesiące trwania akcji jest całkiem pokaźnym dorobkiem.

Wszystkich chętnych gorąco zachęcamy. Razem współtwórzmy lepszą rzeczywistość naszego klubu! Wszystkich chętnych odsyłamy po szczegóły akcji na nasze forum, a także do siedziby klubu w hali OSiR-u, do prezesa klubu -Grzegorza Ciszewskiego (pok. 115).

Foto: Piotr Morawski

źródło:www.siarka-tarnobrzeg.eu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content